• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Určo první kaše..když byla malá kojená, ale moc nepřibírala, tak mi mudra řekla ať dávám bezmléčnou kaši (4 měsíce) a pak mléčnou...až pak se začíná s pžíkrmama. :wink:

Jani kam jedeš??? :confused: :confused:
27. črc 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
no dřív stačilo mlíko a spala...ted mám pocit, že jí to mlíko dodá energii a řádí. Já mám pocit, že nechce spát, aby jí něco neuteklo, že se někam půjde atd.. v sobotu Jirkovi usla hned a spala 4 hodiny!!!!

napřed kaše?? já teda kojila, takže jsem začla mrkví, pak jablkem, pak zelenina a kaši jsem na noc dávala až někdy myslím od 9měsíce

Jani a kam jedeš??
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Na tajnou výpravu s cílem :grinning:

Luci, můžu mu to dát už teď ty ATB o půl hoďky dřív, ne?
27. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
aha..tak já ještě furt dávám mléčnou kaši bud nutrilon nebo hami před spaním. A večer usne v pohodě. Mám problém jen se spaním ve dne.
Peti Petapi, jsi tu?? Můžeš jako těhulka do jeskyně?? Kamoška je ve 20tt a chtěla by jít...
27. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Jani můžeš!!

Krupičná se teď radí až kolem roku!! Myslela sem že myslíš nějakou tu nemléčnou či mléčnou instantní.
27. črc 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
jestli o klasické krupičce tak ty brambůrky, mrkvička a tak by měli být myslím dřív už jen proto, že by tohle mělo být bráno jako hlavní zatímco kaše by měla být jen vedlejší jídlo a taky se pak na normálnější jídlo hůř zvyká, ne?
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
ona je nějaká nemléčná kaše....? :sweat_smile: páni koukámm, že jsem ve vzdělání po těch 12-letech teda sakra pozadu :cry: ale zase mě utěšuje, že se to znovu "učím" za běhu :unamused:
27. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Díky, už je má a chrní. Už si sám řekne hají a stojí u postýlky a chce do ní vlézt sám... :grinning:

Luci, neboj do Krkonoš nejedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
hmm to se máš a v kolik vstával??
27. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Jj, peti, nemléčná je. Tu jsem používala já s tím rýžovým mlíkem, ale pokud máš dost mlíka, nebo ho máš zamražený, tak tu kaší můžeš udělat z toho MM a je to.... :wink:
27. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Já nevím, já se ráno probudila, teda R mě probudil, než šel do služby a Adam ležel vedle mě, koukal tak napůl a ještě jsme vytuhli do cca 7:30. Pak si Adam pustil DVD, seděl vedle mě a já ještě pospávala. Jsem hrozná, ale já jsem fakt nemohla.
V noci jsem chtěla Adamovi dát ve 4 hod ATB a jak jsem rychle vstala z postele, tak se mi nečekaně podvrkla noha (neudrželo mě vlastní koleno) a já s sebou škrábla o zem. R vyletěl a hned co se děje, co se děje? :grinning:
27. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Tak ony ty kaše nejsou potřeba, dává se to dřív jen v případě že dítko neprospívá..teda většinou..
27. črc 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
to je hrozný... to co za Lin bylo normální je teď totálně mimo nebo už vůbec neexistuje a na druhou stranu je zase takové strašné kvantum věcí úplně jinak a nově... kruciš kdo se v tom má furt orientovat... :angry: už vidím jak jako babička budu naprosto nemožná..... ale vy vlastně taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aspoň nějaká útěcha :grinning:
27. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
no jo Jani v chlastu vápník nenajdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
nene, já budu všechno studovat, abych nebyla mimo mísu Peti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to fakt koukám, my teda taky moc nepřibíraly, včak víš Luci, ale dr mi vůbec neřekla ať dávám kaši. Asi co doktor, to názor.
autor
Tak jak se vším Jani! :wink:
27. črc 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
stejně budeš, tomu se nevyhneš... to už je ta drtička života :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: semele všechno
27. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
...a všechny :wink:
27. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak kvůli tomu jsem měnila doktorku.
Ale né proto, že by Adam neprospíval.
Když mu byl 1 a půl, tak od jedné kontroly do druhé kontorly nepřibral ani deko. Ale nebrečel hlady, spal tak jak spát měl atd. A doktorka mě hnedka stresovala, musela jsem udělat kontrolní kojení u ní v ordinaci, Adam si toho podle ní vytáhl málo a ona hned na mě s Nutrilonem. Tak jsem na Nutrilon vyplázla jazyk, zavolala si laktační poradkyni, ta mi jen lehoučce poupravila techniku, řekla mi, podle čeho se mám řídit v té zdravotní kartičce (v tom modrým dodatku) a bylo vymalováno. Adam začal krásně přibírat a já kojila rok a 9 dní :grinning:
27. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Per, ale to není o vápníku, to je o přeležení nohy, víš?
27. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
to já asi s kojením budu muset brzo přestat nebo ho omezit :cry:
27. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Jak to Peti???
27. črc 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
no mám už asi 2 dny nakouslou zespodu levou bradavku a bolí to jak devět čertů, napravo je to v poho ale ta levá strana.. ouvej ouvej.. mažu to bepanthenem a prd.. ale ještě zkusím fialku
27. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Já jsem to s těma kašama měla taky rychle vyřešený..Amka je nechtěla a UM sem jí dát nechtěla, tak se musela snažit na mm! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
je to blbé takhle radit, ale mě když malá kousla, tak sem ji stiskla škraňule..moc dobře pochopila že mě to bolí a už to neudělala.
27. črc 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
já myslím že mě prcek vyloženě nekousl ale spíš nějak víc potáhl a zavadil těmi zoubky o mě a... je hotovo... :cry: kdyby kousal tak bych asi byla nakouslá i z druhé strany, ne? jak jsi to měla ty?
27. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Peti ani nevím, ale bylo to fakt jednou..strašně sem zaječela, pak ji stiskla a už se to nikdy neopakovalo..
27. črc 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
a kolik jí asi bylo když jsi ji stiskla... nevím jestli by to takový mrňátko už pochopilo.. asi spíš ještě ne.. pochybuju :fearful:
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
jo to jsem myslím předevčírem večer u kojení taky zaječela když víc potáhl.. a bolelo to ještě za půl hodiny (a pořád to cítím)
27. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.