• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ale prosim tě už se bojí ted no co by viděl jak máma pije colu co je na tem :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz
haha, kdo ví čím to bylo líznutý :grinning: :grinning: :grinning:
teda holky, měly byste si asi zakázat brát s sebou foťáky na pařby a mobily pro jistotu dát po dobu pobytu v daném zařízení do držby číšníkovi :grinning: :grinning: :grinning:
mám vyfocenou petu s lenou tak by se to tam mohlo přidat at sme tam všechny jinak na dalších je vyvalená lucie a vyvalená monika :grinning:
Ale teď už mám jinou optiku, než jsem měla v Bavorské Peti :wink:
jani tam mělo být do držky nebo do tržby? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Tery moment pohledám já je mám taky
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jani (06) kdy budou fotky ciganě? :wink: :grinning:
1. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Já Ti dám co je na tééém Peti..... :wink: Ty moc dobře víš....

A mazlící se Monču s botou Luci nemáš Terko? :wink:
1. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Per nevím... Mamka dávala vyvolat fotky co mě fotila doma teď někdy a kdy mi je dodá Marťa nevím, ale veřejně je ukazovat nebudu :wink:
1. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
nene z toho sem byla v šoku takže mě mobil nenapadlo vytáhnout hlavně z toho mýho by asi nebyly takýdle hezký fotky.........
1. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ale hrozně mě potěšilo, že mi Marťa v neděli psala, že nevěsta poslal výslužku ze svatby i mě. Sice je v mražáku u Marti a zbodnem ji až se uvidíme, ale i tak mě to moc potěšilo :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak sem je tam přidala
jééé Jani, já tě už s těmi novými asi viděla že jo? :astonished: :astonished: :astonished: ale asi jsem byla tak hotová z toho sejra že jsem nezaregistrovala... jen vím, že ti to fakticky moooc slušelo :wink: schválně... dojdi takhle nmalovaná a načesaná do lužánek a vsadím se vo co chceš, že ti holky řeknou to stejný... fakt tak dojdi... nebuď srab :wink:
Jj už jsem měla nový brýle. ty starý už nejsou.

Držba = do držení, pozastavení, uschování
1. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Luci pěkný fotečky
1. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Luci mooooc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: s Amelkou jste tam jako vždy velký kočky... :wink: :dizzy_face:
jen ta fotka s Am (č.7104) by stála za to, aby se ty boky ořízli, vytiskla se ve větším formátu v čb, a dala jako plakát nebo obraz někam do bytu.... ta fotka je NAPROSTO fantastická... opravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
Luci pěkný fotečky, ale Am je nejhezčí. Tu jsem poznala hned

(hraju za naše barvy :wink: :grinning: )
1. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
Jani, děkuji za vysvětlení, nějak nestíhám dočítat a reagovat - jste na mě moc rychlý!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Peti, tak to je Linda teda hvězda - od ted ji budu sledovat :wink: :wink: :wink:

Luci, hezký fotečky - a je fajn, že jste se takhle s holkama potkaly - paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no nic, asi to dnes už zalomím, nějak to na mě padá - jsme dnes museli vstávat před sedmou, Matýskovi brali krev na krevní obraz - tak snad bude vše v pořádku :dizzy_face:

dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Luci, opravdu.......... tu pošli někam do Rossmana do fotolabu, zarámuj ji a dej ji třeba do obýváku.... ta fotečka je vážně nádherná... taková jakoby něžná.. prostě jednoduše krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jani dobrou noc
1. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Jani dobrou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Holky mate tu nekdo zvas 4mesicny nebo 5mes detatko? :confused:
1. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
Peti moc děkuju a máš pravdu!!!!!!!!!!!!

uji: jsou tu spíš mimíska kolek půl roku..rozdíl věku se ale brzo smaže :wink:
1. zář 2009 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz
uji já mám skoro 5 m stejně jako vendula ta má o 14 dní starší
1. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
tak nic , jdu asi hajat.. :dizzy_face:
Luci podívala jsi se
jj, máme.. já mám 6měs.. teessa a vendulka 5měs...když najedeš myší na tu fotku u příspěvku tak se ti to tam ukáže :wink:
Uji dobrou noc
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.