• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
joo, tys to psala taky, že je to na hlavu? tak to jsem zazdila :sweat_smile: ale četla jsem to tady někde i v jiné diskuzi, tak večer jdu do toho, pepa to ještě neví, se asi dorve smíchy, s čím jsem to zase přišla :grinning:
10. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
jako je ulet to každopádně jen mám pocit že od te doby mi jakmile se jen kousíček potopím pod vodu okamžitě do uší natíká voda....
10. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
je máš tak čistý a protažený :grinning:
10. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Hojte, jsme zpět.
Pro mě to byl dneska menší horůrek. Až mě chvílemi bolela ruka. Adam nakonec nespal a dle toho všechno taky vypadalo. A v kombinaci s Am, když se dali Ti dva dohromady, tak jim bylo město malý.
Adam se naučil volat na Amelku Amíííííí a mě to dojímalo. Bylo to hrozně krááásný
10. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
no peti nevim ale je peknej hnus si jen u mývat vlasy
10. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
hm, no ten pocit taky nesnáším, leda si dávat na mytí do uší kus vaty?
10. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
na to kašlu ale vfíš jak z bazénu sem třepala vodu z uší několik dní
10. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Jani a Peti díky za pomoc při výběru..Ten nevděčnej píp má blbé kecy, ale má divnej vkus, takže to bude dobrý :wink:
10. zář 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
A co se mu nelíbí? :angry:
10. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
ste byli nakupovat jo? bych taky potřebovala spoustu věcí...
já tu zas chytáme nerva to je takovej spratek já nevim jestli je to mnou nebo jím... chcu jen aby si vyzkoušel blbej svetra jez toho scena na pul hodiny kikina je zt oho ted celá ubečená..to je zas ty vole trest ze to že konečně nemám jeden večer 39....
10. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Jani nic asi tak, ale ať si škubne.
Šly sme nakupovat Michaláčovi košile do Centrumu..děcka tam vypruzovali a snaha naprd..no i když věřím že to je ten jeho z prdele vkus..pak zas bude děkovat, ale na to už mu seru :angry: :angry: :grinning:
Tery jako věci na sebe??
10. zář 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak ať si škubne Míša ploutví a chodí si to nakupovat sám. A co konkrétně se mu na tom nelíbí? :angry:
10. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Ty barvy..ale jak uspí Am tak si je jde zkusit..sice se na neho nemůžu ani podívat :grinning: , ale myslím že mu budou slušet.

Peti ten kočár je supéér!! Amelka z něho nechce dolů. :grinning:
10. zář 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
jojo na sebe...
holky to děcko je strašný já vubec ale vubec nevim co s ím jen se na nej človek podívá tak bečí když by měl raději bečet tak je drzej za nic není vděčnej teda jen čokoláda bo materiální věci.. nic mu není dost dobrý furt ví všeecdhno nejlíp sám nákou radu vubec nepotřebuje.,.. nemáte známýho nákýho psychologa?? bo já už fakt nevim
10. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Jééé ty barvy. Chjoooo, chlapi jedni ošklivý. Já zapoměla vyzvednou věci u mamky v hokně :frowning2:
10. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
a co ste mu koupili??? růžovoučkou s fialovýma puntíkama? :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Světlunko růžovou a fialovou..on je ale dement..já nevím jakou bych mu měla koupit když má bílou, černou, zelenou, fialkovou,hnědou, oranžovou, červenou...tyhle barvy k jeho typu dou a tak ať drží kušňu. :grinning:
10. zář 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tery Kudlákovou žádnou neznám..no pot+ž prdel teda co nás podle všeho čeká :rolling_eyes:
10. zář 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
si to nesmíte tak úžasně vychovat jak my....
10. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Verča má nějakou známou terko
10. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Já mám kráááásně nakročíno terko. Směrem k vám :frowning2: Ale podle synovců je to stejný a věkem
10. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
ne jkao už si připadá m aji jak dement když tu není je tady bez něj tak fajn
10. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
S výchovou je to vždycky těžký. Ať se snažíš sebevíc, vždycky uděláš chybu. já dneska Adama zmazala jak nezralý žito. A kolikrát mám pocit, že se mu dostatečně nevěnuju a mám z toho deprese. A když se mu věnuju moc, tak výsledkem je jeho parchanství. Už nevím....
10. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Teru, ale to bude věkem, školkou atd. Drž pevnou ruku a dřív, nebo později uvidíš výsledky. Já se snažím držet pevnou ruku a výsledek? tatínek je Bůh a maminka odpad
10. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci jsi tu?
10. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
JJ..
10. zář 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
já ho zbila včera dnes taky tačež mi řekl že su hnusná a zlá tak sem mu dala ještě přez pusu ale blbě se drží pevná ruka když su na tom jak su ....ale jinka to mám uplně stejně jako tvuj první příspěvek :wink:
10. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Takže na tom nejsem stejně sama. Je to hrozný.... Asi budem muset uplatňpovat metodu cukru a biče.
10. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
jani nejsi to víš že ne....
a kde ste byli? a kdo?
10. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Byly sme já Peťa (peroli) a Janča..a bohužel jen Centrum a pak divnej park u České.. :grinning:

Výborný..jedeme na chatu na víkend a má chcát..to mě tam s nich škrkne.
10. zář 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.