• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Peti,ještě mají v borovici postel podobnou této, je nižší, to účko okolo jak ta naše, ale jen s úložným prostorem a bez těch šuplíčků. A je o dost levnější :wink:
3. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
jani borovice je měká když do tho nebude ada ničím rýt a tak tak je v pohodě ale de do toho normállně dloubnout nechtem což do dubu neuděláš..ale to by bylo pár tisíc navíc že............ taky budeme brát borovici
3. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
No jo monči, to je úděl těch maminek od chlapečků.
Tudle jsem si o tom zdrbla se sousedkou. její jediný dítko - moc fešnej syn - chodí s takovou kočkou... Mnoo, jak se říká, třeba je hodná.... A sousedka mi řekla, co mám dělat? když mu něco řeknu, tak se zprčí, zabejčí a já s ním nic nesvedu
3. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
borovici ne, ta by se jí tam už nehodila, už teď tam má 2-3 druhy dřeva... já spíš chtěla aby jedna třetina byli poličky, a zbytek skříňka s šoupacími dvířkami :wink:
3. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Vidíš, Terko, ještě že Tě mám, teď už vím... Ale stejně si myslím, že za cca 5 - 6 let budem kupovat novou. Ale třeba taky neee. Hlavně, mě se tato líbí. Na dub bych momentálně neměla. i tak se poskládalo všechno příbuzenstvo na tuto parádu. :wink:
3. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
ne jako my máme taky nábytek co sme kupovali z borovice a je to v pohodě jen mi taky příde že docela mění barvu že třeba jednu skřín máme z vrcha zaskládanou a a je to uplně jinej odstín než ty co sou normálně volně.....
3. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
úděl maminek holčiček taky není růžovej, člověk aby se bál, kde se nechá zbouchnout nebo ji někdo znásilní :frowning2:
3. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Terko, to jo. My tu postel máme nelakovanou a chytla patinu. Je tmavší.

Tak holky, nevím, jestli mám jít do těch nehtů. Jakou koupit si sadu )né drahou) na umělý nehty a zkusit to taky. I na nehty u noh. Hrozně mě to láká a baví mě malovat na ty nehty... Vyšlo by to tak na cca 3000,-Kč
3. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
že bys to jani dělala na kšeft? bych to zkusila :wink:
3. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Peti, tak to jo, to máš pravdu... Hele zavčas připravit.
Včera nás dostal Lukáš (5ti letej synovec). Jsme si prohlíželi fotky kluků, když byli maličký, hned po narození a Lukys se zeptal, jak se dostal z maminčinýho bříška ven. Jestli mamince odřízli břicho, neo co. A byl dost neodbytnej.

Kdo se díval na Ordinaci?
zkus to vzít kolem a kolem... kolik lidí už teď máš, a kolik si tím zatím vydělala na úkor toho co jsi do toho zatím vrazila :wink:
pustit krtečka a bude vzdělanej ažaž jani :grinning:
3. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jako velkej kšeft by to asi nebyl. Zatím jen rodina atd. Chce to čas, tak jak u masáží. Ze začátku jsem dělala jen rodinu a te´d se postupně nabalujou lidi. Mám cca 8 lidí stálých. Což je pro mě úspěch. Dělám to doma, nebo přijedu. Nedělám to na živnost, ale na "kapesný" pro mě a Áďu.
3. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
a jak se teda dostal ven? :confused: :grinning: ty seš fakt hrozná, začneš tady vyprávět takový sci-fi a dáš pokračování příště... to fakt miluju :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Vidíš Peti, to mě v tu chvíli nenapadlo. taky jsme nebyli doma, ale v pondělí tam jedu masírovat a ségře dělat nehty, tak to vemu s sebou :wink: dobrej nápad
3. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
Peti, a jak se dostal Fífa ven? :wink:

Holky, nemáte některá "rodinný recept" na králíka? mě v mražáku hačají 3 kusance
3. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jani, tak nakonec rozjedes i ty nehty, to je super, ne? :wink:
3. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
ordinaci jsem nevidela, ale pokud te zajima co byla ve VKV :grinning:
3. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
to bys chtěla vědět co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a co jste mu teda nakonec napovídali :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kralika tu ma taky jednoho , ja delam obyc na moravance s ryzi,ale to asi znas a nic moc zajimavyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak ja jdu kouknout na kriminalku a spat asi...

brou
Vendy, asi jo. Hodně nad tímpřemejšlím. Hlavně gelový nehty na nohách. To je frajeřina moc krááásný.

Peti, tak nějak se to vyšumělo do ztracena. Byl uchvácenej sám sebou, když byl malej. Takovej náš narcis. Rozhodně vím, že já to s vysvětlováním Adamovi budu mít lehčí :grinning:
3. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
na nohach gelovy? to jsem snad ani nevidela... :grinning: ..tak halvne aby to prinaselo ovoce :wink:
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
dobrou holky
3. zář 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
No, Vendy, dělají se. Třeba já mám na nohách místo nehtů kopáče. Pahýlky nehtů. Několikrát jsem to viděla. jsou na to i spešl tipy (umělé nehty, na které nanášíš gel) a následně je zdobíš a třeba hlavně v létě to vypadá efektně a super do botiček. i v zimě to některé dámy využijí....
3. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
no,ale musi na to mit zenska nohu :grinning:

tak dobrou noc :wink:
3. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
asi to taky pro dnes zbalím :wink: dobrou noc holčičky :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Nazdar ženy :slight_smile:
Co to s Váma dnes je? Já sem taky úplně mimo ten Ondřej to dnes tak přetáhl, že teprve teď od rána usíná sem vyřízená a to musím jít pověsit prádlo ach jooo
3. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jééé, Peti, já ho právě byla sundat. V sobotu jdeš?
3. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Nejdu :frowning2:
3. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.