• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak tak je mi nesympatická ale strašněa navíc je to kunda :grinning:
23. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
mám vytáhnout Lindinu památní knížku a mrknout co dostala ona před těmi 10-12 lety?
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
peti jakýho robota??????,
peti to byl asi torchu jinej sortiment :wink: :grinning:
autor
Peti: byla v Top Star magazínu..to byla jen hromada žvástů
23. zář 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
žienka domácá :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tery přesněěěěěěěěěě!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
tohoto:
http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-pro-nejmensi/mluvici-robot-tomasek
viděla jsem ho v obchodě na živo, stál sice litr ale je neskutečně kouzelnej a úžasnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když se zmáčkne tak začne vrtět prdelkou, hrát a zpívat a ještě navíc bliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je prostě BOMBA!!!
23. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
no to je teda hnus peto :grinning:

kolik máte tak pruměrně rozpočet na jendoho???mylsím jako doma ne pro maminku a tetičku aspon cca
23. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
ony ty modelky na mateřské jsou ve většině případů dosti na palicu
23. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
ty si blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: nekaž mi to :frowning2: víš jak je suprovní? já sem do něho úplně zamilovaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
mě to příde hnusný si nemůžu pomoct :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Tery myslíš jako v mém případě Am a Michal? Jestli jo, tak v obou případech kolem 2.
23. zář 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
mi to taky tak máme..jak luci
23. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
jako každýmu dva litra jo?a pro am kupuješ ty nebo dohromady? bo každej za dvojku :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Pro Am dohromady..a asi koupíme i za babičky, teda aspoň doufám že budou chtít :wink:
23. zář 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
jakej máme rozpočet? to ještě nevím... je to hodně individuální.. většinou podle toho co je potřeba, co mi padne do oka, co si kdo přeje a tak.. taky podle věku, že jo? jednou se mi stalo že se to u Lin nějak nakupilo, co si přála, co potřebovala a co jsem kde zahlídla a konečná částka byla něco okolo šestky, možná i víc, už si to přesně nepamatuju :sweat_smile: :pensive:
23. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
ty vole tak to je teda dost docela.....sem se právě pozastavila nad tím že jako mp4 minivěž :grinning: nechceš mě adoptovat?
23. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Dyž já bych nechtěla aby měla Vánoce spojené s kupou dárků
23. zář 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
já sem říkala nákej jeden dva fakt brutální a pár nákejch čípovin a nazdar hlavně kuba co nezvládne na vánoce tak má za tejden redpete žejo... :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Tery asi tak..bych jí chtěla koupit Dupla a ty blbé zviřátka a pár blbostí..
23. zář 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
sem hlavně říkala že kupu začnu zvykat na měké dárky které sem jako dítě nesnášela ale mu se tím myslím už celkem zavděčím když na tom bude ten strpávnej obrázek :grinning:
23. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Luci já to mám zase trošku jinak nastavený ale zároveň podobně jak ty... kdyžtak zítra ti to řeknu na živo, protože napsat to nejde... :wink:
23. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
proč já tam nebudu a clekem by mě to zajímalo
23. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
ono dokud byla Lin malá tak to byla pohoda klídek jazz, ale teď co je větší, co vidí spolužáky, tak pokuď aspoň trošku můžu tak se ji v rámci možností snažím vyhovět v jejich přáních aby nebyla pozadu, protože ty děcka dovedou být někdy fakt strašně ale strašně zlý :cry: ale zase mám nějakej strop... třeba loni jsem ji koupila hezkej novej vysouvací mobil ale jen az 2200,-... jeden její spolužák dostal mobil za osmičku... tak takhle to teda opravdu nechci a nebudu dělat... stejně ten mobil za tejden rozflákala... ale to je už její problém, musela se tak vrátit ke svýmu starýmu křápu a to byl pro ni největší trest
23. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tery tak až se uvidíme jo? :wink:
23. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
to se totiž fakt hrozně těžko píše
23. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Jo v tom máš pravdu, ale to bych asi řešila tak nějak během roku..ale každého věc..si hodná maminka :wink:
23. zář 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
jojo peti jako ono to stěma děckama začíná fakt už ve školce je to strašný su ráda že ta školka kam chodí kuba je aspon taká trochu "přírodní" že tam je většina těch rodičů ve stylu dřevěný ozdoby na stromeček a pod něk pletenej svetra le stejně je tam pár takejch kteří sou prostě ti nejvíc nejlepší
23. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Luci... moc děkuji... to je krásný jak jsi to napsala :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.