• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ahoj holky,

dnes jsme byli na kurzu Koťátek, je to kroužek, kde se říkají říkánky, hraje se divadlo, hodně si tam děti můžou hrát. Jsem moc spokojená :dizzy_face:

Včera jsem začala chodit na pilates, tak jsem se včera cítila moc dobře, cítila jsem snad každý sval na těle :grinning:

Jak jste se měly dnes vy?
6. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
a jak jste holky zvládli ikeu? co bus, zvládl nápor kočárků? kolik vás vlastně nakonec bylo?
6. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
ikea úplně v pohodě :wink: byla jsem já verča a janča, cestou tam pohoda, řidiči 3 kočárky nevadili a cestou zpátky jela janča 67 a mi s verčou k vaňkovce a i když jsme byli zase 3 tak to taky prošlo...
nejlepší ale bylo když jsem jela do města tak nás tam bylo těch kočárků v šalině 7!!!! :sweat_smile:
6. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
a jídlo bylo mňam mňam... :dizzy_face: :dizzy_face:
a do 11-tého mají 50% slevu na všechny teplý jídla :wink:
6. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
jo a Verčo... byla jsem v tom Kaky a hádej co jsem si koupila? :wink:
6. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mimi, som z Banskej Bystrice. Z Popradu mám spolužiačku zo strednej :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak to je super, že řidiči v poho, jsem teď jela jedním trolejbusem a řidič třetí kočárek vyhodil, i když bylo volno a v poho se vlezl :angry:
6. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
ale těch 7 byl fakt mazec... 2 hluboký, 4 golfáče/sporťáky a 1 klasický golfky :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
cau kocky :wink:

mazlitko, do Bystrice som vzdy chodila do MC Donaldu na hambace, samo ked sme sli okolo :wink: Ako dlho si v CR?
6. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
otevřela jsem si tady ten odkaz co tu je na e-shop s italským dětským jídlem do 3 let a nestačila jsem se celkem divit... podívala jsem se na ukončený měsíc a žasla jsem.. pudink z plnotučného mléka, kaše z lepkem, koňské maso, jehněčí maso, instantní bujóny, tavené sýry (sice bez lepku ale i tak),....... atd.
http://www.baby-food.sk/index.php?language=cs
6. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
6. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
ty jooo, co je to za foto :confused: :confused: :confused: by som chcela poznat tu dotycnu osobu co to sem dala a z akeho popudu :confused:
6. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky zajtra plati ta 15 hodina???
6. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
asi jo, kdyžtak aktuální srazy můžeš koukat tady, je to přehlednější a vždycky zauktualizovaný :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94022&vOffset=630&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
6. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
peti dakujem, to som nevedela :wink: tak si to este radsej zajtra overim
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
krasnu dobru noc :wink:
7. říj 2009 v 00:17  • Odpověz
tak super sme zaparkovali před barákem na blikačku když sme přijeli z nákupu s tím že václav pak přeparkuje a ups o pul 3 ráno když sem šla dom už blikačka nebliká :rolling_eyes: vybitá baterka........... václav jede zejtra brzo ráno na celej den do prahy takže naháníme asistenční službu aby to přez kabely nahodili a V mohl přeparkovat páč ti policajti sou fakt poťapaní a platit zas nákej ten litřík za odtahovku se nám nechce takže V spal hodinu a pul a když to dobře pujde bude spát ještš 2 hoodky takže budem oba ráno uplně krásně vyhajaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

su kráva ted mě napadlo že sem mohla zkusit zavolat petovi
7. říj 2009 ve 03:14  • Odpověz
dobré ráno :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
teda teess, take nieco fakt potesi :confounded:
7. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahoj,
holky jde do těch Lužánek někdo? Mě zas volala baba z realitky že by se to těm lidem hodilo víc na 15, tak nevím co jí říct.
7. říj 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojka my dnes jdeme na ORLs obouma holkama kamsi na Pekařskou tak se trochu bojím budou se jim čučet kamsi dozadu až do krku :frowning2:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Luci tak se na to vykašlem, když nikdo nemůže... co????
7. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Veru asi jo...nevíš jak má být zbytek týdne??
7. říj 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
zjistíme večer jak má být :wink: ..
7. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
já myslím že tenhle tejden ještě clekem v pohodě
7. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Holky, co zítra? kdo může nebo nemůže?
I když já nevím, jestli s váma někam mám jít, aby z toho zase nevylezlo, že někoho někde ošahávám :grinning:
7. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Zítra odpolko můžu!!
7. říj 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Já taky Luci...
Podniknem něco? Já bych dala i nějakou vycházku, nebo výlet třeba do těch Bílovic nebo tak, ať se furt neplácáme v Lužánkách... :wink:
7. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Mě je úplně jedno co a klidně to může být výlet dopolko s kočárkama
7. říj 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.