• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
7. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
7. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
to už sem četlaaa sice jindee ale četla
nemyslela sem to mimi to si samo ani číst nebudu
7. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Tery je tam teda fotka ale je tam jen napsaný že má za sebou operaci a že je teď na pozorování jestli bude ještě potřeba další operace nebo už ne :wink:
7. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Peti co bys na té pozvánce ale chtěla všechno mít napsaný?? Že je někam zve nebo co??
7. zář 2009 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
no že je jenom zve k nám dom na tu oslavu :wink:
7. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
a třeba i že bude dorta a bublinky a nějakej další mls :wink:
7. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
OK
7. zář 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
teda teď jsem to nějak nepochopila... mám za zády puštěnou Novu - zprávy, a jen jsem zaslechla že nějakýmu asi miminku trhali zoubek nebo co, tak jsem se otočila a byla tam fotka úplně nahého miminka ale rozostřenej byl jen oblíčejíček :confused:
7. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
seš skvělá, děkuju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
zítra chci dělat kuře na leču... nemáte někdo nějakej tajnej rodinnej fígl nebo tip?
7. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Luci, pokud je to na linu, kde to jse smít, tak je to ještě dobrý. Ale je to agentka.
Mám pro ni tričko. Spíš už jen tak na písek nebo dotahání na doma, ale dala mi ho známá pro Adama. Bílý s kytičkou či co. Vypadá Adam na metrosexuála?

Peti, váha malýho super. Když si vemu, že Adam má ve dvou letech 11,6 kg, tak klobouk dolů :wink:

S tou Pawlovskou jsem to kdesi od kohosi slyšela (tuším od některé z vás), že má nějakou kamošku ve Vaňkovce v obchodě a pawlovská si tam kupuje trika 36tky a fakt se do toho vejde.

My teď přišli z venku. luci Kulíšci budou až konce př týdne. Musí je objednat.
Nechala jsem udělat Adamovi průkazový fotky. Byla to prdelka.
Pak jsme na ulici potkali R, jak se vrací s klukama ze zásahu a on naložil Adama a popovezl ho v hasičským autě. Chlapeček, co to viděl na ulici, začal plakat: Mamííí, já chci taky. bylo mi ho líto.
7. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Peti, já mám racept na kuřecí řísky s lečem na smetaně. Možná by to šlo i třeba ze čtvrtek.

Na kuřecí řízky dáč lečo, pak šunku a zaliješ smetanou a šupneš do trouby. Než je to hotový, tak to můžeš na zasypat sýrem a zapéct a hotovo. Hranolky, rýže, brambory a je to mňam. :wink:
7. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Jani nemáš naši sedačku?? :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz
no já to znám jen, že kuře (1/4) osolíš, jemně okmínuješ případně i opepříš, dáš do trouby a asi v půlce tam naliješ sklinku/y leča
7. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Luci, čoveče asi jo. Jel tady okolo nějakej pán v tmavěmodrý fábce v kombiku, přibrzdil a mermomocí mi ji cpal do ruky, že už ji v autě nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už hačá doma. Dám ji tam ráno, než pojedem :wink:
7. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
jdu za tím svým papkáčkem... :dizzy_face:
7. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj Peti.....

Já vím, že se opakuju, ale moooocinky se těším na tu sadu, co mi přijde. Moje máti je první, koho budu dělat.

A kde všechny jste? Večír musím žehli. Pěkně se mi to tady nakupilo a vy nikde
:frowning2:
7. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
žehli teď , kecej večer... to jsem ti dobře poradila, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
To jo, když vytáhnu žehličku, tak mi Adam do toho bude vrkat a tahat to vyžehlení a to je na ukopnutí hlavičky. Stejně to všechno asi nevyžehlím. Tak já jdu asi na to. :wink:
7. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Tak jedem Mony? :wink:
7. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
no já bych teda jela
7. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
já taky, jen kterej je to den toho 19.11? Nevíš?
7. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak je to čtvrtek a je to den po R službě, tudíž super. Uvidím jak to bude se školou....
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
fajn,ale teda cena za lístek je 9OOkč a to je nejlevnější
7. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Já vím, ale za ten zážitek to asi stojí, ne Mony, Uvidíš... Podebatíme zítra, ju? :wink: V autě jsou ještě dvě místa holky :wink:
7. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.