• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Já Ti dodám materiály, ju? :wink:
2. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
k vánocům :grinning:
2. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
cha sem se zbavila jednoho dítěte :grinning: :grinning: :grinning: ještě jedno a jeto :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Terko do ledničky :grinning:
2. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
To je samej zajímavej předmět
2. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Terko to se máš to mě nehrozí
2. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ránko, jani krásná pasovka, taky plánuju změnit za jednu z nich :dizzy_face:
a za chvilku jdem na plavčo, tak je fajn, že není hnusně jak včera :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Děkuji Peti :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ráno..
jani moc hezkou fotku sis dala do pasu :dizzy_face:
2. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko Veru
Děkuji. Je to jedna z mých nejoblíbenějších :grinning: Ta moje the best nevypadala pěkně a nevynikla
2. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Kde jste :frowning2:
2. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
vařím
2. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Já mám nachystaný smrádě a za chvilku ho obleču a vezu do Řeček, kde si ho vyzvedne ségra, bo u ní bude až do zítřka, když já jdu do školy :wink:
Večer budu vypracovávat otázky do psychologie. Máme jich 68 z jednoho předmětu. Ještě že v prvním semestru jsou jen tři zkoušky. Takový malý maturity :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Krasny den pyloušci :slight_smile:

stihla som docist kym maly hajiii :slight_smile: rano som bola u zubara :stuck_out_tongue_closed_eyes: este teraz si necitim papulu od tych injekcii :angry: a som teda ko, neviem co sa deje s tym mojim pokladom ale posledne 3 dni sa v noci budi po 2 hodinacha a to mi teda dava zabrat :frowning2: som bola zvyknuta ze sa zobudil o 3 a potom az o 7 a teraz toto :confounded: .... chjoo dufam ze sa to zlepsi ...

Peti kam chodite plavat??
2. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
mimi to bude možná spurt :wink: vydrž, to za chvíli přejde :wink:
2. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
mimi..to ti věřím, noční vztávání je náročný, ale určitě to bude spur..ten je za pár dní fuč :wink:
2. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky tak dufam ze mate pravdu :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky, sme spať v Brne :slight_smile: , čo nové na koníkovi??
2. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
určitě :wink: ..mi spur neměli..anž byl malej na UM..ale jinak je to normální věc..pak se to stává ješte kolem půl roku :wink:
2. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
vítej princezno :sunglasses:
nového? asi nic :grinning:
2. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
2. říj 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
no co toto, to je teda dočítání :grinning:
mimi plavat chodíme do Filie na Lesné...
barunka je dneska tááák brutálně protivná, až to hezký není, že by reakce na to očko?
2. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Peti Amelka byla taky strašně protivná..naštěstí to byla jediná reakce :wink:
2. říj 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
taky doufám, že to bude jediná reakce, ale už jí mám plný zuby, moje nervy dneska :rolling_eyes:
a byla jsem překvapená, jak je venku zima, včera jsme byly doma...
2. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Včara bylo tepleji
2. říj 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
fakt? a přitom za oknem to vypadalo hůř :sweat_smile:
2. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
já jsem to nemyslela, že včera jsme byly doma kvůli zimě, ale že jsem dlouho nebyla venku, tak jsem překvapená, jak se ochladilo :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Já vím žes to tak nemyslela, :wink: ale tak kolem 14 bylo fakt krásně, pak se to začalo zase kazit
2. říj 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
nazdárek ve spolek,
tak nás dnes Peroli vytáhla ven, tak jsem ráda, páč jak se znám, tak bych v tom počasí nikam nešla a takto jsme se hezky prošly :wink:
Peti-Per, musím jít přečíst ten tvůj půlnoční román na té volné diskuzi - snad mi to Maty "dovolí" - jsem si naivně myslela, že když venku spal tak málo, že bude spát ted - ale omyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ještě jsem mega zvědavá na Petiny (Petapi) fotečky - jdu hned na ně! :slight_smile:

jo a ty průramky jsou to, co jsme myslely :wink: paní chce zas změřit něco jiného, ale to už vím, co je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
holky, fotečky fakt nááááááááááádhera!!! moc se mi líbí a závidím vám :slight_smile: (v dobrém slova smyslu) musím si taky našetřit a nechat udělat - je to prostě ...... ááááááááááááááách :dizzy_face:
2. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.