• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
i přeze vše mě ty vánoce jako celek docela nebaví :pensive:
23. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
no nic musím vyklidit prostor a zejtra su zas bez kompllu tak se mějte hezky
23. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
mě baví děti jinak bych je zrušila líbí se mi pěkně se vyvalit se k telce zachumlat se do deky rožnout si stromeček udělat si svařák a koukat na pohádky :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Já bych je právě chtěla udělat "naší " rodině nějaké mnohem hezčí než sem je zažívala já. Dárku míň, ale lepší pocit. Nevím jak to napsat, ale myslím že víte :wink:
23. zář 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
ono dokonce i když Linda ten telefon za 6 dní!!!!!! po Vánocích rozbila (brala si ho ven i když jsem jí radila ať ho radši nechá doma, co kdyby ho třeba ztratila... ale neposlechla, jak jinak, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: je přece nejchytřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ) tak jsem kupodivu ani nevyváděla ani neřvala... prostě nic... samozřejmě že mi to bylo strašně líto, ale v tu chvíli když mi to řekla, tak první co mi ani nevím jak prolítlo hlavou bylo že "pokuď nejde o život tak jde o hovno" tak jsem to prostě vzala v naprostým klidu, dokonce i Robert... jen jsme ji řekli že je blbá když ji to nevydrží ani tejden a tím jsme celou věc vyřešili... a tak už má skoro rok svůj starej po Robertovi zděděnej telefon a to je její trest, většina děcek ve třídě má samozřejmě mnohem mnohem lepší ty telefony, ale to už si Linda musí nějak sama protrpět, byla to její blbost
23. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
Luci tak začni u Mikuláše... jestli si pamatuješ co jsem tu jednou psala :wink:
23. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
jo takhle je to krásný..ale to celý okolo..lítáš zháníš, peníze nestačí, pečeš uklízíš..a já nevím co..nebo takhle to má aspoń hafo ženskej..celou dobu jsem v tom stresu žila..jako v práci..ještě 23 mi volalo spoustu ženskej, že jsou neučesaný a ať přijdu 24. a učešu je..
no a vyzdobený hypermarkety někdy od října a všichni to do tebe tlačí a hustí.. :frowning2:
23. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak v tomhle já mám výhodu, že to nějak moc nevnímám a jde to kolem mě... jako podívám se, řeknu jééé to je hezký, ale tím to u mě víceméně hasne... u mě to začíná spíš Vánočními trhy na výstavišti :wink:
23. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Very v tom máš pravdu :unamused:
23. zář 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti a co jsi psala o Mikulášovi?
23. zář 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
peti..jo to je pravda.jak nejde o život tak jde o hovno.. :pensive:
23. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
tak tohle já neřeším jako nákej uklid :grinning: tady je to nemožný :grinning: su ráda že uklidím tak aby se tu dalo volně pohybovat a to mi stačí cukroví mě péct baví a nic jinýho neřeším já su antistresovej prototyp :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
na vánoční trhy už asi nikdy nepudu stejně to soou všechno pičovina a kokotiny a hlavně pidi stánek stojí 25 litrů a stráááášně sme na tom prodělaly :angry:
23. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
ale ta druhá strana vánoc je krásná..pohádky a svařák a už konečně nazdobej svítící stromek.jen že je to jen okamžik..a co všechno před tím za maraton člověk absolvuje..

se každej rok přesvědščuju, že dárky začnu kupovat v říjnu a bude.
23. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
no jak jsem ho jednou udělala Lin já, i když Vaše děti jsou ještě na to asi malý, i když.... taky by to už možná šlo (nebo aspoň u Kubíka od Terky stopro)... v kuchyni jsem do okna přivřela kousek vaty, na sklo otiskla černou ruku a na zem hodila 2-3 andělské vlasy, co se dávaj na stromek a u toho nechala Mikulášskej pytlíček se sladkostmi :dizzy_face: :dizzy_face:
když pak u dveří zazvonil "další" Mikuláš, tak jsem Lindě řekla, že toho posílá další babička :wink:
23. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
veru proto dělám seznam :grinning:

nic holky já valím žehlit at mě ten václav neukamenuje mi tu stojí za prdelí...

tak dobrou
23. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Very to dělám taky, ale ještě ani jednou se mi to nepovedlo :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
já teda taky ván.ůklid neřeším ani velikonoční..ani předprázdninovej...ale spíš ty lidi okolo, do mě 10 let hustili americkej prototip vánoc..fuuujjjjjjj

a na ván.trhy se těším..anž budu porád nalitá z jejich svařáku jako loni..že luci?
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
hele víte co se říká... Ježíšek se narodil ve chlévě tak proč se nějakým úklidem zbytečně stresovat ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
peti...to je hezkýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: ..tě určo někdy okopíruju..
určitě nebudu vojtu strašit...ještě do teď se bojím čerta jak mě můj hloupí otec nechal vystrašit :cry:
23. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
to mě připomělo, že dnes na cvíču přede mnou cvičila baba s tak špinavejma nohama, že tomu ježíškovi už asi 50 let přehazuje hnůj před chlívem :sweat_smile: :angry: :angry:
23. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
To je hezký Peti!

Jako v marketech mě ty koledy od října serou, ale jak je to pořád dokola, tak pak vypnu, na úklid dlabu a cukroví je v poho. Ná dárky si vyhradím jeden den kdy to oblítám všechno, zbytek mám už předem objednané přes net. Jen musí přijít ta inspirace.
23. zář 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
loni jsem zažila takový ty první opravdový rodinný vánoce, protoře ve vlastním... na všechny záclony jsem připíchla větvičku s baňkou, v obýváku za sedačku dala vázu s borovicovými větvičkami ozdobenými mašličkami a baněčkami, na stůl dala věnec, v kuchyni krásně vyzdobila stůl na štědrověčerní večeři zlatými oříšky, svíčkou, vánočními ubrousky, místo ubrusu jsem dala červenou organzu, do obýváku a do chodby připevnila jmelí atak podobně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Veru to byla jakási šmucka co?? :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
peti..jo ta pohoda ve svým a těhu je krásná

jo tak na to se těším, že si to tak za pár let vyzdobím..letos ještě..nééé..neb by jsme asi vyhořeli a bańky bych našla asi všude jinde než na určitém místě
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
s tím Mikulášem.... ještě dnes si pamatuju jak z toho Linda byla úúúplně na větvi, že zrovna k NÍ přišel Mikuláš osobně... byla z toho úplně paf, myslím že se v tu chvíli cítila strašně vyjímečně :wink: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
luci..ani mě nemluv se mi zvedal kufr..
23. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
jj Veru, přesně tak :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
najednou cítím někde uvnitř takovou slabou jakoby vánoční pohodu, jsem normální? :sweat_smile: asi jak tu o tom mluvíme a jak vzpomínám jak to tu loni vypadalo :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
teda až na ten zmiňovanej kufr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.