• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jo holky pujdete někdo zejtra k nám do té školky na tu akci???
2. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
teess si jej mala povedat ze si to mozete kludne vymenit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kurna blbne mi bud notebook alebo internet :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: sa mi to sekne a cakam tak pol minuty kym mozem pokracovat v pisani :angry: :angry: :angry: :angry:
2. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
no nic holky mějte se já valím něco dělat páč už se mi začíná nechtít........... tak ahoj a dobrou noc
2. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobrou teess
2. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
spí se tady????
2. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Ahojky,
sem zpět z narozek, bylo to fajn, ale bylo tam moc tanečnic a ještě k tomu móóóc dobrejch, tak sem se radši zdejchla :grinning:
2. říj 2009 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz
už asi spí
3. říj 2009 v 00:32  • Odpověz
len nakukujem :slight_smile: Tobino pred chvilkou dopapal a mne sa nejak nechce spat :confounded:

a tu sa uz facht spiiii :slight_smile:

tak dobrouu, idem skusit zabrat :wink:
3. říj 2009 v 01:01  • Odpověz
Tak se tu snažím něco málo dočítat, ale nějak mě to nebaví.Tak se mějte krásně já zas někdy nakouknu
3. říj 2009 v 01:09  • Odpověz
autor
Dobré ráno,

Peti takové věci se nepíšou né?
3. říj 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
bré ráno! holky dete někdo do té školky???????????????????????????????????????????????????,
3. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
tu asi nikdo nejste co?
3. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Krasny den kocky :slight_smile:

vonku to dnes vyzera moooc nadejne, teda aspon za oknom, dufam ze nebude velka zima.....

inak dnesna noc zase boj :frowning2: ale co uz, nejak to musime zvladnut

poobede, ked sa titinek vrati zo skolenia, asi vyrazime na vylet do Vyskova do dinoparku , teda ked nebude moc velka zima :wink:

Teess nech vam akcoska v skolke dopadne super :dizzy_face: uzite si to :wink: :slight_smile:

Vsetkym prajem krasny slnecny den :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
titnek :grinning: :grinning: :grinning: oprava tatinek :slight_smile:
3. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
mimikiki: užijte si Vyškov..je to tam fajn a ještě lepší to pro vás bude za rok :wink:
3. říj 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
jj labell :slight_smile: prave som rozmyslala ci to ma zmysel ist tam s malym , ze asi za rok by z toho mal ovela viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale v ramci prechadzky to nie je az take zle, aspon sa my dospeli pokochame na dinosauroch :grinning: :grinning: :grinning: no ale este uvidime co a ako ked pride tatka , mozno to predsa len odlozime az na ten buduci rok :wink:
3. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
jejda to je hodin a ja som este stale v pyzame :confused: :sweat_smile: musim ist konecne nieco robit a aj zo seba urobit cloveka :grinning:
3. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Dobré poledne :slight_smile:
Luci to jako nebylo, že mě nebaví obsah, ale, že mě nebaví už jako celkově číst a zatěžovat oči víš :wink:
3. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
hezky vikend
3. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky to byla paráda!!!! se mi to moc moc líbilo v tombole sme vyhráli spoustu věcí kuba se vyblbl kitinka je úžasná venku je krásně no porstě úžasnej den že mi ani nevadí kolik toho máme ještě před sebou :slight_smile:

sme včera byli v tescu a chtěli sme koupit pečeni s kostí a já paní ríkám že sou ty co má vystavený už takový jetý a on aříká že nám donese a dala nám nákej brutálně protekční kus kde byla aj celá panenka :sweat_smile: :dizzy_face: takže za 200 máme celou panenku + 2 kila masa :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
ahoj :wink:
tak my jsme mentálsky nevzali foťák :unamused: ale bylo to moc fajn, sice jsme nevyhráli nic, ale koupili si domácí chleba, dali dobrý pomazánky, barunka je nadšená z berušky na tváři a pak jsme už šli, páč byla na spaní a my byli bez kočárku. Doufám, že se podařilo vybrat hodně peněz a budou to tam mít děti pěkný, a snad nám tam časem vezmou barunku :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
ahojky,

Tery, krásný fotečky a jen koukám, jak Kikuška roste jak z vody (mléka) - si uvědomuju, jak jsem vás dlouho neviděla!!! Jsem ráda, že se vám den tak povedl, zvlášt, když jsem četla, jak ses včera ani nezastavila, kolik jsi toho měla (tvou mamku nechápu, že do tebe může ještě takhle rejpat :frowning2: :frowning2: :frowning2: - jsi tu na MK nejvíc multifunkční, teda plus Janča06 - co vy holky všechno zvládáte!!! - vám tak má co kdo vyčitat a předhazovat!!!! :angry: :angry: :angry: )

a s tím "protekčním" masem - tak to je fakt super!!§ :grinning: - je vidět, že líná huba, holé neštěstí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj, hezkou sobotu,

dopo jsme tu měli návštěvu, pak jsem vařila, do toho uklízela, pak jsme valili na obvyklou procházku na hřiště. Teď už jsme doma.

Tery hezký fotky :slight_smile: moc vám to tam všem sluší :dizzy_face:
3. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj Holky,tak hrozny skoro všechny sesbírány a už jen dva řádky :wink:

Dneska sme byly v Hustopečích na burčákových slavnostech a bylo to super,sem koupila Maty punčochy za 25kč a ty dražší za 55kč,nějaký teplý fusky a pyžama za 95kč,tak sem spokojená :wink: a Maminka jednu kabelku :slight_smile:

Tery fotečky krásný,super,že vyšlo počasí :wink:
3. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
mony, super kaufy :wink:
3. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
to jo Peti já mám taky takový akce ráda,protože,tam sou levný věci a vše to bylo od českého výrobce :wink:
3. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
my měli míň hezkej den, ale i tak v poho.
3. říj 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
jak to Lucy?
3. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Mony děda měl odpoledne pohřeb....
3. říj 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.