• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Tery, škoda, že máš nemocný prcky, moc ráda bych ti s tou dortou pomohla... pořád lepší než trčet doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
u vás mlha není, vendy?
1. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
je ,docela slusna,ale uz se rozpousti bo to tak aspon vypada, potrebuji do mesta, tak snad se to do odpoledna spravi...
1. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
no to jsem vám právě chtěla napsat..
v plné parádě jsme si to vyšlápla, tak akorát aby vojta na ůřadu spal..samo, že se probudil před vchodem na živnostenský :angry: :grinning: :grinning: .
ve vnitř lidí jako sraček a do toho naladěný dítko dělat bordel :grinning: ..
cca asi po třičtvrtě hodině..konečně přišla řada i na nás...narazila jsem jak jinak na docela mladýho borca.... :pensive:
při jeho vysvětlování, co tam je špatnš a co správně Vojta mlátil do kočáru, poté začal kopat nožičkama do stupínku.. :grinning:
borec si mylím chtít děti nebude.. :grinning:
nejlepší tečka.. Vojta držel celou dobu v ruce papírek s pořadovím číslem a hlásí kokote, kokote..no řval to na celej kancl, kde seděl i jho kolega :grinning: :grinning: :grinning:
kokote u nás znamená do koše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..
každopádně, arest tam ještě jednou vyřešit, ale to už bude to poslední :grinning:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
já mám výhled na skoro celý brno a ta mlha je teda mazec... vůbec nikam není vidět a ani to nevypadá že by se to mělo změnit, že by se strácela... drží jak přibitá
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Veru uz zase kokote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem to rikala i P jak sjem byly spolu venku a taky z toho nemohl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
kokote? vida jak je Vojtík chytrej... a nechce jít je seřvat i na socku, tam by to taky celkem potřebovali :angry:
1. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
tady uz to celkem mizi, jak jsem vstavala, tak jsem nevidela do Zamu, ted uz vidim :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
spis do parlamentu, ne? :grinning:
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
peti..jsem si uvědomila, že není špatný to dítko na ůřadu..aspoň tě rychle vylifrují pryč :grinning:
na socku jdu asi příští týden..doufám, že anrazím na borca..aby mu to vojta pěkně vytmavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
vendy, nejlepší by bylo kdyby to vzal abecedně... přes všechny úřady, poslance, a různý jiný sr**ky :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
místo těch ** mělo být ač... musela jsem to napsat takhle protože v jedné diskuzi mě maličko promazali "nenadávej" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
no ono si to i takto kazdej doplni,Peti, tak mozna te zase promajznou :grinning:
1. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
tak joo..berem Vojtu a valíme do sněmovny :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
peti..tak tam to nadávání bylo hafo okatý...to by mě mazaly rovnou :grinning:
1. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Krasne dobre rano prajem :slight_smile:

mlha bola aj tu ale uz sa to lepsi, dufam ze nezacne prsat :angry: nemam rada taketo pocko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peroli dakujem za odkazy na tie kaviarne :wink: som fakt nevedela , ze nieco take tu je ale vyzera to super :dizzy_face:

Holky a odkial ste vy ... aby som mala aspon prehlad :sweat_smile: a ako sa volate , teda aspon tie u ktorych mi to z nickov nie je jasne :slight_smile:

o uradoch sa radsej nebudem vyjadrovat :angry: :angry: ja ako slovenka, sice zamestnana v CR ... no hruza , este stale som nedostala ani porodne, sa natahuju ci mi ho ma vyplatit SR alebo ČR... SR mi ho nechce vyplatit lebo maly este nema slovensky rodny list, a v ČR vraj na neho budem mat narok až o rok :angry: a kazdy povie inak a ja si z toho mam asi potom vybrat.... a vraj Europska unia :angry: :angry: ..... chjooo , cloveka aby z toho porazilo :angry: :confounded:

Uzite si dnesny dnik, ja budem az vecer, ideme do mesta, s tatinkem na obidek, potom kadernicka.... hadam toho nakecate pomenej aby som stihla docist :grinning: :wink:
1. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno, tak u nás je taky mlha že ani ten Rákosníček nejde vidět.
1. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Dík za info s antikoncepcí :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Potkají se 3 žraloci a sdělují si své zážitky .
První povídá: "Nedávno jsem sežral jednoho Američana a ten byl tak nacpanej hamburgrama, že mi bylo tejden na blití."
Druhý na to: "To já nedávno sežral jednoho Rusáka, ten byl tak napitej, že jsem nedokázal plavat rovně."
A třetí povídá: "To nic neni, to já nedávno sežral českýho policajta a ten byl tak dutej, že jsem se nemoh tejden potopit!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
mikulcena - prihoda s kokote ma pobavila, super , maly je borec :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
1. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak s tím Rákosníčkem co nejde vidět si mě dostala :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Američan a Rus si telefonujou:
"Ivan, v televizi říkali, že tam u vás sou hrozné mrazy, přez -60 stupňů."
"To je blbost, nejvíc tak -20."
"Ne ne, teď to říkali na CNN, prý přes -60."
"Ale no tak, možná někde mají -25, ale to spíš vyjímečně..."
"No ale ty záběry byli hrozný, ty omrznutý stromy, baráky ..."
"Jóóóóó, ty myslíš venku ?!! No tak to jo.."
1. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá:
Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří, Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA...!!!"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
Ahojky,
my tu máme od 8-mi babičku a já za chvilku padím ke kadeřnici..už se těším.

Veru Vojtík je výýbornej! :grinning:

mimikiki: já bydlím v Žabovřeskách a jmenuju se Lucie :wink:
1. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
já na Vinohradech a jsem Petra :wink:
1. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
náká seznamovací párty jo?
musíte toho tolik nakecat zase když nemužu jo?!?!
1. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
teda nedočítám ale vojtík mě pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: musí to být hrozně fajn když už i to malé dítě ví co jsi vlastně zač :grinning:
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
tery..jo :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Holky
Per,Bajnokova a Dzej rozhodli ste se nějak na to focení zda ano či ne?dneska mi Míša psala a chce vědět co a jak a volné termíny sou teda 11.10 18,10 tak pokud chcete napište mi i termín díky
1. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.