• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
krásný dorty sou i na pečení.info
13. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
http://www.dorty-brno.cz/fotogalerie/dorty-detske-90.html

hele mrknete sem, ten domecek s vilama dole v rohu.... ten je naaaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: to jsem tam nechavala delat pro Lindu asi pred 2-3 lety :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a oni to dali na net :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
tx jsko cukrářka si necháváš péct dorty jo?
13. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
to jsem cekala.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: me ale tehdy nic jinyho nezbylo... v tom tydnu kdy mela Lin mit oslavu jsem mela v praci na odpoledne a nestihala jsem :pensive: :wink:
13. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
tak jo no......
13. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
to nezni moc presvedcive :sweat_smile:
13. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
ne jako víš co mě ty kupovaný dorty porstě nechutnaj vadí mi v tom ta divná umělá chut a to je všude.... prostě domácí je domácí.........
13. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Tery budes taky koukat na Vitejte doma? za chvili to zacne :wink: :dizzy_face: Ja tady na to cekam...
13. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
jo vidíš to sem se tě chtěl azeptat na ten včerejší díl.. sem nechytla ten začátek jak ldouho byl ten tatínek pryč nebo proč vybrali je?? sem to nák nepochopila a taky ta "přestavba" a celkově mi to nepřišlo tak úžasný jak to bývá
13. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
to jo, to mas pravdu.. obvzlast u rozpryma to plati 2x... oni maj ty dorty sice fakt nekdy mooooc hezky, ale na ukor chuti, to je teda celkem = :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:... ale kdyz jsem si mela vybrat, jestli zrusit oslavu nebo oslavu bez dorty nebo to objednat tak mi vyslo objednat :pensive: ono zrovna i ten tejden jak na potvoru jsem nemela ani jeden den v tydnu volno (to az vikend) jinak bych to zvladla... do prace jsem sla tak na 12-13 a kdyz jsem mela Lin jeste uvarit, uklidit apod. tak se mi do toho teda fakt nechtelo... a dokonce jsem myslim i jeden den mela 39
proste kdyz se dari tak se dari :unamused:
13. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
napodobne, taky se mi to nelibilo... bylo to takovy moc tmavy a preplacany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
slo tam o to, ze ta rodina mela tatu uz 10 mesicu nekde v iraku nebo kuvajtu... a tu renovaci chteli prave kvuli tomu a taky kvuli tomu, ze to ten tatka nestihl a chteli mu udelat hezky privitani az se vrati... a nestihl to sám proto, ze kdyz se do toho domu nastehovali tak 2 mesice na to byl odvolan na tu misi
ale vratil se zrovna druhej den co zacala ta renovace, tak pomahal... to bylo hezky :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
já to videla ale nechytla sem ten začátek
13. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
to jsem pochopila, ale nevedala jsem odkud jsi to videla, tak sem se nechala trochu unest :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
tak co tomu rikas dnes, tery? myslim ze to teda umi i mnooooohem lip... nejuzasnejsi byl ale ten bazen :dizzy_face: a barak...no.... jako dat mi ho nekdo tak budu skakat jak blecha psi, ale myslim, ze bych to teda zvladl lip zaridit... zvlast kdybych mela jejich moznosti a konto :grinning:
13. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Holky,tak jak je?

Verůůůůů vítám tě doma :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
jde to, ale dre to... :grinning: :grinning: co ty?
13. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
máme zuuuuuuuuuuuuuuuuub!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
fáááááááááááááááákt? no neke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak gratulace nejvetsí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
jojo musela sem ho trochu klepnout lžičkou abych se ujistiloa a fakt to cinklo :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
tak dostanes na saty, ne? :grinning:
13. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
jaja :grinning: se V ptal esi mám radost ze zubu nebo z šatů :grinning:
13. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
a z ceho teda? :grinning:
13. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
jinak uz mame polovinu te mapy z kostiku... :dizzy_face: akorat jsem omylem vzala 2x karlovy vary... nechcete je nekdo pokud to taky sbirate?
13. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
já nesbírám a sbírat nebudem

hele peti šel by ještě ten med????
13. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Tery Robert tam mozna jeste ve stredu pojede tak se zepta :wink: pro koho to chces?
13. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
ale jde to sou tu hody,tak se jdem odpo podívat na průvod stárků
13. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
pro nás je totiž výborbej a toho už máme třičtvrtě v háji jak se nechcípaná tak vaříme čaje....
klidně si vemu dva at pánovi vyřídí že tak výbornej med sme nemeli hooodně dlouho a to míváme dobrý ale tenhle je delikatesa aakt
13. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
ahoj..jak je terez?
13. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
bych někam zašla..třeba něco popít :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
jinak gratulace k zubu..je to ten na kterej se čeká už měsíc?
13. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.