• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
mě se líbí ten panon... v panoramě jsem byla a je fakt moc hezká, ale bohužel dražší :unamused:
9. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
No dražší je Peti, to jo....

A co jet tam, kde teď byla Luci s únorovnkama? Když mi to popisovala, tak to neznělo tak špatně. A z pěti jídel jedno špatný, to jde ne? :wink:
9. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
9. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
do seznamu jsem dala vyhledat rodinné pensiony a vyšlo mi třeba tohle:
http://www.penzionbory.cz/
beru si ale tu spodní palandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Panon se mě taky líbí, ale nevím jestli by si tam děcka vyhráli..
9. zář 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Krásný, ale Krkonoše sou kapku z ruky
9. zář 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
víte co, já mám nápad... sbalte stany, hoďte na sebe tepláky a jedem k nám na zahradu... dostavíme spolu tu chatku (zatím jsou jen základy) bude to zadarmo a možná se i poslední noc v té chatce vyspíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Peti ty Bory nejsou špatný :wink:
9. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jste tu???
9. zář 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
ty kundy nám odtáhli auto :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
cože??????????????????
9. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Kundy dle Terez jsou MPci (chráni a pomáhat)
9. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
to jsem pochopila že jsou to ti zasraní měšťáci ale proboha proč?
9. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
jdu vařit... takže ve tři lužánky platí jo?
9. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
JJ Peti platí!
9. zář 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
stál asi hodinu v druhé řadě...ne jako tady to takhle stji jak dlouho nkdyž zavoláš cajty že nemužeš vyjjet tak te pošlou do pice a hlasvně se to minulo tak o 5 minut kdy tam V šel....když dobře tak 3 litry v piči. a opravdu nevim kde máš dle nich parkovat....ale to si prej mkáme domluvit na magistrátu............
9. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
A neodtáhli vám to na Hybešku? Ségře to tak taky udělali minulej měsíc. A ještě jí někdo udělal nechtěnou klimu do dveří :angry:
9. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
jo na hybešku
9. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak nedojedem byla tu Petka,tak kámoška dojede,takže jindy
:wink:
9. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
holky ten penzion Bory se mi líbí a Petka by taky jela na ty dva dny,a je to kousek což je super
9. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky vemte fotáky fotte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ at z toho taky něco mám :cry:
9. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky

nestíhám, dnes jsme byli s kubou cvičit a teď už snad konečně usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Luci, bereš Am odrážedlo?
9. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak ty Bory celkem jdou. Hlavně je tam napojení na Wi-fi a vééééliká společenská místnost. Před den pro prcky a večer pro maminky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Tak tak Jani..vypadá to moc dobře a odrážedlo vezmu
9. zář 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
holky hilfe mimi už je taky nemocný :frowning2: :frowning2: :cry: su jak debil všechno sem zapoměla...co na rýmu co na kašel? na teplotu předpokládám panadol bo nurofen že? mám jí ještě pořád dávat to osciliococcinum?? má se koupat a chodit ven? su jak debil že :grinning: ale dnes mám pro změnu 39 a nejsu schopná ani komunikovat s "chlapama" natož vymyslet co s tou prdolkou majinkou... jako ještě nemá horečku ´tuk ťuk nebo něco, teplotu trochec i po odečtu má ale má uplně skleněný oči, teči jí z nosa má rýmu trochu kucká i kejchá a hlavně vubec není ve své kůži :pensive: ajá ju nemůžu ani pochovat :cry: :cry: :cry: :cry:
9. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
Terko, do nosu bych na uvolnění dala Libenar, nebo Sterimar a odsála. Nej je ta odsávačka na vysavač. Veme hrozně moc. Ocsi bych dávala dál, tím nic nezkazíš. Na teplotu a určitě na noc bych dala Nurofen, bo Panadol sirup. Koupat nee, jen otřít prďku a ven jen pokud nebude teplota. Teď bych ji do pátku určo nikam netahala.
Na kašel jde tuším i hedelix, nebo stodal, ale ty jsou na delší dobu, než zaberou. Vyšli Vencu do lékárny. Kdyžtak volej.
Kdyby měla hooodně veliký teploty, tak zábaly na sražení
9. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
nojo ale co je menší zlo nechávat ju se mnou když su totálně celá osypaná buhví čím a nic na to nezabírá chrchlám a motá se mi hlava bo aby chodila s václavem když de gtřebas kubou do školky bo do lékárny nebo pro to auto...stejně tak jdu v pátek na ko a někdo mě tam musí dopravit.....chjo mě už z toho jebe :cry:
9. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak to Ti asi nic jinýho nezbyde. Teda Vencovi, pokud nepřijede na pomoc někdo z rodiny.
Do lékárny Ti můžu skočit klidně já teď hned. R je doma a obstará Adama.
9. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.