• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ne že bych zapomenula ale byla sem v jiné realitě :grinning: :grinning: sme se naposeld viděli v té bavorské ne??

jojo peti šoupu si na střídačku algifen s antibiotikama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hele taťku nech doma a běž a hotovo
1. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Luci, v tom případě to by muselo být mega a giga HOVNO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nebo vem taťku sebou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci ty jsi to vystihla :wink:
Peti to jsem vysvětlila né snad
Tery věříš že já si to už ani snad nepamatuji ale asi jo
1. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
tak vidíš však nemusíš chodit na celej den ne?? a hlavně ted před barákem nasedneš a jedeš až k lužánkám :wink:
1. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
jé dyt já vlastně taky sednu před barákem a su tam :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Jo a mmch. chtěla bych varovat paní peroli že paní teessa je moje a žádné tulení nepřipadá v úvahu!! :rolling_eyes: :angry: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
Jako jak jsem byla u ségry, tak jsme byly na pivě a přišel tam borec z dědiny. Vypadal pohodově i přesto, že si měl jít na podzim sednout do kriminálu za vloupačky. No a dneska mi psala, že se dnes oběsil :cry: Ještě jsme si říkaly jak je s tím smířený a on udělá toto. Jen podotknu, že má 2 děti a my se ségrou jen doufáme, že to nebyly děti, který ho takto našli. :frowning2:
1. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Marky to je hroznýý :pensive: :pensive: :pensive:
1. zář 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdu si puknout budete tu ještě někdo
1. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
Luci je :frowning2:
Nechápu taký lidi je to strašný
Ona už vlastně jezdí MHD přes Pekandu, že? To jsem Edison, že?

Hoky, zakůřila jsem, poňuchňala se se psem a valím do hajan za Adamem. Už nechce bt v postýlkách (normoš a cestovní), tak spí se mnou.
Ráno mě tas bude šimrat na ksichtu a vykládat mamiko a mamiči chrrr pšíííí
Víš co, ale nejhorší je to, že on si svůj život vyřešil,ale zůstala tady po něm manželka a 2 děti, toto udělá jen srab :angry:
1. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
jééééžiš, to je strašný :cry: :cry: :cry: :cry:
1. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
Holky kdyz semka vam napisu prispevek ,dam pak oukej, tak jas se mam potom zase hnedka vratit k diskusam sem? a musim vzdy hledat tu posledni str . :unamused: ???
1. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jako je to těžký Maki. Ale pokud s tím nebyl smířenej a ten pocit, že bude někde zavřenej, bez toho, aby viděl děti vyrůstat, s vědomím, co se třeba může dít doma....
Do hlavy mu nikdo neviděl...
Je to hrozný....
1. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jani dobrou :slight_smile:
Luci, tak ok... tak já vás nechám tulit.. a mohla se přidat taky? :sweat_smile: :sweat_smile: nebo mám radši zůstat doma :frowning2:
a já se na to stanování a pění táááák těšila :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Nee Uji, neklikneš na diskuzi, ale do tuším třetího, posledního sloupce a hodí Tě to na poslední stránku
1. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
já napíšu příspěvek kliknu odeslat hodí mě to na tu tabulku s píspěvkama a tam neklikám na název diskuze ale na naposled přispívajícího což seš povětšinou ty sama a seš na aktuální stránce
Jani přesně tak, do hlavy mu nikdo neviděl. Mě je to líto hlavně kvůli těm dětem. :frowning2:
Jj Peti, už sis chystala kotlík, že?
1. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Marky a jak dlouho měl sedět?
dělám to jako Terka
Peťi 3 roky
To je celkem dost.... Nevědět do čeho jdeš, co bude doma, co děti (kolik jim je( nějak jsem to asi přehlídla....
1. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
jj Jani a ešus mám už u dveří.. ale asi z toho noc nebude :frowning2: :cry: zase utřu nudli... oni tam budou dělat techtle možná i mechtle a já zase prd :cry: :cry: :cry: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
i tak mě to taky příde srabský páč je fakt že takhle člověk vyřeší sám sebe ale co ti ostatní žejo...proto to nechápu že je toho někdo schopnej...já mám asi moc velkej pud sebezáchovy
1. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.