• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a dort se vám jani a peti fakt povedl :wink:
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Kdyby nekdo chtěl Nové brněnské centrum pro deti-je to u nás v Řečkovicích www.cvč mateřídouška
16. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Jani paradni oslava dekujeme moc za pozvani, fotecky dodam az ta moje ratolest "konecne" usne :wink: :wink: :wink: :wink:
16. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj Holky no co dodat párty super,maminky krásný a děti taky celkem v poho,moc děkujééééééééém

ještě jeden rest mám Tery moc se omlouvám,občas si do tý svý huby nevymáchaný nevidim a měla bych si dávat pozor na pusu v přítomnosti dětí,tak doufám,že mi to odpustíš,ještě jednou promin
16. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Jéé co mě to uteklo?? Mony??
16. zář 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
tobě něco uteklo?
16. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
se divím :fearful: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Taky chci moc poděkovat za pozvání, bylo to super. Všechno skvěle vyšlo. díky :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak, Adam mi usnul po cestě. Ještě jsme nesli dárky k našim a dostali se dom po osmé hodině. Šel dnes spát na humusáka. Vykoupu ho ráno. :grinning:

Já vám všem moooooc děkuji, že jste přijali pozvání a přišli a hlavně děkuji za dárky :dizzy_face:
A za co neskutečně děkuju, jsou růže.... Jste mě málem rozbečeli....

Peti (Petapi), hrnek pro Barušku hačá u Kašpárků.... Všechny děti, co byli zvaní ho dostali, jako poděkování... :wink:

Děkuji za pochvalu oslavy, ale já hlavně ještě jednou musím poděkovat Per za pomoc a ochotu....
Byť jsem ten dort dělala v podstatě hlavně pro svůj dobrej pocit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě jednou děkuji za Adama za dárky a za to, že jste vůbec byli ochotní přijet. Někteří takovou štreku :wink:
16. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
A teď to ze mě Luci spadlo ten balvan o který, jsi mluvila odpo. Už jen zítra na otočku na hasičku za kolegyňkama a končím s oslavama. Uffff. Možná ještě jednu komorní s kamoškou, která byla teď ty 3 měsíce v Talošce a pak utrum. A až zase za rok. Nebo za dva měsíce??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fotečky kráááásný, jen některý (s tou zelenkavou velrybou ), bych promázla. Ale i ta zelenkavá verlyba na některých fotkách celkem jde :wink:
16. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky Petapi,Peroli vadilo by kdyby u vád Dzej nechala oleje a těstoviny u některý z vás?kdybyste na to spěchali,a já si to pak nějak vyzvedla,kdyby to nevadilo děkuji
16. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jani my děkujem za hrnečkový běh :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Monči, rádo se stalo :grinning:
16. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tady to dnes nějak vázne. Jsem si schválně zapla notebook :angry:
16. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Maki, všichni jsou asi vyřízený z toho odpoledne :grinning: :wink:
16. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
No asi jo :grinning:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
A nebo čučí na Hříšňák.... A já na něj jdu taky. Dobrou
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
budem plakat u hříšnáku :frowning2:
16. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
jsem tu jen na skok, všem popřát krásnou dobrou noc a Janči mocinky moc poděkovat za pěkné hrnečky, krásnou oslavu a bezva strávený odpolko :dizzy_face: :dizzy_face: moc díky :wink: :dizzy_face: bylo to moooc fajn :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobrou
Asi joooo Moči
jani, za hrneček samozřejmě moc děkujem :dizzy_face:
mony, určo to u nás může nechat, ale taky na to nespěchám, takže to moc hrotit nebudu, abych sem janču tahala :wink:
16. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ok Peti,tak fajn,kdyby něco dáme si vědět,jinak díky :wink:
16. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojky holky tady je odkaz na dnesni fota http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/Adamek_2._narozeniny/
mala dostala rymu a ted se mi pozvracela :frowning2: :frowning2: to bude noc :frowning2: :frowning2:
16. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojte holky se omlouvám ale až ted sem trošku použitelná.... opravdu děti umí unavit .... Oslava byla super moc se nám to líbilo - i kubovi :grinning: .hrnečky sou užesný hned do nej musel dostat pití....

Mony já si dělala prdel víš jak mluvím já ne :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

fotečky super jen bych teda požádala dotyčné aby ty fotky projeli ještě jednou...něco tam fakt být nemusí :pensive:
jinak jako The best foto bych zvolila http://holkyzkoniku.rajce.idnes.cz/Adamek_2._narozeniny/#100_7024.JPG
ta je fakt krásná a tu byh jani být tebou zvětšila zarámovala a dala těm všem tvým maminkám k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz
autor
Protestuji!! Na mých fotkách je Janča ještě hezčí!! :grinning:
16. zář 2009 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz
jo janči to moc slušelo! a je hezká všude ale ta fotka s adou je porste hezká ale jako abys teda nebyla smutná tak od tebe se mi líbí
http://labell.rajce.idnes.cz/Adamek_narozky/#P9130292.JPG

a tahle ač tam janča má úžasnej výraz tak je prostě kouzelá http://labell.rajce.idnes.cz/Adamek_narozky/#P9130237.JPG
17. zář 2009 v 00:01  • Odpověz
a na té fotce od leni je adam hrozně podobnej robertovi
17. zář 2009 v 00:04  • Odpověz
Dobré ránko,

dnes je tam nějak pošmourno
17. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
už prší chjo..
17. zář 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.