• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Spíš békají, protože je držíš a navíc ten vysavač.
10. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
odsávačku máme Babyvac Arianaa, nevím, jestli je i nějaká jiná a je super, akorát ji máme jak hnůj, páč to nejde dobře čistit.
A k tomu focení bych se přimlouvala, aby bylo jindy než v den odjezdu někam na pobyt, to je na mě moc hektické, já jsem člověk pomalý :sweat_smile:
10. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
doufám že jo však jich tu do 5 minut od baráku máme asi 6 :grinning:
díky
10. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
jo máme tu stejnou jani a taky jsme to zkoušeli, aby jsme věděli, ale babičky i přesto byly pifpaf z takové vymoženosti :grinning:
10. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Holky

fotky opravdu krásný

Tery,teda to sou mrchy ty bacily,tak at brzo odskočí jinak a tobě je brzo lépe :wink:
10. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
se těším na dobu kdy si svuj ekzem vyfotím sama vezmu stěr z povvrchu kůže přez kompl to pošlu nákýmu doktorovi ten se na mě přez webku koukne posodí výsledeks těru a řekne mi hm vem si to a maž to tím a ne že zas jak kunda budu pul dne lítat po doktorech....
10. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
když ste tu dnes všici tak ukecaní nemáte tip na něco proti teplotě vyjma paralenu a ibalginu?
10. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Peti, tak jak hnůj ji mám taky.
To focení vypadá na toho 27.9. R se bude snažit. MUSÍ.
Já si te´d hrála se svými novými hračky na nehtíky.
udělala jsem si malíček a už vím, co mám vypilovat, kde mám být důslednější atd. taky dělat to sama sobě je celkem naprd, že?
10. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Já bych se hlásila Jani, ale nemám malíčkovej nehet...jako Am dneska neječela snad jen 10 minut..mě z ní mrskne
10. zář 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky
Zas jen na rychlovku nakukuji nestíhám dočítat jen dvě poslední strany
Teessa tak at je vám brzy líp,tu odsávačku máme taky e je výborná!
Viděla jsem že plánujete zas nějakou dovču v penzionku :wink:
My neustále nestíháme furt dokupujeme nějaký věci do školy co paní učitelka napíše ale jinak je Natka spokojená samozdřejmě už nesedí s kamarádkou jelikož furt kecá tak sedí s klukem jenže s tím taky furt kecá :angry: jinak u nas nic nového lítáme mezi školou a gymnastikou takže o zábavu máme postaráno do toho děláme už i nějaké ukoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já večer odpadám unavou ráno vstávame v 6.45h a kolotoč u nás začíná a tak je to každý den :confused:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
hojte hojte vespolek,
jak se tady máte?
kašpárci přesali se snažínkováním či co? sem si říkala že bych se přidala do teaaamu, ale až od listopadkova...

U nás došlo k pokrokům,Bubla už začla víc lítat ale i tak deme s Julinkou za 14 dní na 3 dny do nemocnice, bude se aplikovat lékoš přímo do kloubu v uspání, aby se nemlela.. už má otok moc dlouho a hrozí zkracování tlapky.. tak snad to zabere...
10. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Luci, určo budu ráda. Ptřebuju trénovat a kritizovat. Jinak se to nenaučím, že? Malíčkovej nehet nepotřebuješ, já Ti ho dodělám....
Adam vstával po osmé, takže to na brzké dopo spaní taky nevidím. :frowning2:
Měla bych si jít umýt hlavu, ať nevypadám jak kobliha mastňácká
10. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Sabča mi ted usla na gauču v obývaku tak jsem ju přenesla do kočáru a spí venku já jdu honem žehlit :angry:
Věry tak at vám to v nemocnici dobře dopadne držím palečky :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Věry máme pauzu :wink:
Chudinka Jůlinka..pořád na vás myslím..chjo
10. zář 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Jééé, Věry, tak a´t to dobře dopadne. Hlavně pro Tvoje nervy
10. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak kde jstééééé?
10. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Jo kde stééé??
10. zář 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
v prdelííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
10. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Teda Térko..tebe jednou admini zamknou jak si sprostááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
já jim pučim svoje nemoci a nezamčou páč budou ještě sprostější :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Terku nezamčou, mě zamčopu a to do vazební věznice Brno - Bohunice, jestli ten škvor ještě bude chvilku békat na mě z postele z v edlejšího pokoje :angry:
10. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
janíííííííííííííííííííí to chce klíííííííííííííííííííd :wink: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Terko, ten jsem měla doteď. Teď mu začíná teror hajzlíkovi vychcanýmu :grinning:
10. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Jani jak jsi na tom?? Adík spinká??
10. zář 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
hhele holky nezrušíme tu diskuzi? i na srazech je to živější jak tu...
10. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tery :grinning:
10. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
jsem si koupila tu ušní svícu, prtž jsem si někde přečetla, že komusi to trochu pomáhá od bolení hlavy, a mám fobii, že se kus té svíčky zbortí a shoří mi vlasy :sweat_smile: :sweat_smile:
10. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
ahoj holky
10. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
peti sem ti to psala já že je to tam napsaný
a je to v poho to prostě zhoří žádnej bordel z toho není
10. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
já sem ležela dlaa si na polštář ručník václav mi to přidržoval ajá koukala do zrcátka a v pohodě
10. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.