• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
aHOJ Holky,tak sem zpátky z vinohradu,a ráno znova,ale bylo to fajn

tak Peti jak to focení,a napíšu ty Míše konečnou verzi?
2. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
holky, prosím, kolik to focení stojí??? at vím, kolik si mám našetřit - budu muset začít dávat penízky po trochách bokem :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
jani stojí 1200 :wink: a díky za pochvalu :slight_smile:
2. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky,

jsme byli odpo na písku a kosa teda byla pořádná brrr
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
a my jsme navíc měli jaksi zimu na plavču, asi ještě netopí :unamused:
2. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
ty jo - tak to je i super cena!!!! já jdu šetřit, šetřit a šetřit a budu mít taky krásný fotečky - mooooooooooc krásný, fakt vám je závidím - vím, že už jsem to sem psala, ale jsou taaaaaaaaaaaak krááááááááááásnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky jsem si dnes říkala, že by už mohli začít topit - ráno tu máme v obýváku docela kosu, svítí nám sem až odpoledne - teda když něco svítí, že :unamused:

tak se holky a Pyloušci opatrujte, at nenastydnete!!!
2. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Mony, tak toho 18 domluv a jestli můžeš tak mi do IP napiš tvůj a kdyžtak i její foun, kdyby něco, ju? Děkuju
2. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
dobrý večer konečně mám chvilinku času tak vác idu pozdravit :slight_smile:

holky nevíte někdo jak se dělá krém ze salka/pikaa???? lucka mi to vykládala ale už nevim jak to bylo
2. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
cholkyyyyy hilfe
2. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
já vůbec nevim o čem mliuvíš :confused:
2. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
neotevřenou plechovku vařit ve vodní lázni asi 1,5 hodiny, pak otevřít, nechat zchladnout a zašlehat/zamíchat do toho máslo (oboje musí mít stejnou teplotu! :wink: )
nebo můžeš i do papiňáku tak na 50 minut (plusmínus)
2. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
nojo ale já nechcu karamelovej dá se to udělat i z toho normálního???jkao neuvařenýho???
2. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
krasny vecer :slight_smile: ,

tak mam konecne klud, Tobino spinka..... :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
tery, nevím :sweat_smile:
a my už topíme :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky čoveče nic o tobě nevim budu muset dočítat.....
2. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
peti-petapi ještě že tě mám :wink: vždycky mi tak poradíš :wink: :grinning: co bob? jak se mu vede?
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
teess ja neporadim... mozno blba otazka ale co tolko pecies :confused:
2. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
2. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
tery viď? :grinning: :grinning: :grinning:
bob se má dobře, je typicky barunkovskej, tj. že moc nekope, ale tentokrát mě to neznervozňuje, páč mám barunčinu školu :slight_smile:
a jeje maly je hore ... po pol hodine spanku :angry: kde je to moje dobre mimco z pred 3 dniiiii :grinning:
peti tě asi budu milovat :dizzy_face: díkec

mimi peču dort pro mnažu ale spíš mám ted doma nemocnýho syna takže na net se téměř nedostanu páč na to nemám vitamíny do toho mě již po 3 během 2 dnů navštívila má drahá matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tudíž jsem zaneprázdněna.... a havně lítám po městě a sháním dárky
2. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak si pak můžeme dát s Luci trojku... já vás miluju už dávno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
jdu se postarat o prďolka, zatím pa :wink:
2. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
teess uz to chapem :grinning: sa mi zdalo ze si od vcera este neodisla z kuchyne :grinning:
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
lákavá nabídka peti :grinning:

se nato vyseru fakt sem dělala sem tu potahovačku a děsně se to drolí když tam něco přidám tak to zas lepí...... :rolling_eyes:
2. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
no kuchyně byla včera dnes sem od 10 do 3 běhala po městě pak sem valila dom trochec uklidit a v 5 sme jeli nakoupit a vrátili sme se v 8 a ted du děat ten krém a musím promazat ty dorty a zejtra je akce ve školce a pak ten dort musím potáhnout nachystat občerstvení uklidit ale pořádně páč mě dnes máti nařkla že mám upatlaná i futraa milion dalších kydů pak ten dort musím potáhnout a nazdobit a pak asi chcípnu :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
se teda spíš budu muset jít pořádně společensky znemožnit :sunglasses:
2. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
tak tery upatlaný patra s dvěma prckama, že se nestydíš.... vždyť to je normální fakt, já mám trvale upatlaný zrcadla a skla atak, co je v dosahu a ani se nesnažím, v minutě by to bylo zpátky :wink:
2. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
tyjoooo , tak klobuk dole , to by som nedala ... jj, maminky su niekedy uzasne, a ako vedia podporit :grinning:
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
jako dnes oprvdu perlila...kuba nachcípanej a jela s ním k druhé babičce říkám jí at nelítá a je v klidu....co mylsíte že dělali???? lítal po venku spravovali dlažbu a nosili písek ryze odpočinkový režim :angry: tkay sem mu koupila dětský látkový kamopše tak mě zdrbe že sou hnusný a že během hodiny co sem byla doma po celým din pryč že sem ani neuklidila a neudělala krém na dort :dizzy_face: no co jí na to říct....slušnýho.....

peti má máti si to představuježe když se "válím" celej den doma že tu budu lítat c čistidlaa leštěnkama vysavačem mopem a prachovkou u toho budu jednou nohou vařit druhou si hrát s kikinou jendou rukou vařit a druhou uklízet víš a strašně nechápe proč to tak nedělám
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.