• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a nejenom ten senát ale všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
hele v klidu já nikam nespěchám zajímá mě jen která z jeho funkcí ti příde tak zbytečná já se v tom sama prd vyznám víš tak si to chcu osvěžit
5. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
hollky už to není jen hovno ale rovnou kupa hnoje co? :grinning:
5. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
tohle by ti opravdu dobře vysvětlil robert, ten se v tom hodně vyzná, ale jen hoooodně stručně... proč musí zákon schvalovat dvě skupiny, když poslední slovo má stejně prezident
5. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
ale to jak si tu otázku podala je cítit že se mnou asi hodně nesouhlasíš
5. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
ale tak já myslela že je to tvujnátzor né robertuv :confused: mu skus říct az ti to vysvětlí třeba to potom pochopíš porč to tak je :wink: ono se na to dá přijít i zcela logickou uvahou
5. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
protože mmi příde že vubec nenvíš oo čem mluvíš
5. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
nehledě na to, že už jen to, že senátoři jsou členové různých stran, tak trochu zavání.. když už, tak by měli být bezstranní
5. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
peto já ti pujčím učebnici práva tam si mužeš počíst a udělat si svuj názor na to co proč a jak hm
5. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky...kedy bude nejaký zraz s prckami? dávno sme vás nevideli :frowning2:
5. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj mazli !
5. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Tale tak to bohužel je v senátu i parlamentu. Každá strana jde do voleb s nějakým programem a ten senátor je dosazenej z té strany, aby kopal za jejich tým a podporoval vizi té strany. Podle výsledku voleb je počet křesel pro senátory z každé strany.
Dodám o tom materiál jsem to brala v právu loni v přípravce.
Kdyby byli nestranní, tak jsou tady jakýkoliv strany naprd, že?
Je to hodně stručně a očesáno

Já teď zjistila, že ten můj klučina asi vyrostl. Už si otevře dveře. Došáhne na kliku. Takže sbohem soukromí
5. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj Vladi, kde se touláte holky?

Ááááá a máme proraženej ret....
5. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
jani sem našla zimni bundu 104 BUDE ADOVI??

jani ale tak to nesou funkce senátu žejo....
5. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
mě prostě jen neleze na rozum, proč musí nějakej zákon většinou odsouhlasit třeba ods a čssd v parlamentu a pak ještě i v senátu... to je přece nesmysl, ne? to je jak kdybych věděla že potřebujem mlíko a rohlíky ale ptala se na to ještě roberta
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
a co je hlavní funkcí senátu teda podle tebe
5. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Určo bude Terko :slight_smile: Jsi zlatá, víš to?

Jasně Terko, ale já myslím, že senát i pralament by být měli, ne je rušit. každý má svoji funkci a přes ně se očesávají a upravují zákony, který pak podepíše prezident. Ten ho může i vetovat, že?
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
no a to je to na co se ptám...když má hlavní slovo prezident tak proč se to musí zdlouhavě schvalovat nadvakrát
5. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
no ajsně ale tak zákon dává dohromady několik zákonodárců kteří to prpostě nasekaj dokupy jenže se na to musí někdo zkontrovat tvorbou zákonů nezaujatej a když tam je náká krpúa tak to vrací at to předělaj si vem kdyby prezident měl číst všechny zákony když se předělávaj několikrát stejně tak můžou přehlasovat prezidneta když mu hrkne v bedně a něco nebu chtít.....
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
a že některý zákony fakt spěchaj...
5. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
peto já si nemužu pomoct ale když o tom víš prd proč se pouštíš do takovejch uvah že by to měli zrušit?!?! to je jak kdybys napsala at zruší soudy a nechaj jen ústavní když má hlavní slovo stejně on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
jééé tady mě někdo miluje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
dobré ráno
5. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
já?? :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
zapoměla jsem sledovat čas, valím do poradny, zatím čau
5. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Terka se spletla Veru..to se stává..ona miluje mě..i když možná o tom ještě ani neví :grinning:
5. říj 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
jojo super zakončení debaty :grinning:
5. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Veru, nelekej se, netěš se, to by překlep... Ale jestli Tě to uklidní, já Tě mám taky ráda a Luci a Terku a vůbec holky tady....
5. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Jani, znáš kolem sebe i nějaký jiný maséry? Nebo teda spíš jinak, kdybys to uměla ty, tak jdu samo k tobě, ale jde o to, že mám fakt asi jednu nohu delší než tu druhou, normálně mi to problém nedělá, ale v těhotenství ku..vskej, při trošinku delší chůzi, tzn. delší než chození po bytě, mě hodně bolí levá půlka půlka prdele, jak je asi víc namáhaná, neřešila bych to,ale ještě mám před sebou kus a s barunkoiu se chodit musí že jo, mě tenkrát ten chlap, co mi ji vracel poprvé řekl, že to umí dělat člověk, kterej se zabývá Dornovou metodou, neznáš?
hele..neber mi chvilku iluzí.. :grinning: :grinning: :grinning:
jani tak mám ti to vzít bo se stavíš a koukineš na to??
5. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.