• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jéé Tery jsi mě možná trochu nabrnkla s toue handsfree :confused: ...do služebního. šéf jim to nechce koupit čuramedán..a už kvůli tomu tel, přišel o body samo...

tery super..že se dětem u vás líbílo :grinning:

peti manžela máš takovýho vinýho fajnšmekra jo :wink:

to se možná zavděčím otcii...co se vína týče-
já mu koupila jakousi knihu o víně na doporučení, pro velký ůspěch vydali loni i 2 díl...

boty máme..nakonec u žirafky..malej si vybral jedny a nechtěl jiný..dělal tam scény, že si další zkoušet nebude :angry: :angry: ..něco na moje nervy..jim tam pořád zhazoval krybice a lezl do skladu..jsme se držela zuby nehty abych mu neflákla..
24. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
ahojky, veru zítra jedu k té paní jak mi dělala registraci k missivě, napiš mi na mobil osobní údaje, rč a adresu udělám ti registraci pak si můžem objednat společně až ti dojde prací prostředek.ted je tam navic dobrá akce, příští týden budu už zdravá tak se těším jak mi povíš jak bylo na dovči...

Jinak holky kdo perete v normálních prostředcích, tak mám vyzkoušený cenově výhodnější ekologický český výrobek, zítra si jedu pro dětský šampon a jiné prostředky, maji to v koncentrátech půl litr je za 75 a ředí se 1:10, takže to vychází půl litr šamponu za 15Kč. Registrace je za 200 na rok.číslo mám 773484055, kdo byste chtěl něco na zkoušku nebo rovnou zaregistrovat napište. ahojky
24. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
dneska to děcko, je opravdu na omlácení..mě sere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ..jsme ho musel dát Ondrovi, kterej prohlásil, že s ním asi půjdem na nějaký vyšetření, že je asi nenormálí pošuk.. :angry: :angry: :angry:

kde to vázne děvčata?
24. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
napíšu..díky..holky už jsem obeznámila marti..už i používají kulíška :wink:
24. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Ahój! Su nějaká znavená :grinning:
24. zář 2009 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
a z čehoooo???? :grinning:

Marto máš to v IP..nahoře ti svítí červená jednička
24. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Só furt nějaké návštěvy :grinning: ..a nakonec mě dorazila baba v Tescu, prej vytáhněte si to dítě z košíku..fakt bezva..kráva blbá..
24. zář 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
jj taková návštěva unaví :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
24. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Veru a co Vojtík dělal že vás tak vytočil?
24. zář 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
barunka je dneska taky pořádně na proliskání :angry:
z ekopracích prášků jsem bohužel vyléčená, nevypere mi to ty barunčiny hnusy špinavý, ostatní věci, jako jar a jiný čistící prostředky ale používám...
luci, paní v tescu je kráva jako hrom :angry:
24. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
luci..všechno proto aby nás vytočil..nevým jestli bych to nepojmenovala jako období vzdoru a jekotu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..ještě pár dní a jdu ho narvat do bebyboxu :angry:
peti já měla jeden mýdlovej přípravek na praní..a ten vypral fakt šechno..no bohuž ho nemůžu zehnat, ale byl supr a i frfňa tchýně ho chválila..
24. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
holky sledujete někdo ulici?
24. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
AHOJ Holky,jj Veru sleduji?
24. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
já taky sleduju...
24. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
co se stalo s tím Pepanem???
24. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
zdrhl ne? no nějaký podrobnosti mi přece jenom unikají :sweat_smile:
24. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
jj zdrhnul,on se zamiloval do tý Majdy,ta ho nechtěla a Simona ho s... tak vzal kramle
24. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
HOjte, jdu Adama zabít. Takže kdybych se dlouho neozývala, tak jsem na poříčí ve vazbě a pak v Bohunicích ve vazební věznici. Zkusím to uhrát na momentální pomatení mysli. A miluju povidlový buchty a mléčnou kvalitní čokoládu, jo, Tak si mezi sebou rozvrhněte, kdo mě kdy přijde navštívit. :grinning:
24. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
holky asi vás v tom nenechám veru jestli dete s vojtou na vyšetření tak vám tam přihodím sebe i kubu páč bud su pitomá já nebo on....
24. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
aha..tak to mi už je jasný..super děkuju za objasnění..
24. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
už to zase jedéééé, hurááááá :angry: svině jedny klouzavý :angry: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
sem se vrátila tak o dva roky zpět a udělala scénu před céáčkem :angry: spratek nevycválanej
Jani takže povidlovou čokoládu a mléčný buchty, jo? :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tery copak? :confused:
24. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
tery..díky..si hodná..hele co ten malej velkej chlap udělal???
24. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Peti, tak tak. Tak nějak. Už zas mám tik v pravým oku.

Mimochodem, dneska jsem málem opět přišla o svoje nové brýle.... :wink: :grinning: A ještě mě ta baba Cásprová zdrbala..... :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Co kecáš Opletalko!! :grinning: Nemáš se otáčet!! :wink: Jo a se divím že si ještě nepráskla tu mou chipsovou vychytávku :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
ááá jste opět perlily holky???? :grinning: :grinning: :grinning:

hele reklama tak tu bude opět nátřesk :grinning:
24. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
ale je to spratek sme byli u máti a celou dobu v pohodě pak nás šla doprovodit a kuba jí málem vykoubil rameno jako fakt jí hrkly slzy do očí no a říkám mu tak se omluv on néééé říkám omluv se on zase néééé pak začal breččet že ho vlastně jeho ručička bolí víc a pak že se nemůže omluvit protože ho bolí pusa to sem mu nevěřila tak sem ho propleskla aby nemusel lhát....potom tam sebou v breku a "strašných bolestech" folákl na zem (připomínám že 5 minut po tom mu nic nebylo dokud sem po něm něco nechtěla) no a pka rypákoval a držkovala nechtěl se omluvit a držkoval tak dostal ještě na holou a pak sem ho musela vleknout za sebou no prostě eno nuno :dizzy_face:
24. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
tery..tý brďo..tvoje nervy..se opravdu na toto netěším..ty děti jsou opravdu kolikrát děsně na zabití..
a nakonec je ti ze sebe samé na blití..že to nezvládáš, že?
bych jim dala ozdravnej pobyt na Pobřeží Slonoviny a bylo by.. :angry: :angry:
24. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.