• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jako mě je ta holka hrozně sympatická a má jiskru v oku to má málokdo ajinak souhlasím s luckou
4. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
mareš je tak akorát těžký.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vzácné vyjímky jsou..ale já jim prostě nevěřím..bohužel :unamused:
Holčina krásná sympatická a nevadí mi to,ona není tak tmavá
4. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
já mám mareša ráda..má svůj humor.. :wink:
prej se Mareš rozvádí?
ale houby::
4. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
jako moderátor mi mareš nevadí tam je fajn ale jako člověka potažmo chlapa bych ho kopala před sebou až do Afriky :angry:
Veru,já cikány taky nemusim potom co mi napravily fasádu,ale neházejme je do jednoho pytle,taky sem měla spolužáka a s jednim sem i chodila a rodiny super :wink:
kde Veru :grinning: ?
4. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Peti příspěvek z 22.21 nechápu...

Veru tobě někdy něco udělali?? Jinak já má čerstvej a hodně nepříjemnej zážitek s bělochem v šalině
4. říj 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
ta jeho manželka je mi celkem sympatická a měla jsem az to že nebude ani blbá, ale buď je totálně na palicu nebo je schopná pro prachy udělat a hlavně přehlídnout cokoliv... a to mi hlava nebere
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
nj prej ho ona kopla do zadnice
4. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Luci jako že ho nemám moc ráda... víc ve 22:25 :wink: :grinning:
4. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Per,jak to ted myslíš?trochu nechápu
pardon ve 22:23 :wink:
mony..já je nikam nechci házet..jen mě prostě nějak neumí přesvědčit..tolikrát jsme s nima měla tu čest.. i dokonce můj děda si vzal cig..tak asi proto ten vnitřní odpor..je to asi osobní věc, víš.. jak má svoje moto Luci..to přesně sedí k mému vztahu k menčině..nezažila jsme slušnýho cikána, nepochopím, že můžou být slušní :wink:
4. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
nežijem snima nevíme a já teda moc bulvár neberu,jako reálné info
4. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
luci co se stalo v šalině?
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Veru já snima taky to neboj,ale já se snažim vždy poznat a pak soudit no necháme to každej znás to má snima jinak to se nedá nic dělat
4. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Peti má tě ráda, ale příjde mi že se tím bulvárem necháš moc ovlivňovat...
Mareš je dle mě pes kterej štěká ale nekouše :wink:
4. říj 2009 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz
Mony mám na mysli to jak furt kupuje jen ty nejdražší auta - asi aby ukázal jak na to má :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to, jak se furt někde propíraj jeho nevěry a zálety... tady už si myslím že na tom něco být musí... jednou max 2x může fakt být bulvár, ale pravidelně každej nebo každej druhej měsíc? na tom už něco bude
a opravdu tu jeho manželku nechápu.. že s ním dál zůstává a jeho nějakým vysvětlením "já nic, já muzikant" pořád věří
4. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
právě, tím jsme chtěla napsat, že jsem s nima nezažila ani jedno příjemný setkání..a to jich kurva bylo..když jsme jednu takovo plus půl cejlu měli v rodině :frowning2:
4. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
nj je blbý,že on na to fakt má a co žijem jen jednou :slight_smile:
jj Peti nesmíš tolik žrát ten bulvár a myslim,že jeho manželka se musí mít jak v bavlnce,myslim,že není šptnej manžel ani otec
4. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Luci fááákt? a to jsem ho už teď asi 2-3 měsíce vůbec nečetla (ani na netu) a i před tím jsem si vždycky otevřela jen blesk, prolítla titulky, přečetla vtip a hned vypínala :sweat_smile: :sweat_smile: zajímavý :sweat_smile: :confused: :confused:
jasně Veru já to chápu,každej to máme jinak nechme to u ledu ju :wink:
ale to s těma autama mám třeba ze zpráv nebo ze seznamu z těch novinek.cz
4. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
peti to je jeho image..proč néé já bych taky utrácela..a hlavně to že utrácí..nejvíc ví bulvár anž ho sleduje..normálně by o tom nikdo nevěděl..ale nemají o čem psát..tak napíší, že si mareš koupil to tao..ale ON TY PRACHY OPRAVDU VYDĚlal prací..zítra ráno v 6 je nv raní šou na evropě 2.. :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Peti ale to všechno je bulvár!!!!!!!
4. říj 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
jasně souhlasim s Veru,ŽIJEM JEN JEDNOU,a kdo znás by nechtěl jít do obchodu a nekoukat se na cenovky a koupit si co chceme JÁ JO
4. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.