• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Peti já myslím že by to mělo být dobré pro mimi né? Jako třeba pobyt u moře..
27. črc 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
Mazli a kdy letíte? :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
luci, já si taky myslím, že by to mělo spíš prospět :slight_smile:
no, máme ho ráno o štvrtej o šiestej sme v Burgase..ako mne to celkom vyhovuje, budeme tam už vlastne celý den..aj ked ešte neviem, ako z malou, ale asi ju dám spat, síce budeme z domu ochádzat okolo pol druhej, ale nevydrží byt do tolkej hore.
luci...super :slight_smile:
mazli..jéé vám už se taky blýží dovolenka :dizzy_face: :dizzy_face: se máte
jinak časem se to určitě řešit bude..ale určitě né v nejblyšší době :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Mumi..teraz v sobotu :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a luci, jak zvládáte kostičky u ryby? v pohodě jo? barunka to včera s odporem vyplivla :angry:
Mazli já bych letěla hned.
27. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Vladi měla dva dny horečky, ale jinak v poho...

Holky mám tady 4 botičky (jedny Adidas sandálky ve kterých neumí chodit, Žirafky které ji už nejsou, nechodící saténové botky, které neměla nikdy na sobě a boty do vody). Je to jediné co chci prodat, ale nevím jestli to není blbé...
27. črc 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem ještě rybu nezkoušela to budem muset taky začít. :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
Veru, jj blíži :dizzy_face: sa tešímeee.
njn, to chápem, pokial sa to dá a nie su prostriedky na vlastné, tak to je jasné. Nám sa rysuje kupa domčeku, tak dúfam, že to vyjde :slight_smile: , zatial to hrá zo všetkých strán v náš prospech, tak uvidíme
27. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Peti u toho pstruha sem dávala velkého majzla...sama sem měla nedávno kost v krku, takže sem to hóódně přebírala, každopádně v Řecku mi taky jednu kost vyplivla, tak snad by ji vyplivla zase. :wink:
27. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
proč luci blbý? však holky tady pořád prodávají nějaký boty... já jsem si sice kdysi přečetla, že nošený botičky by další dítě nosit nemělo, tak jsem naočkovaná tímhle směrem, ale spousta lidí to dělá, tak co :wink:
27. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky mám dotaz co vaše děti a nočník????? Martínek se na to moc netváří :frowning2:
27. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
mumi, barunka si nočník přinese, ale nesedne na něj :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Luci..len ma napadlo, či to nie sú dozvuky z toho..ale ktovie, asi jej nechutí.

Peti, a neskúšala si pangasiusa? ten je bez kosti a malej strašne chutí
27. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Pet a některý boty máš jak nový :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Evčo je na to strašně malej..začínat se má až od 18 měsíců :wink:

Peti díky!! tak já to jdu blejsknout a promyslet co za to...to teda vůůůůůůbec nevím...

Jé Vladi záávidím!! I když po tom posledním letu se mě teď do leta aspoň rok nechce! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
mazli, jj toho děláváme normálně, i když že by jí zrovna jel, to se říct nedá, taky je hlavně na těstoviny a brambory.
barunka taky včera vyplivla kost, i když se pepa dušoval, že jí tam určo žádnou nedal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Vladi: ona už nepapá měsíc :wink:
27. črc 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
Tak jste mě navnadili že si tu rybu asi taky uděláme :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Mumi, malá tam sedí, aj si ho donesie...no poslednú dobu tam sedí a nič, zodvihne sa, povie tou svojou rečou, že cikala a odíde preč a zachvílu jej tečie po nohách, takže asi tak. ako ja si stále myslím, že oni ešte nevedia, že majú potrebu čurať
27. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
luci, já chápu, že to řešíš to jídlo, já zase řeším, že barunka opravdu pořád kaká :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Luci, a čo sa stalo v lietadle? bolo ti zle, či ste chytili turbolencie?
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
na nočník ještě spousta času, já to zkouším sem tam spíš nárazově, abych jenom zjistila, že teda ještě nic :wink:
27. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Já vím že má na nočník čas já to jen zkouším aby si zvikal žádný nucení a už udělal jednou číííííííííííííííí a všem to musel říct :slight_smile: :slight_smile: jinak ho nosí po bytě :slight_smile:
Peti, kolkokrát? Kristinka kaká aj 2-3 krát za den..neriešim

Luci, aha, som nevedela, že už tak dlho, to je vlastne od dovolenky. tam chcela jest?
mazli, do každé plíny, tj cca 5, akorát ta po noci je jen počuraná...
27. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
tak zjištuji že jsme na tom stejně. Já jen že kamoška má kluka v 10měsíců a dává už ho na nočník a divila se že já ne :frowning2:
27. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
mumi, v té době jsem taky dávala a občas i něco udělala, teď nic, ale to dítě si v 10 měsících stejně neuvedoměju, že je to vědomej akt, to fakt až kolem těch 18 měsíců :wink:
27. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.