• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Já jdu dnes taky na třídní schuzky na první tak jsem zvedavá co učitelka řekne ale asi to tuším je strašně ukecaná už ju učitelka i přesadila sedí s chlapečkem a stím taky furt kecá
14. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
já jsem byla na základce třídní šašek a na střední..ani radš nepopisovat... :unamused:
14. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
aspoň nebudeš moc kdyžtak Am něco vyčítat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
prý bude od zítřka zase teplo :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
jo to je dobrá zpráva..už mě ta zima co tu je nebaví, jsme pořád zmrzlá jako hovn... :angry:
14. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Mě by až tak nevadilo kdyby byla průserářka, ale jen aby byla chytrá průserářka
14. zář 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
to je dobrá kombinace :wink: nechci ti brát iluze tak už víc říkat nebudu :pensive: :wink:
14. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
peti..já sice nejsem nějako chytrá, ale na učňáku jsem byla premiant třídy a největší průserářka ještě s kámoškou.. :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
upřímně? to mě ani nepřekvapuje...nějak si tě zastrčenou někde v koutě FAKT neumím představit :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
ale já to předtím myslela tak jak jsem to napsala ale asi to tak nevyznělo... opravdu jsem myslela vážně že to je dobrá kombinace... pokuď bude fakt průserářka tak jestli bude mít navíc dobrý známky tak učitelé pak většinou občas přimhouří očko a může jí tak i něco projít oproti tesařům :wink:
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
jj peti, to máš pravdu
14. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
je to pravda..jak píšeš..chtěli mě už i vyrazit, ale jen že jsem měla dobrý známky, mě jen pohrozili snížili stupěň za chování na výzu a bylo..
14. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
peti..a linda je bezproblémová, né???
14. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
no jak se to veme :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
jako relativně bezproblémová je, učí se tak průměrně (ale na tom má trochu vinu i škola) ale v čem je její největší problém, je ukecanost a HLAVNĚ zapomínání :rolling_eyes:
14. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
dobré i když hnusné ráno :slight_smile:
tery, díky, ale pepa stejně do lékárny musí, tak mi ty pastylky vezme :wink:
luci, já teda zítra bohužel nikam nejdu, budu radš doma, abych mohla případně ve středu :wink:
peti, jak jsem teďkonc dočítala, tak u toho mýho příspěvku s těma pič... jsem se taky lekla a říkala si, jeiš, kdo komu nadává a ejhle, byla jsem to já :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
ta škola má vinu hlavně na tom, že každej rok měli jinýho učitele
-v první třídě měli jednu učitelku
-ve druhé dostali jinou protože ta z první šla učit í-déčko
-ve třetí dostali jinou protože ta z druhé šla na mateřskou
-v pololetí ale vyměnili i tuhle protože taky šla učit do í-déčka (protože jejich učitelka taky šla na mateřskou a naše uměla dobře anglicky) a místo ní nastoupila na zástup manželka školníka (učitelka na mateřské)
-ve čtvrté dostali další novou
-v páté měli tu stejnou ale asi jen 2-3měsíce, pak odešla na neschopenku kvůli těhotenství a tak znovu nastoupila manželka školníka
-teď je v šesté a mají nového pana učitele

.....takže z toho plyne... pokuď je někde nějaká učitelka která má problémy s otěhotněním tak ať jde učit naši třídu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :grinning: :grinning:

jo a to ídéčko (ID) to jsou cizinci, Linda totiž chodí na Evropskou základní školu kam chodí i děti zahraničních podnikatelů, managerů apod.... nebo ze smíšených manželství čech/češka a cizinec/cizinka
takže tam chodí jak američani, angličani, italové tak i afričani, číňani, švédi atd atd atd..... a dobrý je to v tom, že na humanitní předměty (výtvarka, hudebka, tělák...) bývali na prvním stupni vždycky spojování... takže naše děti pochytávali za letu angličtinu (tou se v ID učí) což bylo fajn... jak to bude teď na druhém stupni, ještě netuším :confused:
14. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ty vole to je zas slohová práce, co sem napsala :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to bude asi zase paní tereza nadávat ale co už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj Holky,taK jak se tady máte?ve středu se na vás moc těšim snad to najdu však znáte moji orientaci :grinning:
14. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Holky jste tu?
14. zář 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
asi jem já,ale mě asi nepotřebuješ vid?
14. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
já vařím...
14. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Mě je jedno kdo :wink: . Matýsek spinká??
14. zář 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti a co čmuchtíš??
14. zář 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
ne ne už spal a ted bojuje s jídlem :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
a co u vás?
těstoviny s rajskou, ale běda jí, jestli to nebude :angry:
rajskou ,tak Peti sedni na bus a dovez já ji miluji
14. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
mony, na to je mi moc blbě :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.