• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Per bo nechapu, pric se hnedka na me vrhate a jste hnusne...ja si rada poslechnu nazor a i od jinych ne jen od vas a udelam to co mi prijde dle me vhodne, nerikam, ze je to vzdy spravne....ale nikdo neni neomylny...
2. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
teeso jako mne??
2. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
vy jste asi dokonale...
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
jojo my sme nejdokonalejší stvoření na světě jen ty si letadlo už toho laskavě nech
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
nene Uji to té hvězdě jasné............ a v rodném listě má napsaný co mě se to totiž hrozně líbí
2. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
uji, tak seš to ty, teď už to mám potvrzený na sto pro, dnes jsem byla v Lidlu a podle Ivy jsi to ty... :grinning:
jen... můžu se zeptat? kdyby jsme tě zahlídli v těch Lužánkách jak na Tebe máme zavolat? Iva říkala, že se jmenuješ tak, jakej máš nick... jak ti říká přítel nebo kamarádi... nějak si nedovedu představit že bych na tebe měla volat uji :sweat_smile: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Vendy asi není chyba v ostatních, ale v tobě. Vždyť v kolika diskuzích už tě poslaly do prdele?? A to si ještě poměrně splachovací, bo kdyby někdo mě, řekl takovou spoustu škaredejch věcí jako tobě, už bych tam nevlezla...
2. zář 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky mám jen minutku je tady Míša tak Vám chci jen napsat, že se zítra teda přidáme snad, ale jako nevim má celej den prset. Kdyžtak napište do srazů kdy a kde ju děkuji já tam pak nakouknu
2. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
tees ma tam to mong jmeno

peroli řikejte mi Uji
2. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luc, spachovaci mozna jsem mozna ne, jen proste nemusim s kazdym souhlasit a to ze nekdo jinej nazor neznamena, ze do nej budu ryt a nebudu se s nim uz bavit jen proto, ze ma jinej nazor...
2. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Aháá..a co když bude pršet baby??? Já bych asi radši do uzavřenejch prostor s Am po očku nelezla..
No uvidíme..
2. zář 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
vendluko tebe to baví se neustále dohadovat to nemáš nic lepšího na práci???? já si tu chci normálně pokecat a odpočinout si a ne se nasírat víc než za celej den... tak se hod do klidu a bude to zase fajn
2. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
já myslím že kdyby sme šli dřív jak ve 3 odpo tak by to mohlo být v pohodě páč s odpolednem má přibývat oblačnosti a těch serepetiček okolo
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
tes, jasny, jsem v klidu
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Tak já jdu ve 12 na očko, tak pak vyrazím směr Lužánky ja??
2. zář 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
tak co kdyby sme se domluvili nák na tu 12 či 11 šak na lucii čekat nemusíme ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
ja ja :grinning:
2. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
k.o. :wink:
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
jééé sorry, to mělo být obráceně :sweat_smile: :grinning: :grinning: O.K. :wink:
2. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Vendy souhlasit vždy nemusíš, ale jak už psaly holky, chceš poradit a pak si to uděláš podle sebe a pak to ještě napíšeš..všechno sem psát nemusíš...někdy mlčeti zlato..prostě si to nech pro sebe..
A myslím že v ostatních diskuzích jsi nebyla vyfakovaná protože jsi nesouhlasila s jejich názorama..ale princip byl stejnej, zase jsi si moc otvírala pusu. Pamatuješ?? Tohle sem ti radila už jednou po IP. Co myslíš že tím získáš?? Max. nepřítele..tohle bere jen rodina a ne "cizí" lidi. :wink:
2. zář 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
holka ja jdu zitra s malou na 3.hexu v 11 tak doufam ze to nejak stihnu
2. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojte holky, zitra bych prisla na srazik a tak co kdyz bude prset tak se muzeme sejit nebo presunout do cafeandplay???? na Skacelovu....???
2. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Teroune já ti asi majznu :grinning:
2. zář 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Leni můžete, ale já bych jít nemohla..bude nás ale dost...
2. zář 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
a kolik vas tam asi tak bude? :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
ale jinak k tomu co psaly holky, vendul, tak to že zhubla 10dkg vůbec nic neznamená, barunka takhle hubne a přibírá celoživotně, neřeším...
2. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
uji: jestli nebude pršet tak asi 5
2. zář 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Pet diky, ja bych to normalne taky neresila,ale ze je v obdobi, kdy se ma zacinat s prikrmy, tak jestli to neni nejky signal...
2. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
OK tak prosim napiste na sraziky jak to vypada v kolik a kde, rano padim na cvico tak snad si to nejak stihnu precist... kdyztak prijdu pozdeji... :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Leni každopádně bych řekla že od 12 už tam někdo bude né??
2. zář 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.