• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Zpacifikovala, ale byla to fakt síla :angry: v pátek mazala zpátky a já si na to večer dala vínko, nebyla jsem schopná se vůbec vzpamatovat :unamused: hlídání by bylo naprosto v pohodě, i bych do těch dvou dětí šla (až to budem moct dobře uživit :sweat_smile: ) ale nesměl by to být tak neposlušný parchant, Simča taky není v poslouchání nějaká hvězda, myslím, že jsem z ní celkem vytrénovaná a flegmoš,ale Aneta byla 100x horší :confounded: na dlouhý povídání...Když jsem ji poprosila, ať něco nedělá (neháže rýži u oběda po zemi, neskáče Simči do postýlky, neleze na stůl,...)že to Simča po ní opakuje a může si ublížit, tak to just udělala a ještě třeba k rýži přihodila na zem kuře. Prostě na zabití :angry: :angry:
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
veru, odstěhovali jste vojtíka?a už do postele nebo v postýlce?
luci, to je jak u nás s tím jídlem, ale naštěstí pořád ještě funguje ovoce, nektarinka, meloun, hrozny, jabko, jinak by nejedla nic :unamused: horší je u nás to, že ona zase skoro nechce pít, pije pak když už má opravdu žízeň a to jenom na zahnání, chtěla bych vědět, kolik tekutin do sebe dostane z toho ovoce, doufám, že dost...
27. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
jééé to bych jí jednu lískla a bylo by po prdeli taký spratky nesnáším
27. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
V sezoně na Zakynthosu většinou hodně hoří, i jinde v Řecku :wink: známí byli minulý rok v srpnu na Rhodu a dojeli úplně vyuzení,hořelo jim skoro za hotelem :pensive: Holky, letím nakopit nebo mě ta moje dvojka zprcá,že jsem nic neudělala mezitím co jsou u babči :grinning: :grinning: hezký den!!
jsou sice dražší ale moooc dobrá pizza je od dr.oetkera ristorante s chutí "pollo" (kuřecí maso) a pak je ještě výborná pizzeria "quatro formaggi" (4 druhy sýra) :wink:
jani, ty jo, by mě ruka už lítala ve vzduchu, jseš dobrá, že ses ovládala ...
ristorante polo drahá teda není ani omylem bývala dobrá ale v poslední době je to pěknej humáč
27. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
to já bych ji nafackovala ať je moje nebo ne :confounded:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
fááákt? no já ji už dlouho neměla
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Já bych ji taky vrazila, být to moje děcko, ale tím,že byla kámošky, tak jsem si to nedovolila :pensive: ale až se s kámoškou jednou ožeru,tak ji povím, co to má za parchanta. Ikdyž za to může asi víc otec,který ji všechno dovolí,mají střídavou péči. Nechápu, co z ní vyroste, když už teď se mi chlubila, co už v obchodě všechno lohla... v sedmi letech :fearful: Prostě dáreček. Než odjela, tak jsem ji šacovala celou tašku :unamused:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Jančo a kolik jí je že háže s rýží. :frowning2:
27. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
jenom tašku? to já bych ji asi udělala policejní prohlídku, smradovi jednomu :confounded: ta jednou bude těm rodičům pěkně skákat po hlavě a až se k tomu přidá puberta... no už teď je lituju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
to teda jo ti si užijou. To jim nezávidím :frowning2:
27. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
omlouvám se, že mluvím tak škaredě ale podle mého cítění situace je to děcko prostě děs (a to slovo děcko strašně nerada používám)
jako Lin je taky trochu rozmazlená ale tohle by si NIKDY nedovolila
27. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Tak sem Am učila dělat kotrmelec.. :grinning:
Chce jít a prudí..tak jsem ji ukazovala tu rybu co ji budu péct.dělala pusikou a rybu a řekla že se jí bojí, tak jsme ji šouply do trouby..chjo já vůbec nevím co s ní už mám dělat.. :frowning2:
27. črc 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
chce jít ven..tam mělo být
27. črc 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
a pusinkou rybu..chjo radši jdu pryč..
27. črc 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
a jak je tobě luci, nebolí to už?
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Luci však si rozumíme ne? :wink:
27. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
jj já jsem to též celé pochopila, mluvíme stejným jazykem :grinning:
27. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
tak hnusák paroubek prý bude mít holčičku margaritu :sweat_smile: margarita paroubková :sweat_smile: :sweat_smile: šmankote :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
jejdamane peti,to je teda úlet, margarita paroubková, zase chybí smajl, dala bych blicího :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
snad si to nebudou brát osobně :wink: :grinning: ale ona třeba taková verča nebo i terka občas píšou takový šifrovaný zprávy že si na to asi brzo koupím nějakej dešifrovací program :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
teď budu trošku asi ošklivá (tomu miminku se předem omlouvám :pensive: ) ale to ji rovnou můžou dát jméno pizza, ne? pizza paroubková :sweat_smile:
teď si tu z toho dělám srandu ale vzhledem k tomu jak dovedou být děti někdy zlý, tak ta si s tím jménem jednou fakt užije.. chudinka :frowning2:
27. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Per zkuz enigmu nebo jak se to jmenuje. :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
enigmu neznám ale myslíš že na ty jejich šifry by něco fungovalo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
ta se ale používala za druhé světové... myslím že holky to už za ty roky zdokonalili.. ta asi stačit nebude :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jo tu jsem myslela :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
To su ráda že mluvíme stejnou řečí :grinning:
Peti jojo je to mnohem lepší..teď mě spíš prudím Am..než sem jí udělala pití (chce jít spát), tak mi šáhla na troubu. :frowning2: Ječela jak pichlé selátko, ale když sem jí ty packy dala pod proud ledové vody, tak za chvilku plakat přestala a pak i hrala s nádobím. :slight_smile: Tak snad usne..no ale vzhledem k tomu že Michal je dnes v Olmíku, tak přijede až nevím kdy..takže si ještě užijeme.

Mě příjde hustý že chce dát ten přítel od Belohorcové klukovi jméno Enzo..hmmm Enzo Hájek..moc moc hezký!! :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
jj to jsem taky četla a ještě další nějaký šílený pro holku, taky podle nějakých závodníků nebo co, jsou fakt prdlí, myslí hlavně na sebe a na to dítě fakt ne...
27. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.