• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
My máme zvířátka, ale fakt se neujalo..
4. zář 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
4. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
na psychiku by to asi bylo hooodně blbý, s tím s tebou naprosto souhlasím, ale zase já se znám... furt bych přemejšlela, kde je, co to je, co dělá a tak... aspoň v tomhle by měla moje dušička klid
a bolelo to? slyšela jsem, že jo a dost? :pensive: :confused:
4. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Já mám za sebou IVF a proto vím tak trochu čím Terezka prošla a jak už jsem psala klobouk dolů :dizzy_face:
4. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Tery to je taková kostička se životem :grinning: :grinning: různě se to v tom hejbe apod... jako že ten prcek vidí jak to asi chodí ale zároveň je to bezpečný že si nijak neublíží, nic nespolkne apod :wink:
4. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ja tem plastovym hrackam moc neverim teda... :confounded:
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
co to je přesně to IVF? ta zkratka je tada na koňovi hooodně často zmiňovaná (bohužel :cry: )
a to bolí taky? :pensive: :confused:
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
marky děkuju....
peti o tomhle asi raděj osobně to tady nemám potřebu ventilovat apřípadně tak někoho odrazovat ale když to vmeu kolem a kolem tak nejdřív pohovor pak genetika a náká další vyšetření pak každej den píchat injekce do břicha každej druhej den chodit na utz pak zákrok kdy ti to vycucnou pak ti ty vyječníky tím že se vycucnou ty vajca můžou otéct až do velikosti grepu..ale víš jak přežila sem pomohlo to nám i někomu jinýmu tak je to fajn
4. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
IVF-mimotelni oplodneni :wink:
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
ivf je umělý oplodnění ne?
4. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
neboli "oplodneni ve zkumavce"
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
tak teď k tomu před tebou ještě i smekám :pensive: :pensive:
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
jako to vím, že to je umělý oplodnění :wink: ale zajímá mě co ta zkratka znamená konkrétně :wink:
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Peti nemůžu říct, že by to bolelo, ale je to hodně na psychiku, pichání injekci, chození na UTZ, braní krve, potom odběr vajíček
IVF je umělé oplodnění, kdy se píchají do těla hormony na stimulaci vajíček, které pak odeberou. Vím, že jsem jich měla 7, z toho zbyly 2 vhodné na přenos
4. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
in vitro fertilizace
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
jako jestli je to vyloženě zkumavka, nebo miska, nebo... vložení spermií přímo do těla, do vajíčka, do dělohy atak podobně...víte co myslím, ne? :wink:
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Peťi, těch postupů je více
4. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Marky, děkuju, TO jsem chtěla vědět :wink: :dizzy_face:
jdu svámi pařit jupíííííííííííííííííííííííííííííííí
jé ono se jde pařit, to mi nějak uniklo :sweat_smile:
4. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
a jetě jeden dotaz? co je to IUI? a případně jakej je mezitím rozdíl... o tomhle fakt nic nevím a mám mezery... tak se kdyžtak omlouvám, za blbý dotazy :pensive: :pensive:
4. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Marky, holky se domlouvali na sobotu, tady i v lužánkách... asi ti to unilklo :wink:
4. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Mony fáákt?? No parááda!!
4. zář 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
u IUI se rovnou spermie zavedou do děložní dutiny
4. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
já či taky trsááát? :unamused: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Marky, seš zlatá moc děkuju... takže IVF je oplodnění třeba na Petriho misce (kdy je třeba málo vajíček a málo spermií) a IUI v těle matky (když jsou třeba ty malý mršky líný, nebo moc pomalý) :sweat_smile: :grinning: chápu to dobře?
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Peti ale my nejdeme trsat..
4. zář 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
peti přesně tak
4. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj, venku je tááák hnusně a my jdem plavat :angry:
4. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Marky ještě jednou mocinky moc děkuju za vysvětlení... zase jsem o něco chytřejší :wink:
a taky tě strašně moooc obdivuju, že jsi toto všechno podstoupila :pensive: výsledek je fáákt nádhernej, obvzlášť včera když ti oběma ručkama mával pápá :grinning: :grinning: :grinning: ale ty injekce do břicha... no to nevím jestli bych sama dala.. to by mě museli vždycky na to uspat a píchnout oni :unamused: fakt máš můj neskutečnej obdiv.. ty i Janča... ženský, jste úžasný :pensive: :pensive: :dizzy_face:
4. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.