• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
to to moje zlato už spí... dobrou noc všem :wink:
3. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
Jdu vám popřát dobrou noc :slight_smile:
Tery fotečky jsou krásný :wink:
3. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
3. říj 2009 ve 23:45 • teessa
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
3. říj 2009 ve 23:48 • teessa
Dobréééé ráno

Tééééda, ti admini jsourychlí... Ještě že jsem si ty příspěvky od Terky stihla přečíst.... :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu zase věnovat se domácnosti a studiu... Jsem včera byla jak velkovývařovna.... :confounded:
4. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko.a kde ty fotky sou Lucy na fs?no do Brna bych mohla jeden den pokud bude pěkně :wink:

jééééééééé co tam ta Terka napsala já to nečetla
4. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Monči, když Ti to napíšu, tak mě taky smažou. Ale napovím, že terka si nebrala servítky. Jako vždy a skoro každá tady po 22 hodině. Už víš? :wink:
4. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobre ranko kocky, idem vas len pozdravit , vonku to dnes vyzera na krasny dnik tak si to uzite.... :wink: :slight_smile:

chjoo ti admini su fakt rychli, tiez by ma zaujimalo co ta teess napisala :grinning: :slight_smile: ale jani mne bohuzial ani tvoja napoveda nepomohla :grinning: tak ak sa ti bude chciet skus ma dostat do obrazu v IP :wink: dikes

zatial pa kocky, my dnes dame ten vyskov pravdepodobne :slight_smile:
4. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
já mám ip tak mi to tam ísni mě to hrozně zajímá :fearful:
4. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
mě taky prosím do IP :sweat_smile:
4. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
nebo na mail :wink:
4. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
mimi ale pozor na ty řvoucí potvory ať se toho malej nelekne :frowning2: :wink:
a do dina se dá jet jak vláčkem tak i busem :wink:
4. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
jinak.... dobré ráno :pensive: jsem zapoměla co je slušnost :pensive: :sweat_smile:
4. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Héééj, už má vypracovaný dvě otázky z psychologie. Ještě dalších 14ct. Máme šest okruhů a naštěstí jsme se tam s holkama domluviyi, že každá vypracuje jeden okruh otázek. Jeden okruh má 14ct otázek. Ještě pak sociologii a pedagogiku a napsat dvě seminárky. Holky, nemáte náhodou některá v knihovničce knížku o alergii? Asi ne, že? Jediný alergický dítě tady mám já. Naštěstí jdem v úterý na alergologii, tak se zeptám doktorky, jestli by mi něco nedoporučila. Nějakou literaturu. Snad to nebude blbý. Co myslíte, když jí vyvětlím, proč to chci... Musím napsat seminárku do Farmatologie a toxikologie. Jak jsem se dozvěděla od kamošky, co je o ročník výš, tak přednášející je imunolog a tak budu psát o Adamově alergii na mléko a jeho snížené imunitě a jejím léčení. Snad mě nesepsuje. Ale prý si hodně potrpí na literaturu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak už nic, můžu čerpat i z inernetu :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky,

Jani jsi šikula :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Děkuju Maki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Se snažím. Ale podpora je hrozně důležítá. Aspoň pro mě... A když mi někdo řekne něco pozitivního, tak pak jedu jak tank
4. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jani podpora je nejdůležitější, kdyby nebyla bylo by to hodně špatný :frowning2: Já to tak nějak znám a vím o čem mluvíš
4. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Maki, pro mě byla třeba hodně velká podpora, teď o víkendu, moje sestra. bez problémů si vzala z pátku na sobotu Adama a bez řečí, abych já mohla jít do školy. R to zatím nějakým zvláštním způsobem bojkotuje. Upřímně mi řekl, že není nadšenej, že chodím do školy, když mám tak malý dítě. Ale zase na druhou stranu jsem tam potkala kočku, která pracuje na magistrátu na oboru školství a mateřských školek a ta mi upřímně a na rovinu řekla, že až budu shánět školku, tak že mám zavolat a významně u toho mrkla. Takže, nechci to zakřiknout, ale asi budeme mít nějakou školku v okolí bydliště jasnou :wink: Když jsem jí říkala, že chci dát Adama tady na Tučkovu do MŠ, tak mi řekla... Vidíš, zrovna ve čtvrtek jsem měla u sebe na jednání ředitelku z Tučkove.... :grinning: A taky mi řekla, že bez protekce to holt asi nejde, když je Adam alergik.
A to není jen o tom... Asi začínám přicházet na to, jak na Adama. A zkouším to uplatňovat co se dozvím na něm a vono to funguje... Je to fakt zajímavý i když nepopírám, že náročný. Asi te´d tady budu některý dny míň, než dřív, abych zkloubila Adama, školu, domácnost a vůbec všechno dohromady :wink:
4. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak to je super!!! Je super, že ti ta škola dává tolik!! Jasně, je to náročný, ale pokud máš podporu,tak máš polovinu úspěchu jistou :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jééé, teď jsem mluvila se skoro tchýní... Nevím, jestli víte, ale ona v Jeseníku pracuje v detašovaném pracovišti OP Prostějov na střihárně. Šijí hlavně obleky a kabátky. A teď, když jsem tam byla, mi ukazovala kabátek, který si tam nechala ušít. A te´d, mi volala, že ho budu mít taky, ale v černé. Ona ho má v červené. Mám od tam ušitých už spoustu věcí, které bohužeol nenosím, bo nejdou dohromady s Adamem a vycházkama (samý sáčka a polosáčka - elegantní věci), ale tenhle kabátek je bomba.... :dizzy_face: Hodí se k riflím i ke společenským kahotám. Už mi říkala, že mi vybere látku na kostýmek na promoci... Tak jsem ji raději ještě zabrzdila :grinning:
A moje veliká výhoda je ta, že moje tchýně stojí i s tchánem za mnou a prej, když R bude zlobit, tak mu mám dát pěstí :grinning:
4. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani máš super tchýňi :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Maki, konečně to už vím taky a nevidím v ní protivníka :wink:
4. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak hlavně, že jsi na to přišla :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Jani super!!
My už máme nakoupené hadříky na zimu..i moje mamča měla dneska dobrej den, takže platila ona.
4. říj 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Ale že mi to trvalo. Dva roky od narození Adama. Ale to byl spíš můj osobní blok a problém. Teď už to vím
4. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Jani hlavně že někdy! :wink:
4. říj 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Nééé Luci a co se stalo? Že by to bylo důslekem vlivu úplňku? Ať už to bylo čím chtěla, hlavně, že to nešlo z Tvojí kapsy, že :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Víš jak to myslím...

Holky, jdu pověsit prádlo a pak se budem oblíkat a valíme k našim. Musíme zkontrolovat babičku se sádrou....
4. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Jasně Jani! :wink:
Koupila jí bundu, šálu, tak mě bylo blbé něco víc, ale ona mi začala ukazovat i kalhoty a svetry..tak bránit se nebudu že jo? Kór když je to poprvé. :grinning:
4. říj 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Luci taky super!!

Já vám snad holky budu závidět :grinning:

jani papa
4. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.