• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
A Jani tobě přeju ať je celej "školní rok" v poho a hlavně úspěšnej... zlom vaz :wink:
19. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
peťi copak?
19. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
můžete kouknout jak sme se dnes měli kdo chcete :wink: http://teessa.rajce.idnes.cz/2009-09-19_19.9.2009/
19. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Peti, tak jak mě s pečením dortu? :grinning: :wink:
19. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Maki děkuju, ale jak jsem psala Vlaďce, až budu mít první semestr za sebou, tak mi gratulujte a chtějte podpisy, jo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Která z vás na mě myslí. Šťukám jak blbá

A vůbec... Pochlubila jsem se vám, co jsem včéééra dostala na začátek školního roku? :grinning:
19. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
řeknu to asi takhle, člověk by řekl že jedenácti dvanáctiletý děcka se už budou umět aspoň trošku chovat BLBOST!!!!! KRAVINA!!!! HOVADINA!!! NEBO ROVNOU PIČOVINA!! takovou bandu smradů by jeden pohledal :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: měli tady frkačky, a frkali vo 106 :rolling_eyes: pak hráli flašku na pravda nebo lež (zaslechla jsme jen jednu otázku a stačilo mi to - to když se ptali jedinýho kluka co tu byl, jestli si holí nohy :sweat_smile: :grinning: ), pak tu ten stejnej borec furt házel placáky na zem (chudáci sousedi) a řvali tu a řvali tu a řvali tu a překřikovali se a překřikovali se a překřikovali... a ještě bylo hrozně fajn to že ta oslava měla být od 15 do 17, ale nasáčkovali se tu už o půl třetí a vysmrádli až v 18:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :confounded: :confounded: a to jen proto že jsem je elegantě vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo a Marky o tu mikču máš zájem?
19. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
no jo pubetáci....

jako moc se mi líbí, uvidíme kam se vyšphne cena
19. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Per, tak to lituju Fífu a Tvoje nervy...

Alw bohužel, jak říká odborá literatura, pubescenti :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :wink:
19. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
jani co jsi dostala??

tery moc hezký fotky :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
peti ty si hrozně naivní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ještě stojí za zmínku že zatímco po pyloušcích (Áďovi, Amelce a Vojtíkovi) jsem uklízela tak 5 minut (7 i se zametením) tak po tady této satanově smečce skoro půl hodiny :rolling_eyes:
Tery naivní? :sweat_smile: ne, BLBÁÁÁÁÁÁÁ :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
No jo Peti, ale oni tam byli sami a delší dobu! :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
Luci nene, na čas jste tu byli tak stejně... ale tady u téhle bandy jsem i (asi 2x) průběžně něco málo sklidila... ale stejně na hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: třeba jen ty blbý deštníčky byli po celým obýváku... takhle neroztáhavali věci ani vaše děti :sweat_smile: to je taková pakáž tady ti 12-letí haranti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jediný co mě utěšuje je to, že vás to taky jednou čeká :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tery a kdo dělal ty dortíčky? a ta kaštanová stonožka je božííí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marky jestli se někde potkáme tak já ti tu mikču schválně donesu ukázat abys sama víiděla jak strašně moc je nádherná
19. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Holky otzka mimo: rostou hříbky?? Asi né co???
19. zář 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz
holky už jsem vám někdy řekla, jak strašně moc ráda, si tu s váma povídám :angry:
19. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
peti já věřím, že musí být úžasná :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Luci myslím že něco málo jo, ale mykologové vydali varování že s takovými nálety na lesy co teď bývají, brzy houby "vyhynou"
19. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
dorty děala eva ségra...ale jako vypadali asi tisíckrát líp než chutnali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti nebylo ti blbě z té úžasné orientální směsi???

luci peta včera říkal že nácí lidi nasbírali košík a dělali si tam pak párty s houbaou omáčkou
19. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ahá vlastně..tak to zkusíme..na koupák je přece jenom chladno..
19. zář 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
ne nebylo, tobě jo????? :confused:
19. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo ještě ve 3 ráno když sem si brkla tak sem to cítila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od žaludku je mi blbě aj dnes
19. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak to je zvláštní.... já jsem na takový věci celkem dost choulostivá ale nic...?! :confused:
19. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
s tou dortou... škoda že jsme se nakonec nedomluvili a neudělali ji spolu
19. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoooooj,

dnes nějak nestíhám, pořád je tu co dělat a zítra se chci jen flákat, tak musím valit dneska, takže jsem se na PC dostala až ted.
Per, celý den myslím na Lin - přeju jí vše nejlepší :slight_smile: jaká byla oslava? asi si to už psala - no nic, jdu dočíst :wink:

Holky, neznáte náhodou tady v Brně restauračku, kde se jakžtakž dobře vaří a jsou tam zařízení i pro děti? Chtěla bych se zítra pokusit mm vytáhnout někam na jídlo, snad se nechá přemluvit :sweat_smile:
díky
19. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Maki, dostala jsem kornout s kokinami a kufřík (se slůnětem) s NUTNĚ školními potřebami, Tužky s Higt musical school, sešity taky s kýmsi, peněženku na svačiny s mobrázkem medvídka Púúú a hlavně žvýkačkový ciagárka. :wink:
19. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.