• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci mám dotaz... chodíváš na vánoční trhy na výstaviště?
20. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Peti nechodím, proč?
20. zář 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Šikulka je, trochu sem se toho bála! :wink: Hlavně těch lodiček
20. zář 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
ahááá, tak to asi nic... já jen že jsem zvyklá tam každej rok aspoň dvakrát zajít a nevím jak letos s kočárkem... šla bych asi jen jednou, to je jasný, ale nějak si to nedovedu sama představit... chodím tam vždycky na langoše (tam mívaj výborný - ale výborný je tam má jen jeden určitej stánek :wink: ) a taky tam chodím na plastový krabičky, krabice apod... ale loni to přesunuli do jinejch pavilónů tak nevím... sice tam kočárky byli ale vždycky byli dva nebo dvě a žádnou maminku s kočárkem jsem tam neviděla samotnou... :confused:
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
ale možná řeknu tchyni
20. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Času dost Peti :wink:
20. zář 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
jo i ne... už je půlka září, vánočná trhy začínaj za 2,5 měsíce... to je za chvíli :confused: :wink:
20. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Peti dva a půl týdne by bylo brzo :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
to je hrůza...hledám na mma dvě mikiny od nextu ve větší vělikosti než co máme a nikdo je nenabízí... jednu jsem teda našla ale až ve vel.104 :sweat_smile: tak jsem si na ni párkrát přihodila a jak už přelezla takovou vyšší částku tak jsem to vzdala... byla taková šedá a je úžasná... teď ji používáme v aktuální velikosti a fakt si ji nemůžu vynachválit... je perfektní a strašně dobře vypadá :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak to mě neznáš... já už pomalu začínám vymýšlet co dám Lin k příštím narozkám... :sweat_smile: jsem blázen já vím, ale už jsem taková... vždycky mi to tam nějak samo naskočí :sweat_smile:
20. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
nebo přeskočí? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
jkao já už taky začínám vymejšlet co k vánocům.... spíš by to chtělo nejdřív vymyslet co tomu V k naroozkám
20. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak vánoce už mám víceméně vyřešený... snad už jen nějaký drobnosti, když třeba někde něco zahlídnu a tak :wink:
20. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
kde jsou všichni? :confused:
20. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak kde jste kdo?????????
20. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
u SS
20. zář 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
tak tak
20. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
mám tady nabídku na jeden supr kočárek, obvzlášť ten sporťák fakt nemá chybu:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3953485
Luci, to až uvidíš tak to možná budeš i chtít vyměnit za ten co máte od Peti.. tenhle ho určitě trumfne... za to ručím :wink:
20. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Tak ten je úchvancující..paní se taky upsala s vyvolávací cenou :confused:
20. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
mě spíš dostalo to "Při vydražení nad částku 5.000,- Kč poštovné zdarma" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
ho asi koupím krišpíně k vánocům :dizzy_face:
20. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Je kráásnej Tery, běž do něj!
20. zář 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
anebo tenhle, jen nevím jak by se s ním jezdilo:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3937495
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
první na co mi padl zrak v tom textu bylo "lze nasadit i obráceně" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
asi někdo netuší co je to aretace
20. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Monča právě přidala fotky
20. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
můžete mi vysvětli tu větu u toho fialovýho kočárku?
Nechala bych si jej, ale už jsem jeden zelený zde prodala a jako oko v hlavě si opatruji žlutý.
20. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
že by blondýna? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
kdybys na to náhodou došla tak dej vědět :grinning:
20. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Dobrou noc!
20. zář 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
čaute holky, zas jen v rychlosti vás tu zdravím a dokonce jsem vás dnes dočetla - teda 2 stránky - slabota!!!! :grinning:
Kašpárci tradičně modelové :wink: a fajn, že jste se teda vrátili všichni tři -tedy že to Míša přežil :sweat_smile:
Kočárek, Peti, naprosto úžasnej - asi rovnou nabídnu těch 5.000 - no co kdyby mě někdo chtěl trumfnout, že??? :sweat_smile: a pak ho budu opatrovat jak oko v hlavě a budu chodit před váš dům machrovat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Tery, dnes jsme byli na prochajdě obhlídnout novou Pekandu a ve městě atd .... ale nikde jsem tě tam neviděla :sweat_smile: , jen tak v horní polovině ulice na nás někdo klepal cosi z okna - teda ono to asi nebylo nic proti nám, jen jsme zrovna byli na nesprávném místě :confused: doufám, že jste to nebyli vy!!! :grinning:

tak dobrou noc všem, musím jít žehlit, zítra vyrážíme ještě na týden na chajdu, tak musím dobalit a vyžehlit a .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa pa tady všem :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.