• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
:angry: :angry: :angry: ten facebook ma tek s.rie :angry: :angry: :angry: preco to nemoze fungovat normalne ?? :confounded:
5. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
ne nedávám už dlouho
5. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
no přes léto jsem taky nedávala, ale na zimu zas víš?
5. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky holky zas nám nejel 4 dny net :angry: Dnes tu byla u mě kosmetička tak jsem krásná :grinning: :grinning: :grinning: Děláme s Natkou ukoly Sabča je u babičky tak na to dnes máme aspoň klid :slight_smile:
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
peti a nedava sa vigantol len prvy rok??? :confused:
5. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
no já vím mín slunka atd ,ale teda nevim zda zase obnovit přes zimu
5. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
tak jsme z poradny zpátky, nic moc jsme teda nepřibrali má 9,11 kg

Tery tak přesně to jsem čekala, že si budeš myslet, že jsem to vzdala, klidně bych se o tom s tebou dohadovala dál, ale když jsem se vracela dom, tak jsem potkala jednu známou a něco se dozvěděla, co mě dost zaskočilo a svým působem i dotklo a opravdu teď nemám na nic náladu :frowning2:
5. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
ale i tak jsme na tom s váhou pořád víc než dobře :dizzy_face: papkáček můj milovanej :wink: :dizzy_face:
jen nevím jak sestřička měří když jsme minule měli 71 a dnes naměřila 69 :sweat_smile:
5. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Peti každej nemůže mít na vše stejnej názor
5. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Mony souhlas :wink: naprostej :wink: navíc by to byla i nuda
nevadí mi že má terka (a asi nejenom ona) jinej názor ale aspoň ať ze mě nedělá idiota... chvilku se mnou mluvila jak s nesvéprávnou, protože jinak nechápu proč napřed píše že si to chce osvěžit a hned na to o tom ví strašně moc... aspoň mi to tak fakt tery připadlo :wink:
ale v konečným důsledku to je jedno, mám teď jiný starosti :cry: a úplně jiný věci k přemýšlení :frowning2:
5. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
hoj peroli, tak to ma asi sestricka zazracny meter :wink: :grinning: seknut sa o 2 cm je celkom dost :slight_smile: z coho si smutna?
5. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Peti a nad čím přemýšlíš?
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Mimi, pozerám, že si slovenka..odkial si?
5. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
zase tu nik nie je, ked som tu ja :angry:
5. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
ahojte děvčata
5. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
peti s tím senátem vím prd to že schvaluje zákony a pak to dává prezidentovi je asi jediný co si pamatuju ale jako duvody k tomu aby chtěla zrušit takou instituci mi přijde málo víš tak sem myslela že víš trochu víc než já...a psala sem osvěžit a ne že nevim vubec nic :wink:
a kdybych to že deš pryč myslela hnusně tak to napíšu jinak a věř že to umím :grinning: proto tam byl ten smajlík
a to že máme jiný názory je jasný ale když ten názor mám tak taky vím proč a umím to aspon trochu zduvodnit
5. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
a já du pít at se mi muze jana s luckou zítra smát :dizzy_face:
5. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Tery, ty už nekojíš?
5. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
kooukám vás tu je co :grinning: :grinning: :grinning:
holky to je tak fajn mít uklizeno a navařeno dopředu to budu asi dělat častěji :grinning: :grinning: :grinning: je tu teda obludná hora prádla ale ta má dnes smůlu dnes mám volno
5. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
mazli já nekojila ani když sme se viděli v těch lužánkách :wink: kojila sem asi 2 měsíce
5. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
aha, ja som myslela, že kojíš a že to mlieko čo si dávala malej bolo tvoje odstriekané :sweat_smile:
Nooo, horu prádla mám aj ja tu a idem ju žehliť lebo sa mi už nechce na nu pozerať, ale zase ja žehlím rada :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Já dnes budu taky žehlit...

Vladi kdy máš v týdnu čas??
5. říj 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
luci, co ty a ten vigantol, ty ho budeš dávat? a co jsi koupila amelce nakonec na tu imunitu?
5. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
ve středu má být krásně
5. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Peti já ho dávat budu a na imunitu Imunoglukan :wink:
5. říj 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
a to jsi ho ještě měla nebo ti doktorka napsala novej? si právě budu muset říct až v tom listopadu, se mi tam dřív ani nechce...
5. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
5. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Peti mám ještě půlku starýho...šla sem do lékárny a chtěla něco a ona mi dala tohle, Am má sirup a my kapsle
5. říj 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
tak nakolikátou zítra večer?
5. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
tery já ten názor mám i proto že jsou země kde senát nemají a fungujou velice dobře.. teď nevím jestli se nepletu ale například švýcarsko ho myslím nemá... :confused: už si to moc nepamatuju ale švýcaři jsou rozděleni na něco jako státy (něco jak v americe) a v parlamentu mají myslím dvě komory ale rozdíl oproti senátu je v tom že do té jedné (míňčlené) sou voleni lidi z každého státu po jednom nebo po dvou...tak nějak
ale to odbočuju... mě ten senát vadí spíš kvůli tomu, že kdyby ti naši zákonodárci tu svoji práci dělali víc důkladněji a vzali si k ruce mimo svých asistentů ještě i pár odborníků (který ale asi maj i tak) tak by ty zákony nemuseli dělat jen tak šupšup, ale vypracovali by to sakumprásk se vším všudy, tím pádem by se ušetřil čas na schválení zákonu a peníze na platech těch senátorů...chápeš co myslím?
nebo ještě jinak... kdyby to poslanci dali dohromady kompletně, tak pak by to šlo už rovnou k prezidentovi a hromada zákonů by na schválení nemusela čekat takovou dobu a myslím že by to vyšlo i ekonomičtěji
nebo aspoň takhle to vidím já :wink:
5. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.