• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Ani na dovolené nechtěla papat, jen rybky...

Peti a zuby to nejsou??
27. črc 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
Peti, ja si myslím, že pokial Barunka nemá problémy, tak nie je čo riešit..proste má rychle spalovanie a ide to von, predsa jej to nebude zavadzať :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
amelka je gurmán, ví co je zdravé :slight_smile:
luci, no taky to je dost dlouhodobá záležitost, zuby jí tam určitě něco dělají, ale ne nějak výrazně..
27. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Luci, a čo bolo v tom lietadle? si mi nenapísala
27. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
jj já jen, že už mi to opravdu začalo vadit, jak to smrdí :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
a i celej byt, prtž s každou plínou nejdu do popelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám pocit, že furt píšu, že u nás něco páchne, pak k nám nebude chtít nikdo na návštěvu :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
joo Peti, to poznáme..niekedy je to des :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
my máme pre istotu vrece s plienkami v záchode :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Aha Vladi: já tu přemýšlím nad těma botama,,, :grinning: do měli jsme hodně nepříjemné turbulence :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
nebo, že bych koupila barunce na starý kolena takovej ten kyblík na plínky s voňavýma sáčkama? :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: třeba se bude hodit :grinning:
27. črc 2009 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
Luci, jáááj, a čo malá znášala to dobre..dala si jej aj niečo pred letom aby jej trebars nebolo zle?
27. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
:grinning: ale v tescu prodávají voňavý pytlíky, jsme to jednou omylem koupili, prtž to vypadá úplně stejně jak vlhčený ubrousky :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
My už jsme teda doma bez plínek,ale to už jsem tu psala :dizzy_face: :dizzy_face: jen si ještě neumí říct, takže když vidím,že se jí chce (postává u záchodu :grinning: )tak ji dám vycvrkat :slight_smile: máme na něm dětský prkýnko, nočník se nějak vůbec nechytl. I když teda dnes jsme bobana nějak nestihli, zatím zvládáme převážně jen čurání,ale byl naštěstí tvrdej :grinning:
27. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Vladi já myslela že omdlím jak mě bylo zle a Amelka se dívala z okna a volala: letííí :grinning: :grinning:

Já myslela že máme s čuráním vyhráno, ale Am není připravená..v chytrém textu sem se dočetla že je dítě připraveno, když čurá jednou za 2 až 3 hodiny..Amelka čurá na třikrát..dvakrát s toho na nočník, jednou vedle,,
27. črc 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: Luciii :slight_smile: , no turbolencie sú nepríjemné, ale zase deti to znášaju asi ovela lepšie
27. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
turbulence fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: si myslím, že amelka a vůbec děti jsou v poho, prtž ještě nemají tu zkušenost, prostě neví, že se něco může stát, tak se baví... což je dobře :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky Martínek kaka taky často a má to takové řidší né zrovna průjem ale řidší je to normální doktorka tvrdí že jo tak nevím
27. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Peti a nepýtala si sa doktorky, či by jej nespravila vyšetrenie na alergiu na lepok?
27. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ok holky...lučím sa...končím v práci, tak prchám domov :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Jé to má, ale někdo krásnej inzerát :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Evčo pořád přemýšlím jestli to není moc, ale snížit to můžu vždycky že jo..
27. črc 2009 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
to určitě a hlavně tam máš značkoví botičky. A já dávám i inzerát na www.bazos.cz a prodám to většinou tam
27. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Díky kdyžtak zkusím.
27. črc 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
Tak zatím jdu se pomale chystak k domovu
27. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
PETI
tak tu kouli mám už doma a je perfektní :wink:

LUCI
myslím, že sis za ty botky mohla říct klidně ještě o trošku víc nebo aspoň tu cenu dát bez pošty, protože na té fotce vypadají strašně hezky :wink:

TERY
dívala jsem se ti u nás na to oblečení a kalhoty mají buď za 399,- nebo 450,- (vypadají moc hezky) a halenku tak za 399,- nebo celkem pěknou (nebo aspoň ucházející) tuniku něco okolo 200,- (myslím) :wink:
tak kdyby jsi byla zoufalá a nic nesehnala tak kromě středy (to jedu asi do města) se můžem domluvit, že by ses přijela podívat :wink:
27. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Peti díky..už mě to jedna paní psala i do IP. Že je to málo neva, bylo by mě blbé kdyby to bylo moc! :wink:
27. črc 2009 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
Buchtinky ste tu??
sem udělala výbornou hříbečkovou omajdu a k ní je tá nutrie..no nějak mě to maso nejde jíst..přitom je moc dobrý..ale omajda a pečené brambory stačí...za to Am masko chutná..byla si u mě už 4 krát..
27. črc 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
luci, vy máte nutrii? :grinning: :grinning: :grinning: mě akorát teď napadla tahláška z Kurvahošigutentag :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
peti, koule super a na co že ji máš vlastně? budete doma pořádat diskošku? :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
kde jste k ní přišli? ale věřím, že je to dobrý maso :wink:
27. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.