• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci, vy ten stolek pro Amelku máte kupovanej v Ikei jako odkládací stolek, nebo dětský stolek?
17. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jani máme ho už aspoň 4 roky a byl to stolek pod TV :wink:
17. zář 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ale psanej jako dětskej nebyl
17. zář 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Oni ho teď v Ikei mají jako odkládací stolek za 249,-Kč.
Dětské stolky tam mají za 600Kč. To radši koupím ten odkládací. Mrknu na rozměry.
17. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
zdechááááááááám :cry:
17. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Peti co jéé??

Jani jo tak to bude ten odkládací :wink:
17. zář 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Peti, co se děje?
17. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak ty dětský (sice jsou k němu 2 židličky), má rozměry:
výška: 45
délka 63
šířka 48

ten odkládací stolej je menší a má:
v 45
d 55
š 55

Z toho plyne to, že jdu do toho odkládacího. Musím ještě změřit křesílko.
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
já ti ani nevím :frowning2: včera odpoledne mě trochu jakoby bolel nos, ale nic hroznýho, občas to mívám, jako kdybys vlezla do nějakého strašně zatuchlého domu a ta zatuchlina se ti usadila v nose, jenomže dnes ráno se mi spustila celkem slušná rýma a před chvíli mi začalo malilililinko ale opravdu jen maličko hučet v bedně.... vím, že by mi pomohlo se projít venku (tohle počasí by mi na 100% pomohlo, už to znám) ale nemám ten správnej důvod a inspiraci tak tu trochu trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
A už jsi mi Peti zjistila o těch pyžamkách v tom vašem obchodě cenu? :wink: Neber to jako rozkaz, ale jako záminku jít ven.,
Nebo běž na balkon.
Já balím Adama k našim. Cestou si v papírnictví musím koupit pero a poznámkový blok na ty chytrosti. :grinning:
17. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
ale vzhledem k tomu, že to mívám každej rok, v přibližně stejnou dobu, asi tak +-1-2 měsíce, tak si myslím že spíš trpím na nějakou alergii, ale nějakou hodně hodně slabou, projevuje se to jen tou usazenou zatuchlinou v nose a vyjímečně i slaboučkou vyrážkou na ruce která zničehonic odejde tak jak přišla a ani ta netrvá dýl jak 2 dny (se vším všudy, od chvíle co se vyskytne až do chvíle kdy zmizne)
17. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
já měla spíš na mysli tu ikeu :sweat_smile: :grinning: ale je mi jasný že v tomhle počasí to padá :wink:
17. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jj Peti, padá. Já na ten golfáč nemám igelit a pláštěnka hačá u našich :angry:
17. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak jsem zas zpět - musela jsem nakrmit divou zvěř - a že to poslední dobou je o nervy :angry: :angry: :angry:

Veru, jj, ještěže jsme tam nebyli - auto vypadalo dost blbě. ale cajty M. nevolal, tak jsme nic neplatili. dokonce mu lidi, co kolem jeli, pomohli dát auto zpět na kola a on to dojel (za doprovodu jeho tatky v druhém autě) na chatu a pak za pár dní do Šumperka na vrakáč. takže jsme neplatili ani odahovku. ale pohled na ty promáčklý plechy, rozbitý skla a všude hlínu - nic moc :fearful:
Luci, tak to je pech, ještě něco platit - debilní srna!!! takhle ji aspon chytit a udělat z ní guláš - potvora!!!

Per, taky hledám důvod vyjít ven - musím pro to pečivo, ale taaaaaaaaak se mi nechce, pořád to odkládám na později :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
pojedu tam asi v sobotu po škole, pokud si naši Adama nechají až do neděle.
17. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Lucy,tak doufám,že Míša bude v pořádku,počasí zkurvený a ještě ktomu zvěř si běhá kde chce,hlavně že se mu nestalo nic horšího
17. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Takhle jsme to měli loni my s totálkou, ale jeli jsme v tom autě všichni tři a já jela do nemocnice na rentgen Adama
17. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
tj jak Láda minule srazil tu srnu,ještě,že máme velký auto a nic se mu nestalo,já proto když jedu někde kolem lesa nebo pole,tak jedu pomalu protže se hrozně bojim,že něco srazitm,z toh mám docela trauma
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
to stejný co Monča - hlavně že to není nic horšího... a přikláním se k Janči s tím gulášem... mohla bych pak dojet ochutnat? :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jani (sun) tak nepůjdem spolu? a můžem to vzít přes cukrošku na kávičku :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
On tu srnu ale nesrazil :wink:
17. zář 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Moni, to si nepomůžeš. my jeli v sobotu na hřiby a pojížděli jsme vesnicí a přes cestu srna!!!! jsme jen zírali, naštěstí byla dost daleko a my jeli předpisově - ale člověk by ji tam prostě nečekal, že :confused:
17. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak ať se vrátí a dodatečně ji kuchne, MI-CHCEM-GULÁŠ-MI-CHCEM-GULÁŠ-MI-CHCEM-GULÁŠ :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Per, že by? :sweat_smile:

No právě, Luci, nesrazil a tak žádnej guláš nebude - potvora, vyvázla bez úrazu a přitom to zavinila!!!!
17. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak u budky u hřiště o třičtvrtě? :sweat_smile: :confused:
17. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
nebo u domečku?
17. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
srny jsou svině..
Ondra cca před rokem mezi něma tak tak prokličkoval..kdyby jelo proti auto, musel by jje srazit :unamused: :angry: :angry:
17. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Robertovi se to vlastně taky jednou stalo když jel v 5 ráno do mikulova, ale ustál to, zaplať pánbůh
17. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Teď se mi podařil dobrej slovní úlet.
Doprala mi pračka a mazlili jsme se s Adamem. Jak jsem se zvedala z postele, tak Adam protestovala a já mu povídám: "Počkej, maminka se jde podívat na pračku" Jenže jsem si popletla písmenka a místo p jsem zaměnila za s.... Adam na mě koukal nechápavým výrazem.
17. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Per, u domečku - tak padesát - musela jsem ještě přebalit kadění, tak se jdu zkulturnit, obleču Matyho a vyrazím :wink:

jj, srny zákeřačky!!! nůž a plotnu na ně!!! :angry:
17. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.