• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
já bych si vybrala to, k čemu je nejvíc literatury :wink:
19. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Díky za radu Peti :wink: Právě jsem Tě pasovala na post odborného poradce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: (myslím to ze srandy)
19. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Luci, budu se Ti v tom líbit :wink: :grinning:
černý plátěný kalhoty (sportovní)
hnědý tričko s krt rukávem
a nepromokavou bundičku bílou s modrým proužkem vypasovanou. Všechno sportovní, ale sedí, jak facka na prdel. Jen nesmím přibrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jo a za všechno jsem JÁ platila celých neuvěřitelných 15,-Kč. Ovšem těch posleních :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Jéé Jani záávidííím :wink:
19. zář 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
já taky závidím :slight_smile:
a ta literatura hlavně v elektronické podobě, jéé já už bych snad nic nenapsala, jak jsem vygumovaná
19. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Luci, není co. Prodavačky byly jak kyselý citrony. Tfuj. Potřebovala jsem poradit.
Fakt bych ocenila, kdyby v obchodech měli stylistu. Bych si klidně doplatila. Kdybych je neotravovala, tak ani nevím, že tu bundičku mají. Je teda pravda ve velikosti XS a tím pádem spíš na Verču. já bych snesla Sko. Ale co, se jednou nenavečeřím a budu moct vyrazit v bundičce na flám :grinning:
To mi připomíná. Kdy uděláme další výjezdní zasedání? :wink:
Mě se hodí soboty co 14ct dní. To budu mít vždy hlídání na Adama :grinning:
19. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky, to mi připomíná. Nemáte některá doma učebnici Angličtiny pro samouky? Je to tuším vydavatelství Leda a je bíla s modročerveným nápisem....

Peti, Luci, však víte, jak to je.... Ale musím toho využít, ne? :wink:
19. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Škoda, bych ráda poradila!!
Já sem už jednu prodavačku musela i sjet, fakt neuvěřitelný co si dovolí.
19. zář 2009 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani jo tak tu taky hledám, ale někde sme ji měli. :angry:
19. zář 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci, nevadí, příště, jo? Až zas dostanu poukaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak za 10 let. Ale to už budem chodit do jiných obchodů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
jani, to nemáme :unamused:
a co jsi dostala za poukaz vlastně?
19. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
Peti, včera jsem dostala poukaz na nákup oblečení ve Wllker(u). Obchodě v Olympii. Mají tam pěkný hadříky. R to nevydržel a dal mi ho včera. Měla jsem ho dostat až k narozeninám.
19. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jani jaké obchody myslíš?? :grinning:
19. zář 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
jo, to mi připomíná, že jsem sháněla i kabelu do školy. Ráno jsem vlezla do tabáku a měli tam u časopisu MAxim kabelu. Vypadala super. Akorát velká. Tak jsem to koupupila. Venku to rozbaliila a sice super (i kdyby mi měla vydržet jen na rok), ale větší, než jsem čekala. Dám do ní věci pro sebe a Adama na víkend. Ale je černá. A hlavní proč to píšu je to, že na tom sáčku (obalu) bylo napsaný: "Nebaví tě tvoje mladá?.... Sbal jí věci...." Tak to jsem šla do kolen teda. :grinning:
19. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
Přeci Walk Luci, Ty nevíš? Ještě neumíš číst mezi řádky? :grinning: Je to naproti Bati. Mají tam o ´neill, oxbow atd....
19. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Aháá vlastně!! Já chci taky tašku!! Maxim je super čtení..jen sem ho te´d viděla a žádná taška tam nebyla..to snad někteří trafikanti kradou či co.
19. zář 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem poslala kluky do zítřka na chatu a já si užívám relaxu :grinning:
19. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojka holky
Tak mi byly dnes konečně na prochajdě po antibiotikách tak Natka valí už v pondělí do školy :slight_smile:
Vidím že už to začíná rýmy :frowning2: chjo zase celou zimu taaak dlouho
Jani gratuluji k prvnímu dni ve škole tak to sis s oblečení udělala radost :slight_smile: Angličtinu takovou nemáme máme jich plno jelikož manža taky chodí do školy dělá denní studium angličtiny na rok na Kotlářské takže u nás je to ted samá angličtina a to je teprve září to mě za rok asi hrábne :unamused:
19. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
Jé tak to máš pohodičku :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
autor
Marky tééda ty se máš :wink:
19. zář 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
No holky, je to poprvé za 14 měsíců co je Míša sám s Kubou, tak jen ať si to užívaj. Příští víkend jede míša na akci a tak budu s kubou sama
19. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak to je jasný a kam razíš?teda?
19. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
Dámy, mám návrh... Maki, nemohla by sis v sobotu za 14ct dní udělat večír čas? Že bychom udělali další výjezdní zasedání :grinning:

Vladi, díkyˇ, ale gratulace příjmám až po prvním semetru a všech zkouškách, ju? :grinning:
19. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky vespolek
19. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Jani nevím co bude za 14 dní, ale píšu si to do kalendáře :grinning:
19. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Ten Babica je neskutečnej kokot :grinning: :rolling_eyes:
19. zář 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
co dnes vaří? se mi nechce zvedat
19. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Ále, nějaké italské věci, jako recepty dobrý, ale např. mě dostalo jak dal kuře na dva kousky alobalu a říkal podlívat..jako ta šťáva je pak kde? Pod těma alobalama né?
19. zář 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
Jasne Jani :grinning:
19. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.