• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tak super :wink:
7. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Luci, rozlep i ty naše prosím a mrkni na ně.
7. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky mám chvilku tak nakukuji a dnes teda ty lužánky nejsou jo? Kdyby ste šli zitra na athropos tak bych se možná přidala ale neslibuji v pátek ráno odjíždíme s Ondrou k ségře tak nevím co bude říkat Míša
7. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Jani to budou ty stejný , ještě bych vám je ohmatala :grinning: Jen su asi fakt kus kreténa, bo na tom dvd vidím jen ty upravené a nejsu schopná najít ty ostatní..teda doufám že tam jsou :confused:
7. říj 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
Jo vlastně asi nebudu moct říkal cosi že máme jít k prabábi, že praděda udělal nějakou mnamku tak ted nevim dam vedet večer
7. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ono to spí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
nakukuju, tak luzanky sa dnes nekonaju... neva , tak vas spoznam inokedy :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
dovařeno..a jdu na chvilku zamouřit očko
7. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já se zbavila dítěte, tak jdu makat
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky tak sem to pomotala..na tom dvd neupravené fotky nejsou, je to i v ceníku.
7. říj 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
Luci, prosímtě a má i nějaké stránky? když jsem do seznamu dala vyhledat "mv fotostudio" tak mi to našlo jen jakési svatební stránky, a to už se mě netýká.... škoda :cry: :grinning: :grinning: :wink:
7. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
a ještě jeden dotaz... jak přibližně dlouho to focení trvá (janča říkala něco o půl hodině) a peníze ji dáme hned na místě asi, že jo? buď před nebo po focení, ne?
7. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
jo a peníze už jsou na účtu... nebo teda aspoň já je tam mám :wink:
7. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
sem se zas nevyspala.............
7. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
jak to,tery? pořád Kristýnka? :frowning2: a máš pocit,že se to aspoň trochu zlepšilo po tom cos to,jak říkáš,vytáhla až z paty? :confused:
7. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
jo je to lepší... ještě by mohla aspon hodinu spat :grinning:
7. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
7. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
No zálrží na tom..něco mezi půl hodinou a hodinou. A peníze holky dávaly předem...
7. říj 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
děkuju :wink: :dizzy_face:
7. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
na těch stránkách píše 20 fotek... myslíš že dostanem taky 30... kdyby ne, tak mě to ani tak nevadí, jen abych věděla dopředu :wink:
7. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Peti nevím...
7. říj 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz
Tery, jedna známá, která se celkem zajímala o alternativní medicínu (ale bohužel si nedovedu vybavit která známá :confused: ) mi kdysi říkala, že už od malička dávala malé do koupele nějaký přírodní esence třeba zrovna na tu rýmu a že to tehdy té její malé strašně pomáhalo.. zkus se v lékárně nebo v nějakým bylinkářství potažmo doktorky zeptat na něco takovýho :wink: za to nic nedáš, že jo?
7. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
v pohodě Luci, i kdyby jich bylo jen 20 tak je to pořád dobrá cena a fotky jsou úžasný a rozhodně za to stojí :wink:
v baby photu si účtuje za 30 fotek od 2200,- nahoru a za 1!!! fotku na plátnu 50x70cm 1900,-!!! což je fakt mazec
7. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Peti, to může být cokoliv. Esenciální olej od Salusu s vůní borovice, eukaliptu atd.
Některý ty vonný oleje se můžou dávat do přímého kontaktu s pokožkou a některý ne. Mají to označený. Ale já dávám Adamovi v zimě do odpařovače vždy pár kapek borovice a eukaliptu. Čistí to vzduch a líp se mu dýchá. A hodně pálím v aromalampě.
7. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
jani díky za tipy a info...u Lindy jsem nikdy takový zdravotní problém neměla (a vlastně ani v rodině) tak o tom nic nevím
jediný "problém" co u nás kdy byl, tak vždycky když jsme na podzim, zimu nasadili nějaký vitamíny jako marťánky, echiňáčky, multitabs, cem-m apod...tak nejpozději do týdne byla vždycky nemocná... nic hroznýho většinou jen větší rýma, ale pokaždý "musela" zůstat ze školky na pár dnů až týden doma
7. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
7. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Hotovo, jdu si na chvilku dáchnout, dokud je TO pryč
7. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky to bude asi ale i tím počasím...taky jsem v posledních pár dnech/týdnech jakási víc ospalejší a unavenější než normálně bývám... :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
nevim čemuz se divíš když tě ten malej vampírek rok a pul vysává........
7. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
to sice jo :grinning: :grinning: :grinning: ale že bych to začala pociťovat až teď? :confused: nebo sem už hold stará :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.