• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Mimikiki, máš IP :wink:
30. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Rýsuje se jí focení v Brně, tak jestli budeš chtít Vladi, tak mi písni. Jak jsem psala už výš, ona dojíždí sem a jen skrz práci, takže aby se jí to vyplatilo, tak fotí víc lidí.
30. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky, už fakt valím... Kdyby se něco závažnýho dělo, tak mi pište SMS... Ať jsem v obraze
30. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
mimi, ono hodně záleží na tom jak to bereš a vnímáš sama... já si kdysi plánovala že budu mít mezi dětma tak +-3 roky... po porodu, nebo spíš těch bolestech :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem řekla, že až tak nejdřív za 10 let :grinning: :grinning: a nakonec z toho bylo víc jak 11, ale to hlavně proto, že se mi ten život trošku zamíchal a zkomplikoval... a jaký to je? má to svoje výhody i nevýhody, stejně tak jako kdyby mezi nimi byli třeba ty 3 roky (u takového rozdílu ale, co já vím, rodiče i občas řeší žárlivost toho staršího na miminko, ale to se mě netýkalo :wink: )... výhody jsou v tom, že tím že je Lin už tak velká a samostatná se můžu Fifíškovi věnovat opravdu na 100% což u menších dětí samozřejmě nejde a když občas opravdu nutně potřebuju tak může Linda zaskočit i jako chůva (ale to opravdu jen vyjímečně), nebo když si potřebuju v klidu uklidit, uvařit, vyprat tak chvilku pohlídá... a nevýhody? někdo říká, že když je takovej velkej věkovej rozdíl tak ty děti už k sobě nemaj tak blízko, ale tomu nevěř to není vždy pravda... tohleto nejvíc záleží na rodičích... moje nejlepší kamarádka má bráchu o 10 let mladšího a maj naprosto fantastickej a úžasnej vztah, Linda s Filípkem jsou zatím taky naprosto v pohodě... hlavně Linda se na brášku strašně moc těšila, to tomu asi taky hodně pomohlo (plus ještě to, že ji všichni ve třídě to miminko závidí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
30. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky nateraz sa lucim, idem zo seba urobit cloveka, lebo Tobi bude o chvilu hore a potom to uz nebude mozne.. :grinning: Asi sa dnes vypravime do nejakeho nakupneho centra, ked nemozeme von :confounded:

Zatial paaa a uzite si dnesny dnik
30. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
mimi a nechceš to nechat na zítřek že by jsme někam jeli spolu? :wink:
30. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Peroli dakujem, som si to aj myslela ze to nebude take hrozne ako o tom kazdy hovori, a ja v tom vidim viac vyhod, no uvidime ako to dopadne u nas.... :grinning: a tu zavist plne chapem :wink: :grinning:

a uz fakt idem.....
30. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
peroli: rada by som , lepsie vo dvojici ako sama :wink: ale zajtra uz mam kadernicku, strazit bude moja polovicka.... ale urco sa mozeme dohodnut na nejaky iny dnik... konecne pokecam s niekym inym ako s Tobinkom :grinning: :wink:
30. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
takmmateřská se nács už naštěsrí netýká.... i když pochybujunže zrovna mě by mohly ještě vubec něco sižovat to už bych jim potom rovnou mohla doplácet já :grinning:
30. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
17 a 33 sou prostě užasný fotky :slight_smile: ,asi písnu tý Míše do IP pokud bude chtít i Vladka aby nás bylo líp do října má být ještě pěkně zkusim se zeptat i Petky zda by nechtěly taky fotit,no sem z toho taky unešená :wink:
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Jinak Ahoj Holky,nj mateřská se nás naštěstí netýká
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, Moni jakto, že se tě netýká snížení mateřské? pokud budeš příští rok rodit, tak jo :frowning2:
30. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jani06 no fotky vážně nádhera :wink:
Já bych taky takové chtěla, jenže Ondra se ted vůbec nechce fotit pořád se otáčí zády a navíc když ještě nechodí tak je to taky o ničem
30. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Jani kráásný fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně ti to tam sluší!!!!
Jak už psala Janča, kdo máte zájem o focení, dejte vědět!
30. zář 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
já mám zájem ted už bude čas :wink: ,tak kam se mám teda obrátit,?
Valis Maty taky nevydrží v klidu,ale určo z toho nějaký pěkný fotky budou :wink:
Jani kdo ví zda budu vůbec rodit?kdy se zadaří
30. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Mony tak jí napiš do IP a já ji to taky písnu jo?
30. zář 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
dobře Lucy
30. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já sem přemýšlela, že to zkusím na jaře jestli sem bude mít třeba holčina cestu
30. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
fotky máte pěkný holky, akorát se asi blbě zeptám, ale proč jsou dělaný tak zešikma? To se teď tak dělá?? :confused:
Moni tak to jo..tak pořád máš do května čas, na to, aby platila mateřská i pro tebe :grinning: je to teda bordel no, doufám, že na 2011 to zas vrátí do normálu, to bych chtěla rodit já :grinning:
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
zešikma?jo a pro mě platit nebude takže si z toho nedělám hlavu
30. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Já nevím jani, ale mě se to líbí..
30. zář 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
tak sem ji písla no uvidíme,jak to dopadne hlavně jde o počasí kdyžtak to z jara dopadne však mi se nějak domluvíme :wink:
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Taky sem jí psala Mony. Ona je dnes na vítání občánků, tak příjde asi později :wink:
30. zář 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
mě ot teda u některých fotek taky příde divný to že je to zešikma jako vypadá to dobře ale někde je to fakt hodně a nedovedu si to představit pověsit na zed ale sou hezký
30. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
jo jasně to nespěchá,přece jenom má už dvě děti :wink:
30. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
jojo já jsem to ještě právě nikde neviděla, tak se ptám, je to takový neobvyklý, ale pěkný :wink:
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
ty jo já sem si toho ani nevšimla
30. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
kdo ví na co jsi Moni koukala :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
nebo co jsi u toho dělala :grinning: :grinning: :grinning: že sis toho nevšimla. Mají to všichni...Amelka, Barunka i Adamek :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.