• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peti já stíhám až na 12 ne na pul..........
3. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
to já asi taky, v poho... teď jsem dala prcka spinkat, za hoďku se asi probudí takže tak taky tak okolo té 12+- :wink: možná něco po
3. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Peti díky!!!
3. zář 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Peti tak to teda nevím..
3. zář 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Tery, teď jdu vařit, až budu vycházet z domu mám tě prozvonit? abys tam zbytečně nečekala... nebo jestli jde i někdo jinej na tu 12 tak pak nic :wink:
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
peti zjistím
3. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
seš zlatíčko, moc děkuju :wink:
3. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky...
Peti, maji to ve sparkym, nevim jestli primo tady toho kluka na nej jsem nekoukala,ale maji tam holcicku, tak snad i kluka, ale i jine hracky
3. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
jooo? Vendy díííííííky :wink: a ta holčička byla a stejná co sem dala odkaz nebo jiná?
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
hele vendulko potřebuju esi pudeš nebo ne páč du ještě do města a potáhnu spoustu věcí a nerada bych aby to cedo přišlo k uhoně
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Peti, no nevim to si nepamatuji, je to delsi dobu co sjem se an to koukala..ale material myslim jo, jestli jsi myslela matros...ale fakt nevim, nechci nic slibovat,ale koukala jsem na ty hracky, jsou docela velky , chtela sjem neco na kocar,ale prislo mne to docela velike...
3. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Tes, no asi ne..nejak nestiham
nechame to na pristi tyden, jen bych potrebovala tak dva dny predem vedet, kdy by se slo, abych si nic nedomlouvala...mam ted nejake zarizovani :unamused:
3. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahááá, no až pojedu okolo tak tam hodím očko :wink: díky za tip
3. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Peti, nevim, jestli je to primo ta znacka,ale takove hracky tam maji, takto bych to spis definovala...urco to je tady s tim klipsem :grinning: ,jak to vypadalo si uz nevybavuji
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
nic musim valit, zatim caute
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
teď jsem se dívala na mail, a od máti mi přišli takový vtipný obrázky a na jednom s textem "Jak ti dnes ráno chutnaly cereálie?" je malej kluk, kterej sedí jen v mikči na parapetu na okně, pod sebou mezi nožkama má položenej talíř s cereáliemi a mlíkem, lžičku v puse, mlíko mu teče po bradě a pindíka má přehozenýho přes okraj talíře a míří mu přímo do toho talíře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemáte někdo chuť :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Tohle je dobrý:

Do práce jsem jela MHD a jako vždy bylo docela plno. Zaujala mě skupinka lidí kousek ode mě. Na čtyřsedadle seděla stará paní a její manžel, naproti nim maminka a její asi 4 - 5 letá holčička. Obě vyfiknuté jako z posledního modniho časopisu. Maminka minisukni jen o pár čísel širší, než pásek, vysoké podpatky, těsné tričko upnuté na opáleném těle a samý řetízek a prsten. Byla trochu víc namalovaná, ale i tak ji to slušelo. Kazil ji to jen ten výraz. Znuděný a znechucený a občasný kradmý pohled po lidech jako by říkal - "Proboha, fůůůj, kam jsem se to dostala.". Její malá princezna byla oblečená podobně, jen podpatky a malování nahradily roztomilé culíčky jako střapečky. Kývala nožičkama sem a tam a vypadalo to, že je znechucená stejně, jako její matka. Naproti nim seděli staří manželé, oba se opírali o hůlku, byli skromně schouleni tak nějak do sebe a tichounce si občas něco řekli. Sálala z nich taková ta domácí pohoda, mír a pokora.
Seděli, nikoho si nevšímali, jen paní občas vyrušilo kopnutí malé princezny pod koleno. Nejdřív to bylo jen jakoby náhodně, že se holčička nechtěně dotkla špičkou boty. Čím víc ale stará paní uhýbala, tím víc bylo na holčičce vidět, že kopance jsou cílené. Kývala nohama, kývala, pohled upřený na tvář staré paní a kop a zase jakoby nic se dívala ven z okna. Stará paní trochu poposedla - a za chvíli znovu. Číhavý pohled a raz, dva, tři - kop. A zase nenápadný pohled ven. Pořád dokola. Paní už nevěděla, kam s nohama. Snad jenom slušnost ji bránila mamince něco říct a tak se snažila trpěliv vystihnout okamžik výkopu a včas uhnout. Ani lidi kolem neříkali nic. S počtem kopanců se jen úměrně zvyšovalo kroucení hlavou a znechucení obou manželů i ostatních cestujících. Celé to sledoval i mladík stojící opodál. Měl takové ty široké kalhoty s rozkrokem až u kolen, vytahané triko a čepici s kšiltem dozadu.
Žvejkal žvejkačku a občas nezúčastněně zavadil pohledem na onu čtveřici. Pak se zase díval znuděně ven, žvejkal a mlčel. Nedělal nic. Byl jeden z mála lidí, na kom se nedalo poznat, jestli se baví, nebo je pohoršen. Když už stará paní neměla kam uhnout a holčička se musela svézt skoro až na kraj sedačky, aby si mohla kopnout, neudržel se jeden pán stojící nad nimi a řekl mamince:
"Prosím vás, nemůžete jí něco říct? Nevidíte, co dělá??" Maminka se podívala na pána, pak na svoji princeznu, pohladila ji po vláskách, upravila culíčky a řekla pohrdavě - "Proč bych ji něco říkala? My dětem dopřáváme volnou výchovu." Tou odpovědí šokovala nejenom pána, ale i všechny cestující. Holčička si ještě dvakrát kopla, než autobus dojel k zastávce. Mladík s kalhotama u kolen se líně sebral a procházel nezůčastněně kolem čtveřice ke dveřím. Když byl těsně u nich, udála se scéna jako z filmu. Bylo to dílo pár okamžiků. Dokolíbal se pomaloučku k nim, pořád ten nic neříkající výraz, klidně až líně vyndal z pusy žvejkačku a jedním pohybem ji lípnul palcem holčičce doprostřed čela. Takové to- "Ááááá - lup ho tam. Lehkým, ladným pohybem, jako když malíř jedním ťuknutím lípne na svůj obraz tu poslední, významnou tečku. Bez mrknutí oka postupoval houpavě dál k východu, jakoby nic. Maminka zalapala po dechu a vypískla - "No co to děláš magorééé??? Seš blbéééj????" Mladík jen tak líně otočil hlavu zpět a úplně klidně odvětil - "Né,ale naši mě taky dopřávali volnou výchovu. Naschlééé." Vykolébal se ze schodů ven na ulici, ještě se na starou paní usmál do okna a dvěma prsty udělal pozdravný pohyb na čele. Celý autobus se bavil. A já s ním. Tady v tom případě "volná výchova" přinesla své ovoce a pro všechny to byl takový"borec nakonec."
:grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je výýbornýý!!
3. zář 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Holky,Lucy já nestíhám ted mám čas Maty spí ,ale vy už ste všechny v trapu co|?
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahojky já tu náhodou vyjímečně jsem
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
super já spěchám akmusím číst taký romány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Peťi to dobrý :grinning:
3. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Mony no pro tentorkát ti to projde, ale zamysli se... :grinning:
3. zář 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
omlouvám se, nestíhám, tak během +- 20minut budeme vycházet takže tam budu až něco po čtvrt :pensive:
3. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
nejdřív :unamused:
3. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
zamyslit se jo,až tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Ale Mony..on tě opustil humor jo??

Jdu..
3. zář 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
:confounded: asi jo
3. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.