• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tj Holky souhlas svámi,je to na h... tahle krize,ale snad už to příští rok bude dobrý
30. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Peti to máš pravdu, ale jen tak napůl :wink: ono šáhnout na peníze maminkám aby to měli ještě mnohem těžší ty děti uživit je fakt sviňárna :angry: většina maminek nemá děti kvůli penězům ale protože je chce.. ale i tak nějak je i sebe živit musí, že jo? a když se zvyšují nájmy, jídlo a všechno ostatní ale mateřská apod se sníží tak jak to pak má taková mladá rodinka s jedním natož se dvěma dětmi utáhnout? já sice tyhle věci moc nesleduju ale nějak jsem nezaregistrovala že by se poslancům a podobnej piču*ům rapidně snížili nebo dokonce úplně zrušili příspěvky na benzín, příspěvky na kanceláře, že by se zrušili nízký ceny v jejich kantýně (protože co sem slyšela tak jejich obědy tam jsou za naprosto směšný ceny) nebo že by se JIM nějak zkrátili platy, odměny a kdo ví co ještě... nebo že by si zrušili ty třináctý, čtrnáctý a bůhvíkolikátý ještě platy? sice jsem někde v nějaké diskuzi četla že i na jejich prachy se šáhlo, ale jen 4 PROCENTA!!!!! co to je????? zatímco oni z těch desítek, někdy i stovek tisíců přijdou vyloženě jen o drobný, tak normální rodina s příjmem která většinou vyjde jen taktak (někteří bohužel ani takhle) tak ti přijdou o tisíce a to je přece jen kurevskej rozdíl :angry: :angry:
30. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
já chápu, že jako stát jsme na tom setsakra blbě a že něco se s tím opravdu MUSÍ dělat, ale ona je taková spousta věcí, kde by se dalo tak strašně moc ušetřit (například bych začala s tímhle opatřením zrovna u těch papalášů, z drtivé většiny za tuto situaci stejně můžou oni, ne?), tak nechápu, proč si mezi prvními vzali na mušku malé děti, maminky a začínající rodiny :angry:
30. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Njn je to na hovno, ale nedá se nic dělat.

Dneska mi zemřel děda..ráda bych viděla nového človíčka kterej tu za něj je..
30. zář 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti ty fotky holek sou moc hezkýý :dizzy_face:
30. zář 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak to je mi strašně moc líto :frowning2: :cry: :cry: :pensive: a nemáte v rodině nějaký malý mimčo? nebo je ta další dušička nachystaná na tvoje další miminko :wink:
30. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
jé luci, děděčka je mi líto :cry: :pensive: ale vím o jednom miminku , který se teď narodilo :wink:
Peti, jj to je samozřejmě pravda, i jim se musí něco vzít a přestat platit nesmyslný akce apodobně, ale správně argumentuješ, že máš děti, protože je chceš, ne pro peníze, proč by vůbec měl tohle stát platit? fakt bysme měli být vůbec rádi, za takovou sociální politiku, jaká u nás je, vem si, že my nepracujem, staráme se o svoje děti a přitom chceme peníze?
30. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Peti narodilo se dnes ráno?
Jinak moc díky!

U nás je to pořád ještě v poho, vždyť sme jedinej stát kde můžeme být doma tak dlouho s dětma...já su za to strašně ráda, nedovedu si představit jít do práce od půl ročního dítěte.
30. zář 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
luci, to ne no, ale nějaký se určo narodilo :wink:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
mám takovej (možná nevhodnej) dotaz...? :pensive: u nás v rodině, co mi tak nějak slouží paměť, to takhle opravdu chodí, že na jeden novej život připadá někdo, kdo "odejde"... u vás je to tak taky? u švícy to byl můj děda, u Lindy moje babička, u Yasmínky můj otec a u Filípka Robertův děda :wink: i když to bude znít hnusně :pensive: tak až na mýho otce to pro ně většinou bylo vždycky vysvobození :pensive: :cry:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Taky si myslím a ne jedno!! A nebo nad ránem vzniklo! :wink:
30. zář 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
u nás to je vždycky tak v rozmezí do +- roku :wink:
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
do pr... u nás celej den vyměnujou ventily u topení a jakej je hluk po celým baráku, když se někde bouchne do topení asi víte že, tak a barunka v tom má spát, samože nespí....
30. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
třeba u Lin - babička zemřela 17.11. a já jsem 23.12. otěhotněla :wink:
30. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
ale taky samo nejsem z té mateřské nadšená, zvlášt, když mě se to týká úplně aktuálně :pensive: mnohem horší by ale bylo, kdyby přišel o práci pepa...
30. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Peti, to jo, ale Dana (kamoška) má jednu známou myslím ve švýcarech a tam prý maj tak úžasný podmínky, takovou skvělou pracovní politiku, že ta maminka se po těch pár týdnech do té práce klidně vrátí a nikdo ji neháže klády pod nohy a naopak ji ještě vychází vstříc v tom smyslu, že dochází jen na třeba 4 hoďky apod...že mají kojící a přebalovací koutky atak... aniž by nějak citelně pocítila ztrátu příjmu..
30. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci to je mě líto :cry: :cry: Upřimnou soustrast
30. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
do tohodle možná půjdu, už jednou jsem z Lidla kozačky na zimu měla a byla jsem moc spokojená:
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.20091005.p.Damske_kozacky
30. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
luci a to bylo z čistýho nebe, nebo byl děda nemocnej a věděli jste, že tady už dlouho nebude?
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
jo a od zítřka tam mají dětská PYŽAMA, ZIMNÍ PRÁDLO, PONOŽKY a PUNČOCHÁČE :wink:
30. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
a kolik dědečkovi bylo?
30. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
v tomhle s petou -per souhlasím proč kvuli tomu že nákej lulin musí jezdit novou audinou volat za x tisíc nechat si proplácet i to že si prdne já mám přijít i kdyby o 500??!?chápu že se něco udělat musí chápu že nikdy ti papaláši nebudou brát stejně jako normální pracující člověk ale trošku soudnosti by mít mohli
a to že můžeme být s dětma doma-ok je to strašně fajn ale daleko raděj bych šla třeba na dva dny v tejdnu do práce kde vím že si mimčo můžu vzít sebou nebo ho dát do firemního hracího koutku... já bych si tím na sebe vydělala a stát by na tom mohl ušetřit, jenže tady se to dycky řeší tak nák zprdele jako vemte si každej nadává na blbých 30 kaček co má dát doktorovi (chápu to u hodně nemocných lidí který téměř celej tejden straví u doktrů) ale ted tam nakluše nákej novej kokin co řekne ok já su drsnák a zruším 30 korunový poplatky jenže milej pán zapomene dotat že k tomu bude i bonus že by sme si měli sami platit očkování, což mi teda oproti tomu 30ká příde uplná lambáda....
ale to by bylo asi na dloooouhou, stupidní a nikam nevedoucí debatu
30. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
prostě to zhrnem..,. jsou ty všichni zkurvisynové kteří rádi krouhaj a berou jiným (nám) ale BĚDA aby si museli ze svýho zaplatitit i jen blbý kafe :angry: :angry:
30. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
teď jsem našla u jedné koníkovky dobrej citát: Názor je jako díra do prdele, každý máme svoji...
30. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Jinak dědovi bylo přes 80, měl nemocí hned několik a co si pamatuju tak pořád říkal že už se vidíme naposledy..takže umíral 25 let. Stejně to ale bolí, i když to nebyl ani ten hodnej děděček..
30. zář 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
Luci, to je jasný :pensive:
30. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci upřímnou soustrast
30. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Holky díky
30. zář 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
Zkousim datlovat z mobilu.Proste bez vas nemuzu byt:grinning:
30. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
Luci,je mi to lito.Uprimnou soustrast.
30. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.