• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
No taky že už!! Lemro!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Tes, tak super :wink:
27. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
nic, ja se jdu natahnout bo me boli zada a jak jsm zgrcena u PC, tak je to jeste horsi
27. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak dobrou noc a hezky sny
luci cooo?????? :confused:
autor
Tery moc si mě nevšímej!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
tery, pak zase hoď fotoreportáž :wink:
luci, dáváš už teď amelce jenom biomaso, po té zkušenosti s bulkou? jak se to vůbec vyvíjí? já jí kupuju z tesco to healthy living...
jani, tak aspoň fajn, že afty jsou pryč, za chvilku bude zdravej úplně :wink:
27. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
sis zase něco dobrýho zobla? :grinning:
27. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
já bych hodila aby ste to posoudili páč mám pochybnosti esi to není přeplácaný ale zase si říkám že by ste v tom pak už neviděli ten rozdíl když tam přimaluju 5 věcí :unamused: takže až zejtra :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
já taky pořád očumuju teď kočárek a už se na nějtěším, bude ho už mít i barunka na zimu, prtž to je nevýhoda toho našeho golfáče, že ve sněhu si neškrtnu :unamused:
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
peti a jakej??
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jen odskakuju a dělám si poločas v žehlení. Meruňky nechávám na ráno.
Terko, jak je? Cos celej den dělala?

Luci, tak jako upřímně, mě se ten tvůj kočár moc líbil... Jak velká byla ta korba? Asi nic moc, co?
27. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Peti, vy půjdete asi do tandemovýho, ne? Nebo rovnou koupíte Barči skate?

Jdu zkontrolovat kytičky na balkoně a zalít je....
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
já teda měla pak pro kubu klasickej obyč golafáč uplně ten nejobyčejnější nijak napolohovatelnej a 2 zimy sme zvládky naprosto v pohodě páč oni vlastně ani náký extra zimy nebyly.... a taky v tom městě je eto neco jinýho než třeba v těch kohoutkách
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
jani maluju a maluju a vařím a peču a uklízím a hraju si a tak..... dnes sem u té zdi stávila 7 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to neba ale je to tak ještě na 2 hocky max
27. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
no já jsemprávě vytáhla ten náš golfáč ještě letos v zimě, asi poslední týden sněhu byl a nejela jsem, prostě jsem se zadrhla.
jani jdem do sourozeneckýho, skate je fajn, ale spíš jen tak na vyjetí do města, ale co pak s unaveným a protivným děckem na výletě a když si bude chtít i trošku schrupnout, takže to bude tenhle http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=572700#x
27. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo to už si sem jednou dávala že? mě to teda příde neskutečně ujetý mi příde že to mimino je skoro na zemi a že ta rukojet je taká krátká já teda kolikrát kopnu do brzdy a to to máme celkem daleko bych asi mimíska skopala dokuličky :confounded: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
jj asi tak působí, ale viděla jsem ho naživo a je to v poho, hlavně není velikej na šířku a to je to, co potřebuju :wink:
27. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jani hluboká korba byla super, fakt obr!! Jan na tom kočárku podle koleček bylo poznat že je z těch levnějších..

Peti: snažím se dávat biomaso, ale ona maso celkově nechce, právě sem bya překvapená že chtěla tu nutrii.. :confused:
27. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
barunka taky moc maso nechce, ona se fakt v jídle neprodraží :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
a jako jde se s tím v pohodě?!?!?!? mě to příde děsně divný :grinning: tak až si ho pořídíš tak si zammlouvám zkušební jízdu páč tomu nák nevěřím :grinning:
27. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
to chce asi vyzkoušet live...jak se to bude peti jevit, ale na pohled je zajímavej..jen to dítě ve druhé řadě..tudíš Baru..nebude mít malej výhled???
27. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
JJ Peti, s tím "patrovým" jsem kdysi pomáhala paní do šaliny. Hned mě upozorňovala, že má dole ještě jedno, abych věděla a dala si majzla. Kdo bude nahoře? Můžu hádat? :grinning:

Terko, tak to Ti držím vše co můžu....

Jinak švagr už je "relativně" v poho. Vytáhli mu hadičku z hlavy a z ruky, která měřila tlak. Jsme na něj se ségrou nastoupili ( v dobrým), že co se tam fláká atd. Měl největší strach z toho, že se na něj ten jeho kamoš s kterým podniká vybodne. Furt ségře říkal, že má strach, jak to bude s penězma a s nima atd. Tak jsme ho ujistili, že je pomřít hlady nenecháme a v nejhorším je vyženeme na pastvu na trávu, bo kluci opravdu snědí jak malej polskej zájezd. :grinning: Hlavně ten starší. No, oba jsou ve vývinu.

Jinak vypadá jak skin, kterej se prošel po Cejlu. Holá hlava a nateklý oko s modrákem, což je po takových operacích normální.
Doktoří říkají, že má dobrý vyhlídky. Dneska i jedl oběd a i trošku pil. Hlavně jsme do něj nalili dva hrnky matonyho nadouváku, co má rád.
A taky, i když se to nesmí, sestřička dovolila, že může po telefonu mluvit s mladčším synovcem, na kterýho je fixovanej a to viditelně pookřál.
Snad do čtvrtka bude na normoš pokoji
27. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
jani..co švára?????
27. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
veru, barunka bude právě v první řadě, když bude mimino, a až bude mimino využívat sedátko jako sporťák, tak barunka už bude víceméně chodící a pokud se zadaří, že bude chvilku vzadu, tak je to spíš jenom na chvíli odpočinkový, to až tak pohodlný není, ale jako nouzovka postačí :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já bych naopak řekla veru, že Baru bude v prvním patře... Aspoň ta paní to tak tenkrát měla. Starší nahoře, mrně dole
27. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
aha..
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
a jani, co se mu stalo? když o tom otevřeně píšeš, tak, však, kdyžtak napiš IP :wink:
veru, právě jsem napsala....

Peti a co takový to sedátko vedle kočárku, viděla jsi to už?
by jsi nemusela prodávat X-landera
autor
Jani to je moc dobrý že je mu líp!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.