• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Dobré ráno teda spíš poledne
18. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak ten klip bych chtěla vidět taky. :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Právě sem se vrátil z hradu, primář ze mě nadšený nebyl :o))

Buďte zdrávi Kubrti, gumičky došli?

Ja sem si byla na týden dáchnout na pekajdě nedobrovolko , ale co, už su doma. Chcela sem mávat Tery ale vokno jak na sfiňku do dvora.
18. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
dostala sem v pon k narozkám pobytový poukaz se zánětem měkkých tkání v obličeji, vypadal sem jak zralá na deport do mongolska, místo kytky do ruky kanilu a místo pusy, smradlavý masti......... příští týden zasejc další pobytový zájezd s Juli, tak budu tady prudit aspon o víku..
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
co tady novýho, žádnej další skřítek na cestě?

Veru co Itálie? cesta v poho?
ty prcci tak rostou, Juli se po týdnu tak uplně změnila a když jukám do albíček tak nestačím valit bulvy...
18. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak chvile monologu skončila a zasejc frčím.. hlavně ven.. papanec..
18. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
věry..hele už dost!!!!..už žádný choroby do vašší rodiny :rolling_eyes: :pensive: :pensive: ..normálně sem přijdeš jednou za čas a ještě s tak hnusnejma zprávama :angry: :angry: ..
tak lobanec jo a´t už se vás všechno vyhýbá obloukem :wink:

jinak Itoška super i cesta :wink: díkec za optání
18. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
jsem si šla vybrat nějaký věci na ten pohřeb.. :frowning2:
18. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
věry, no vy si teda fakt užíváte :pensive: a co že ti bylo? jak se to stane takovej zánět? ale ty to vždycky napíšeš s takovýma veselýma slovama, že se i tak většinou zasměju.Tak prosím tě, už fakt konec, ať to uteče rychle s jůli v nemocnici a moc vás tam netrápí...
veru :confounded:
18. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
věrka..je optimista od narození..bych jí chtěla normálně doma
18. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
jj, holky kdyby mě tak drželo furt, no kdybych tam byla o tři dny dýl tak připad pro chocholouška jak prase.. lae zase sečtělá holka, sem toho přečetla jak celej rok ne..

Pet i nevím přesně, prostě to vypadalo jak malej vřídek na tváři a za nedělu mi otekla půl obličeje, v noci na pohotovost a dopořučili rovnou na hospital, že je možnost zánět mozku a ztráta zrku, tak sem si zajela pro pýžo a tradá zpátky..

Veru sem to zachytila, že umřel kamarád, nám takle umřel dobrej soused, na velikonoce začal mluvit anglicky a nešlo to zastavit, našli mu v hlavě nádor velikosti pinpongáče a v říjnu nebyl. Bylo mu 49. Děs...
18. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Noo mám i fotku, ale nebudu šířit z obavy o ztrátu popularity,......... tak až někdy někoho nasejřím tak mu to pošlu, že takle budu vypadat po smrti a budu chodit strašit.....
18. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
A jak jsi psala Veru, probírat v životě píííkoviny je fakt na hovnajs, mě to tam šrotovalo rychle, chvilu má člověk tesknou a za chvilu by krmil holuby jak Hrabal, jen aby to nebolelo.. prostě fakt užíívat co to de a vyhíbat se blbosti a blbostem... na to je život jen okamžik...

Kočíí my fakt už valíme ven, pokračování intewieu zasejc večír, užijte si sluníčka :sunglasses:
18. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
to je fakt strašný s těma nádorama :pensive: ale teda začít jen tak mluvit anglicky bez nádoru bych brala :sweat_smile:
jsem zase jednou nakoukla na tchibo.cz a večer po schválení budu nakupovat jak divá, ještěže tam půlka věcí je vyprodaná...
18. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
jj..život je boj :confounded: .
18. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
Veru jdeš večer??
18. zář 2009 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
no teda kde sté?
18. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
tu som, za kaktusom :grinning:
18. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
jak jste nakoupily?
18. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
ááále, prd :frowning2: to hlavní co jsem chtěla nikde neměli (ten nápis), tak jen lampióny, girlandy a frkačky.. holt to bude muset stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
a co ty, Peti, jak je?
18. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
jo, jinak na blesk.cz jsou fotky z toho klipu ramíku, není jich sice moc, ale obrázek si z toho uděláte :pensive: :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :confused:
18. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
já už vím, kde je i to video (objevilo se tady hnedka na to téma, kde byl odkaz :sweat_smile: ), ale kouknu teda večer, abych neprznila mravní výchovu mládeže.
jinak mě teda pořád brutálně bolí v krku, jeden už to bylo dobrý a pak zase v plné síle :angry:
18. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Hojte, jsem doma jen na skok a musela jsem na otočku za váma :grinning:
Peti, omlouvám se za ten telefonát dneska dopolko.... :pensive:
18. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
jani, proooč??? co blbneš...
18. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
ty kokso, kde jste všeci? :confused: :confused: :confused:
18. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
kalí peti
18. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
ajoooo, vlastně :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ještě se o tom dnes ve městě bavili... já už su fakt debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
halooooooooo, je tu někdoooooooooo?
18. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
jak kdo Jani :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.