• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
kolem 18 hodiny
4. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
no kvuli sazban, ne? :grinning: Kdyz jsem si ho tady zrozovali, tak sjem meli na pul roku akci, ze budeme platit jen 50% z ceny (net+tel+kabelovka),pak to skoncilo, tak sjem zrusili kabelovku, pak byla zasejc ta akce, tak sjem to napsali znovu a tak....pak uz to neslo...
a co vim, tak jsem s nema uz dostkrat resili faktury bo nam to blbe uctovali, tak asi tak,ale vzdy to odecetli od te dalsi faktury, tak nevim kde je preplatek :grinning:
4. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
a stojí to apsoň za to ty peníze co vám budou vracet?
4. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
jo, nebude potom platid dve faktury :wink: :dizzy_face: :grinning: nam to budou odecitat
4. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
a kdy jste dojeli vy domů?
4. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
až skoro o půl osmé
4. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
teda :slight_smile:
A co máte dneska v plánu?
4. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
no ja mela toho dost,ale diky pocasi asi budu drepet doma, bo se mi v desti s malou moc nechce a udu pect buchtu
4. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
uz asi teplo nebude :unamused:
4. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahojky..to byla noc teda...
Am pořád békala, už sme byli fakt vytočení..vzali jsme si jí do postele, usla, ale zrovna začali silničáři uzavírat jeden pruh, takže pouštěli ty kužely..to byl bordel. :rolling_eyes:
No ale já a Amísek sme spaly až do 8.45, tak aspoň něco.
4. zář 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
dneska asi prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Robert je teď ráno za prací a protože jednu má i v Blansku, kde máme zahradu, tak se tam asi staví (pokuď teda nebude pršet nebo nebude moc hnusně - mmch, pro někoho tam nahoře - ať pršííííííííííí :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ) a pak dojede asi až tak okolo 3 nebo 4 a nevím jestli bude mít náladu, ještě někam jet nebo jít... no uvidíme... a co budete dělat vy?
4. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jééé, Luci :frowning2: :frowning2: a proč plakala? tušíš?
4. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
vendy, ještě se chci zeptat - já jsem si vždycky myslela, že když někde uzavíráš nějakou smlouvu, tak ji musíš uzavřít na určitou dobu a ne jen na akci a pak ji hned zrušit? :confused:
4. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
dítě mi právě leze na stůl :confused:
4. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Luci ahoj, že by špatný sny?

Peťi ani nevím, nemám na dnešek žádný plán, venku škaredě :frowning2:
4. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Peti u UPC nic neuzaviras na nejakou dobu, to je u netboxu(tam je to na 12 nebo 24 mesicu)...u UPC je mozne vsechno :grinning:
4. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
jako ja se v tom tolik nevyznam toto nechavam na P bo ten se v tom vyzna...meli by jsem mit net rychlej nejakych 4MB/s (jestli se to tak uvadi),ale mame 13 :grinning: za stejny prachy....oni to ymslim enjak navysujou, ja nevim, se o to nestaram...hlavne ze to jede i kdyz posledni dobou to moc teda nejede :confounded:
4. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
vsak maji zasejc nejakou akci a tak tu kvuli tomu byla vcera ta zenska :wink:
4. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
před chvíli, když jsem se sem vracela tak jsem klikla na kalerat a dostala jsem se na těhulky místo na pyloušky... tam zrovna dala Marky a ještě jedna odkaz na helios... tak jsem na to mrkla a zaujalo mě to dárcovství vajíček, ale šokovalo mě že dárkyně musí mít vysokoškolské nebo středoškolské studium... prostě minimálně maturitu :confused:
jako chápu, že to je proto aby tam nechodili cigoši ale i tak... :pensive: :confused:
4. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Proč békala nevím..

Peti já doufám že vám to bude chutnat..su te´d s toho celá nervózní :grinning:
4. zář 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
peti fakt :confused: to je docela divný, že
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ale to víš že bude :wink: nou stres :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Peti: to máš jak u dárců spermii, teď už taky berou jen vysokoškoláky..
Jinak u těch dárkyni jsem četla že nesmí mít ani nadváhu atd. no mazec...
Celkově se ale divím že si ještě můžou tak vybírat, když je takovejch neplodnejch lidí..
4. zář 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
No ony ty kritéria musí být přísná, jinak by tam mohl přijít kdokoliv
4. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
to teda je jako by vybirali nejakou novou uslechtilou rasu , ne?Zdrava,stihla, SS(VS)...jeste bude asi delat IQ testy, ne?
Ale zase to chapu, ze ta matka chce mit zdrave dite bez pozdejsich nejakych nasledku...ale slysela jsem, ze se za to dobre palti
4. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
No jasně, ale stejně se dělají i různá jiná vyšetření...no asi chcou dobrej genetickej základ...
4. zář 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
asi tak Luci... místo aby byli rádi, že někdo vůbec chce nějak pomoct, tak si budou vybírat, a ofrňovat se... jak k tomu ale přijdou ti co z jakýhokoliv důvodu nemůžou mít spolu svoje vlastní miminko :cry: :cry: :cry:
4. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
No to jo
4. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Já Helios nemám ráda :frowning2:
4. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
jinak jak jsme se včera vrátili z těch lužánek tak Filípek se tak krásně rozkecal to bylo samý "bababa" a "papapa", a fakt to vypadalo, že už cíleně, protože oproti minulýmu žvatlání tohle už znělo tak hezky čistě a fakt jakoby cíleně
chvilkama dokonce naprázdno otevíral pusinku a snažil se napodobit náš pohyb rtů :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
strašně jsme se s Robertem u toho nařehtali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.