• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Peti to není ta stejná
8. zář 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Dobrou kočky :wink:
8. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Terča vzkazuje že jestli jí bude tak dobře jak dnes, tak půjde s náma do Lužánek :wink:
8. zář 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
tak snad to bude ok :wink:
9. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Ahoj,
Peti co?
9. zář 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
ahojte, právě mi dorazila sada na nehtíky a já študuju.
Už mám navařeno a jdu prát hadříky ze včerejška. Dneska odpo u pískovišť? :wink:
9. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Jojo Jani!! Vem to sebou uděláš nám nehty..víš jak děti si vždycky krásně hrají, tak budeme mít čas :grinning:
9. zář 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
no Terka, že už bude tak v poho že snad i dojde :wink:
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Peti: to byl vtip :wink: :grinning:
9. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Holky a do kolika tam chcete bát?
9. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
ahááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
my se tam nechcem bát :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: bát se tam můžete samozřejmě taky, třeba zrovna pokuď Janča dovalí tu sadu na nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mě spíš zajímá do kolika tam budete
9. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
V Kouzelné školce byla kočka..Amča na ní pořád ukazovala a teď brečí..navíc jí Honey ukradla salám z ruky..chudinka malá :grinning:
9. zář 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
heleme se kdo se ozval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
jinak dobré ráno :slight_smile:
s tou terkou jsem to luci taky něják nechytla, jsem si říkala, že je fakt blázen, že chce jít ven :grinning: :grinning: :grinning: asi mi utekl veškerej smysl prohumor, aaach jooo....
9. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
tak jí zamňoukej a třeba přestane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: beruška malinká :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Peti, tak já se v Lužánkách nebojím, ale budu tam asi do konce. Jsem držák.... :grinning:

Luci, jj, už to jdu balit. Ale ty vem potřebnou šalinu (elektriku), ju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Peti tak já tak do 17, možná i kousek dýl
9. zář 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
do konce čeho? září? roku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a připojit se můžeš na koleje, šaliny nech jezdit :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
já právě nevím jestli dojdu nebo ne? to by záleželo na tom do kolika tam zasmrádnete :wink: :grinning:
9. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Jani já vezmu pséky a běžící pás
9. zář 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
chudinky :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Peti a ty potřebuješ přijít později a tím pádem i později odejít nebo jak??
9. zář 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
To sem napsala pěknou kravinu :grinning:
9. zář 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
nenapsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám dost teda :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
nene, Robert končí dneska v práci okolo 5, tak by pro nás mohl okolo půl 6 nebo 6 dojet, víš? :wink:
9. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
no.. to máš teda dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to se zase budeš dneska tak lochčit jak minule...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bylo náhodou dobrý :grinning: :grinning: :grinning: stejně si furt myslím, že sis někde u mudry nebo cestou něčeho lízla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Aháá..Michal má schůzku sfinančním poradcem v 16.30, takže mě bude vyzvedávat taky pozdě :wink:
9. zář 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak postupně:
Per, na Tvoje vyplazený jazýčky s jedovatými poznámkami NIKDO není zvědavej, tak si je laskavě odpusť

( :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

Dále nevím, proč by se měl někdo bát mých výtvorů na nehty. Vždyť to umím tak dokonale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A Lucčin vtip jsem pochopila asi jediná já. Jsem po včerejšku opět navyklá na její styl humoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Upozornění:
Tento příspěvek berte s humorem a nadsázkou
Až na poslední větu. Tu jsem fakt myslela vážně
9. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.