• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Když bude aspoň trošku slušně tak tam klidně i přespím :grinning: :grinning: :grinning:
Mě je to chleba, dopoledne, odpoledne, večer, ráno, v noci.... vyberte si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
UJI bo si s tebou dá někdo spicha na náké zastávce
Já dopo teprve přijedu do Brna Terko :frowning2:
Uji, já tě poznám určitě a ty mě asi taky, ne...? tak se tam nějak najdem... většinou jsme u nějakýho toho pískoviště poblíž dopravního hřiště
1. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jo vlastně Peti, Ty máš papání pro Fífu v přírodním balení a netaháš s sebou zbytečný skleničky a jogurty, že?
1. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
jojo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
peti tož vemem deky a stan a uděláme si příměstskej tábor nee? bo vlastně městskej když se s těma prcinama nikam nedostanem.... v ponávce můžem svlažit nožky a koukat na západ slunce a budem si připadat jako u moořa :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
100% nature, vždy připravena v akurátní teplotě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
si zamlouvám i pro kiku :grinning: :grinning:
kdo to sebou m á furt tahat že jo
nene, ty bys mě v noci určitě obtěžovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: jak by k tomu přišel robert a václav :grinning: :grinning: :grinning: leda že by jsme jim domluvili rande :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
v luzankach na piskovisti? no holky doufam ze vas tam najdu :slight_smile: potrebuji se svama seznamit a pokecat a taky si poslechnout par rad, doufam ze vam nevadi ze nejsem češka :unamused:
1. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
a nebo joooo, ukecala jsi mě... a co tam zapějem? už to úplně vidím... sedíme před stanem, padá vlahá noc, ptáci štěbetají, poslední paprsky se odrážejí od brýlí, rukama se objímáme kolem ramen a klátíme sebou doleva a doprava a doleva a doprava.... a pějem "nahoru dolů se kolíbáme nahoru dolů se kolíbem, slunce už dávno zmizelo v háji, písničko zůstaň a ty hudbo hraj....." (už nevím přesně ale tak nějak) do toho začne hulákat Kikinka, pak se přidá i Filda, bezdomáč u druhého stromu po nás začne házet flašky, v dálce zaslechnem houkačku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no paráda, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Uji, nech toho... Jo? My tady nikoho SKORO nediskriminujem :wink:

Peti, Terko, máte u nás nocleh. :grinning:
1. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
peti to je romanitka že?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

uji mě teda určitě ne ba su ráda že se zas dovím třeba něco novýho :wink: a víš jak zahraniční styky se dycky hodí :grinning: :grinning: :wink:
1. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tak Peti brzda, jo? Jestli začnete pět, tak na vás okamžitě posílám empíky
1. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
uji, aby to nebylo obráceně... počkej až nás poznáš :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Uji jak tě to mohlo napadnout, že by nám to mohlo vadit :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
a můžeš nás třeba naučit nějaký sprosťárny v mongolštině :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jééé, to bych brala Uji, naučíš? Prosím..... :grinning:
tady jsou jiní exoti :grinning: :grinning: ty seš na ně mooooc slabý kafe :grinning: :grinning: :grinning: (myšleno v dobrým)
no jo no, Jani, že? Ty aby se hned neozvala... se Vám to bude hodit na nějaký ty chlastačky, že jo? babo jedna fujavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Nazdar ženy, Vy teda prndáte :grinning: :grinning: :grinning: Já nějak nestíhá a nedočítám
Tak co jak se všichni máte?
1. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
s těma exotama si to říká peroli každé ráno když koukne do zrcadla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
To víš Peti, noční klid je noční klid a ten se dodržovat musí. To chápeš, ne? :wink:
1. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
nojo vali kdyby ses furt někde neflákala a věnovala se nám tak máš po problémech
no to by bylo super

nazdar valis, fajn, že jsi přišla mezi nás. Co Ondrášek?
Jee tak to jsem holky rada ze jste takovi , se teda budu tesit :slight_smile: a ja mam asi z vas nejmladsi dite ze? mame zitra 4 mesice :dizzy_face:

a ty styky se teda vzdycky hodi at uz vnitrni bo zahranicni, to mas pravdu :grinning: :grinning: :sunglasses:
Víš jak mě mrzí že jsem Vás už tak dlouho neviděla :frowning2: :cry: :cry: já ani nevím co porád dělám
1. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Veli, kdyby to bylo lepší, tak už to nepřežiju, stačí to asi tak?
Jsem vyřízená jak žádost na byt a místo abych šla spát, tak tady čumákuju a asi si půjdu zapálit ven za velkým černým psem
1. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.