• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
už sem je fotila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani já bych šla ale kurva to má být šifra mistra leonarda :unamused:
14. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
jojo..je pravda, že holka z vedlejší deky je měla o ktŕapet vetší, ale bylo jí 10 a nebyla po dítěti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
Luci, ale když se Terez nepochválí sama, tak nikdo jinej to za ni neudělá :grinning:
Já ti to půjčím, mám to na DVD.
14. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Nebo napiš Vendulce, ta Ti to určitě půjčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jooooo, ona má ještě moje dývka :confused: :confused: :confused:
14. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
a já její :confused:
14. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
tery..ty už taky.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
teda Tery, teď jsi mě ooouplně oslnila.... nic nevidím :sunglasses:
14. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Peti, pěkný, ale myslím, že se to vyšplhá na gastronomickou sumu. Navíc kalhot máme poměrně dost a ještě jsem se nedostala k probrání věcí v krabicích.
14. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky a co kdyby jsme to přesunuli na pátek, Sice bych to netáhla já nevím jak dlouho a moc bych nechlastala, bo jdu v sobotu do školy zase, ale to nebudou dávat Šifru mistra Leonarda a Veru bude mít hlídání....
14. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
a budete trsy trsy trsat?
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Mě je to jedno Jani :wink:
14. zář 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
tady to nějak vázne tak se asi vyměním s R
14. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Uvidíme, jak dopadne Verča dkrz hlídání :wink:
14. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Peti, Ty se vyměníš s R, já vyměním PC za postel... :grinning:
Je to Sajgon, když Adam odpolko nespí
14. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
takže dobrou??
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
SE se taky konečně musela mrknout na SS..včera to Brmo bylo o ničem..
14. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já chci kouřit..a Míša mě to nebere..
14. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Asi jdu chrnět a slintat na plštář. Ale pře tím jdu zkontrolovat prádlo na balkoně. Ještě přijdu
14. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
už chrníte mařeny jo
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Á Terezka sem nám vzmohla :grinning:
14. zář 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
nojo konečně se václav odvalil nebo teda byl odvalen páč obchoduji
14. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Co zas dražíš?? Krmivo pro křeččici?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
ne gatat pro kubu a už sou děsně drahý :angry:
14. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
co bys tak chtěla kouřit??
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
výbornej klip :grinning: :grinning: originál se jmenuje Puttin´ on the ritz tady je to jen putin :grinning:
14. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.