• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
dobré ráno...
nebo je ještě fajn když řekneš chlapovi ať koupí balík trvanlivých mlík v akci za tu a tu cenu a on ti donese balík 10-denních :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
nebo ať koupí papírový kuchyňský utěrky a on donese hadrový (kterých mám plnou prdel) :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Peti dobrýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
to s těmi mlíky je už sice staršího data ale trapný bylo jak jsem tehdy obvolávala všechny možný i nemožný známý jestli nechcou mlíko :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Luci hoď taky něco do placu :wink: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Peti já ho radši pro nic neposílám, ale jednou sem měla depku a chtěla sem se napravit na jahodách se šlehačkou a ten osel mi donesl ve spreji. Vůbec ji nekupujeme..
9. říj 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Ti chlapi si totiž pamatují jen jedíný údaj...
Příklad. Peťa chce PAPÍROVÝ UTĚRKY a Robert slyší jen ty UTĚRKY. A nedocvakne mu, že papírový.... :grinning:
9. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
chlapi, no... :unamused: na to opravdu není nic jinýho co by se dalo říct... s nimi to nejde, bez nich taky ne (většinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
9. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
nn jani, on to měl v sms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Peti, ale on už neviděl to slovo papírový. Pro něho byl hlavní údaj utěrky. R mi tohle taky dělá. Nemyslím zrovna papírový utěrky, ale spousta jinejch věcí.
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
nebo bylo ještě dobrý, že jel ve středu od tchyně okolo ikei a domluvili jsme se, že když tam mají teď tu 50% slevu na jídla, že tam koupí oběd... tak jsem mu řekla, že chci zase to ragů ale s rýží - no a s čím to dovezl? :fearful: samozřejmě s těmi hnusnými kroketami :confounded: tak se ho ptám "jako co to je?" a on na to "ale já jsem mu to říkal, že tam má být rýže"... no prostě... bla bla bla... jasně, a já jsme blondýna od přírody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
sice mě občas fakt dovede trochu vytočit (takových perliček mám mnohem víc) ale vlastně jsem ráda že je občas takovej ťuňťas... dokuď je to jen tohle tak je to - jak se říká "pokuď nejde o život, tak jde o hovno"
9. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
děvčata, co budete dnes dělat? celkově... jako celej den a na oběd a tak...
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak jsem se teď tak zavzdušnila. A už nemám ani cigaretu, abych se odreagovala :angry:
9. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Jani copak?
Peti nevím...jen že vařit budu mrkev s hráčkem a hov. masem.
9. říj 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
Jani co se stalo?
9. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Víš jak měl R ten byt na Lesné. Tak ho pronajímal svýmu bratrancovi s jeho manželkou. (omlouvám se předem MIMIKIKI za vyjádření se, ale snad se neurazí, na ni to není myšleno.)
Za tu dobu, co tam bydlel ten debil s blbkou, tak vznikl nedopolatek ve společné kase toho baráku. (neplatili zálohy na cosi a cosi).
R, když byt prodával, tak to podepsal, že o tom nedoplatku ví. Urgoval to u těch dvou pitomců. Samozřejmě nic, že?
Tento týden došlo R dopis s urgencí o platbě a púokud to nezaplatí do dneška, tak to budou vymáhat atd.
Včera si tady pro ten papír byl jeho bratranec - *uak
Dnes R volá, že nemá paníze a nezaplatí to. A jelikož je to psaný na R, tak se to zaplatit musí a kdo to bude platit? My. Z paněz, co máme odložený na okna. Teď jsem mluvila s tou slovenskou slepicou a ona prej na mě, čo chcem, že Robert má paňazí dosť a oni majů dve děcká a paňažky němajů. Bych jí nejradši rozflákala ciferník. Naštěstí s nima má R sepsanou smlouvu i výpověď z bytu, takže když půjde do tuhýho, budu to po nich vymáhat. Opravdu. Hlavně že ta frnda si mě dovolí diktovat, jak mám vychovávat Adama a co mu mám dávat na jídlo atd.
9. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Ty vole, jak jsem to psala, tak se mi zvedla tepovka. Asi mě praskne žilka v hlavě a švihne mě.
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Nic, mrskám pryč. Čauky.
9. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
jéééžiš Jani to je hrozný... :cry: jako to už je skoro na žalobu.. kdyby nešlo o příbuzný ale o cizí tak každej druhej by to takhle už řešil... někde v Brně je bezplatá právní kancelář, tak co se tam zkusit jít zeptat?
9. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Jani tak to se ti nedivím že seš nasratá!! :angry: :angry: :angry:
9. říj 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko, jani, sice nevím, kolik to je, ale momentálně bysme na to taky neměli, takový jednání, fakt :angry:
luci, chápu tvé rozladění, my jdem naštěstí na plavčo, jinka se mnou doma taky bývá protivná jak ....
Tery, to tričko mě pobavilo :grinning: a musím říct, že pepa by to udělal úplně stejně :sweat_smile: chlapi....
9. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
je to něco jinýho než co jsem kdysi dávno dostala já jako doporučení na nějakým úřadu ale tohle mi vyplivl seznam:
http://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=1681&PHPSESSID=8f10814c8e0f611bcb8e7a88b20161f2
9. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
já jsem zase ráno projevila nebetyčnou důvěru v lidi a doufám, že se nespálím... pošťák přinesl balíček a neměl na vrácení z tisícovky, jde o 200,- tak jsme se domluvili, že mi je doveze buď ještě dnes odpo nebo v pondělí, samozřejmě to nemám nikde na papíře, vím jen jméno, tak jsem fakt zvědavá, ale šla jsem do toho, že na mě vždycky působil seriózně....
9. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
a navrhla jsem to já...
9. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
jani tak to je mazec!! (neboj aj ja poznam par slovenskych slepic :grinning: :grinning: ) a viem aka si nahnevana, u nas je to nieco podobne, drahy ma tiez byt na lesnej ktory ma v prenajme jeho kamos a uz mu je na najomnom dlzny :grinning: dost znacnu sumu... :angry: :angry: museli sme sa kvoli tomu par krat pohadat aby mu konecne nieco povedal !! no ale aspon to postupne zacal splacat...
9. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Peti tak snad tě nezklame!
9. říj 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
hups ten :grinning: tam nemal byt ( na najomnom dlzny ...)
9. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
jezis, maly sa zobudil po 15 minutach, mna porazi, takmer celu noc preknural, to je des :frowning2: :angry:
9. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
barunka dneska taky jaksi kňourala mnohem víc, ale bylo to vedrem, jsem ji svlíkla a pak spala...
9. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.