• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
8. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Peti taky dobrý..Amča se furt napřahuje, ale naštěstí už si nedovolí to dokončit..
8. říj 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
nikdýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Barunka to dokončuje bohužel, a už taky nevím, jak na ni, aby toho nechala, po dobrým ani po zlým nefunguje...
8. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
mna dnes moja polovicka pobavila.... povedal ze sa uz tesi ako sa vyspi, ze maly by uz mohol byt v pohode a v noci nepapat, tak som mu velmi jemne vysvetlila , ze este aj dvojrocne mimca v noci niekedy papaju :grinning: :grinning: :grinning: bol trosku mimo a pytal sa ci si robim z neho prdel :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Peti,asi z toh musí vyrůst,je to asi nějaký jejich období
8. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
mimi i tříletý nespí celou noc a třebas volají maminku a tak, ale už teda nepapají :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
moje zkušenost.... Linda vždycky dostala ranu přes zadek/ruku, HODNĚ důrazně (jak na hlase tak na hlasitosti) jsem ji řekla že takhle teda NE!!!, pokuď to udělala i podruhý tak to stejný, a na potřetí dostala už normální facku přes tvář (ale zase samozřejmě přizpůsobenou věku), a i když to zní drsně, tak tohle už většinou vážně pomohlo... :pensive: :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já sem taky dnes přišla na trest kterej mě příjde že zabírá, ale ani se mi to nechce psát.. :pensive:
8. říj 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz
Mony nechci ti brát iluze, ale... období se sice mění ale princip zůstává stejnej... když se přestane vztekat začne odmlouvat, když přestane odmlouvat začne být drzej, když přestane být drzej začne být chytrej, když přestane být chytrej začne.... a tak pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning: :grinning:
no prostě tak do 25-25 máš o zábavu postaráno :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
co luci, vařečku?
autor
Jinak Peti to jak si včera popisovala ty Barunčiny zranění..to sem se celkem pobavila..umíš to dobře podat :grinning:
8. říj 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
do 20-25 tam mělo být :grinning:
autor
Peti ne, zadek u nás nezabírá..to bych ji musela prásknout mockrát. radši IP.
8. říj 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
tak šup s ní :wink:
8. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
mě nakonec jakštakš pomůže jí pevně chytit ty ruce, dost výhružně a nahlas říct ne a odejít, to hned se řevem je u mě.
8. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
8. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Jí je úplně jedno že mě třeba nevidí, kolikrát se jí schovám a ona místo aby utíkala za mnou, tak utíká jinam, nebo se začne vztekat na zemi.
8. říj 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
bít a bít a bít :grinning: domluva prostě u malých dětí nefunguje bo aspon u většiny co znám já... tohle začnnou chápat až tak ve dvouch ve třech letech dřív ne
8. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
a amelka má krásnej svetr, takovej by se mi teď dost hodil
8. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
holkyyyy, ti vasi drobci su kraaasni :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
nojo pán šel teda nešel motal se po mendláku a vyřvával "já tě miluju" a pak najednou šup a spal :grinning: inu ja si kdo ustele tak si lehne :grinning: :grinning: ale tvářil se u toho hooodně spokojeně :grinning:
8. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
co ta posledna fotka ? :confused: panovi je asi dobre :grinning:
8. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Peti taky se nám s mamkou moc líbí a braly by sme ho :wink:
8. říj 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
jééé tam bylo krásně :dizzy_face:
já se měla na celýho kamaráda z vodafonu vysrat.. :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
z jednoho sklepního okna pivovaru se line takový to teplo, v zimě příjemný, v létě opruz, ale je vidět, že začíná být chladno, páč si tam začínají tyhle existence ustýlat na noc :grinning:
8. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
a byla tam i léňa, jsem koukala, ta se zjeví vždycky jak duch :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Peti to jo..nečekáná, ale zvána! :grinning:
8. říj 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
veru už víš kdy tam ondra pojede?
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.