• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ahoj holky :wink:
copak se té terezce v noci stalo, že ji hnedka smázli :confused:
jinak Luci a kde jste pokoupili amelce zimní výbavu? já jsem spoléhala na tu kombinézu od tchiba, dnes jsme tam byli, krom toho, že v růžové už ji nemají, tak ale hlavně ta nejmenší velikost jí byla prostě obrovitá, já teď nevím, co koupit, co jste koupili velikostně?
4. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Peti,já koupila kombinézu na mmb za 400kč i s poštovným a pěkná :wink:
4. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
a máme to za sebou
4. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
a jakou teda velikost jsi vzala mony?
já jsem chtěla právě, aby to byla zvlášť bunda, kterou by nosila normál furt a kalhoty, který se s tou bundou dají spojit zipem a vznikne kombinéza, abych nemusela kupovat bundu a ještě kombinézu...
4. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
jo aha já mám bundy z lonska v 86 a pořád sou větší a kombinézu sem brala 92 aby až se pod to dá svetr atd aby mu nebyla malá
4. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Tery,a co bylo to dobrý?pořád mě zajímá co si tu včera písla
4. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
mi řekněte co sem tam napsala tak děsnýho že mě smázli?!?!?!? normálně píšu hůř :grinning: ale možná jim ode mě přišlo sprotstý že sem chtěla žehlit :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
jestli to není tajný, tak mě by to tery též zajímalo :sweat_smile:
4. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávej".
4. říj 2009 v 17:35 • teessa
žehlit no neblázni :grinning: a to ti smázly? :confused:
4. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
ta velikost v tchibu byla uvedená 86/92, ale byla jí prostě velikánská, že to nešlo přehlídnout, rukávy jí plandaly u kolen a nešly ohrnout :sweat_smile: jenže ty velikosti u různých firem jsou různý že...
4. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
jo to je ten slavnej dort na kterej so měla udělat tu polevu či co a dáchla sis,no matky to snad známe každá :confounded:
4. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
a nemáš foto dortu? :slight_smile:
4. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
ale jakok já uklízím jako pinda...takhle uklizeno sem tu neměla hodně dlouho a ona de a stejně najde něco co by mohla zkritizovat....
4. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
mám :grinning: jak to přetáhnu tak ukážu
4. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
to jo Peti,ale u každý máš většinou psaný míry a já to měřim podle toho co ted máme a vemu o trochu větší,no já taky ještě nevim zda to nebude obrovský,ale Maty je oproti Barunce obr
4. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
já taky koupila na mmb jendu teda dostala na pujčení amelka :grinning: a druhá je taká divoká ale vzhledem k tomu že máme tmavej kočár i fusak tak bude v poho a obě sem koupila i spoštou do 200
4. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
no tak to se těšim na dortík :wink: ,tak naštěstí tohle moje mamka neřeší to je prostě moje domácnost,to zase máme jiný kvůli čemu mě štve,ale chápu tě

teda dobrej kauf,no za ty 400kč kombinéza se mi zudá taky dobrá cena dneska sem koukala v ca a to sou teda pálky :confused:
4. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
je to drahý jako svina bych to v obchodě za normální cenu asi nekoupila když vidim jak malá rychle roste....

ne ona vyloženě de a hledá za co by mě sepsula já to nechápu ...potom kuba vzal balon a kopl ho na strop on se odrazil na mě s kristýnou a padl na stul kde bylo spousta sklinek s šampáněm mu za to nadáme a ona nás zdrbe jako malý děcka že má prostěmoc energie a měli by sme s ním jít rači ven :angry: :angry: :angry: :angry: no chápe te to??!? to ho za to mám pochválit nebo mu podat rači cihlu aby mu to šlo líp??? v obýváku má od mala zakázaný si kopat...
4. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
hm, tery, máti na facku, moje teda ve všem naštěstí úplně v poho...
tu bundu s kalhotama bych momentálně klidně koupila i za víc, prtž předpokládám, že to bude mít na dýl, ale tohle bylo už veliký moc. mmb sjedu večer a uvidím, co z toho vyleze :slight_smile:
kubík už je větší, tak bych ho taky sjela, že shodil všechno na stole, nemůže vám skákat po hlavě :wink:
4. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
peti já koupila loni kubovi u tamanů takej set bundu a gatě-měly zvýšenej pas a oddělávací kšandy a bundu asi za 350 měl to teda do školky a na sánkování ale bylo to fajn doufám že se do toho ještě letos nacpe
4. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
já bych teda sjela i malý děcko ale tak přece já když mu jako rodič řeknu A tak ona mě nemůže před ním schazovat ne.... mě fakt pekelně vytáčela jak kdyby to dělal naschvál sem jí pak řekla at už je potichu nebo jí na to něco řeknu...
4. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Tery ,no fakt krásnej dost :wink:

nj ,ale vše by mělo být s mírou,říct svůj názor ano,ale vrtat do výchovy to není dobrý a to bych startovala i já
4. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
jé, dort se ti fakt povedl :dizzy_face:
4. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
děkuju ale nebyl tak jak sem chtěla......
4. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
jj to chápu, že když máš určitou představu a vypadá to jinak, tak nejsi spokojená, ale vypadá a určo i chutnal skvěle :wink:
4. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
JO,já udělám ljen krtkův dort na tohle bych si netroufla
4. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
se stavte máme ho ještě hafo :wink:
4. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
to né,to určo dojíte :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.