• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
peti, méďa je dobrej, je dobrý, že se to nerozhodilo :slight_smile:
holky, chlapi vám spolu chlastali jo?
tery, zases nadávala, až tě umazali :grinning:
11. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak oslava fajne...jen bych musela mít 2 žaludky abych si mohla dát vše co bych chtěla....
A ještě mi zvedli náladu místní puboši..při procházce s pejskama mě pozvali na krabičák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
A jinak, holky určo něco děckám na imunitu kupte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My sme se zrovna dnes ráno s Míšem bavili, že nebýt toho že to bereme sme byli nemocní už 3 krát. Vždycky to začalo knedlou v krku a za dva či tři dny to přešlo, podle mě by bylo ale vše jinak, nebrat to.
11. říj 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
Čauky,tak to je super ,že se oslava vydařila,a co puboši ti zvedli sebevědomí vid mladice :grinning:
11. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
no já to vidim zítra u dr na průdušky Maty ,tak sípe,že to není vůbec hezký :unamused:
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Mony kudlajs to je pech teda..moc se té zimy bojím..hlavně těch berunčiných vysokých horeček.. :pensive:
11. říj 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
jééé ale nákej hodnej admin kterýmu se s tím chce piplat a vymázhne jen slovo a ne celej příspěvek :dizzy_face:
jojo peti chlastali

luci asi se jim tě zželelo :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojte babulky...
Jaký bylo focení? Nebo to máte až další víkend?
My v Jihlavě chytli chcanec :angry: Ale i tak viděl Adam zvířátka a byl nadšenej. Už pozná tygra, viděl tuleně a malýho Libanonskýho hrošíka.
Má přestavenej pokojíček a maminka navařila papáníčko na dva dny.
Občas mezi náma s tatínkem lítali blesky, ale urovnalo se to... Snažíme se překonávat :grinning:
My na imunitu berem Rybomunil od doktorky, ale hodně přemýšlím, že nasadím Fytoa a Vita tonic od Misivi...

Veru IP....
11. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
holky a ten vigantol je aj proti nemocem??že ste su tu v téhle souvislosti o otm několikrát bavily
autor
Tery: ze by Merkétka :grinning: :grinning:

Sice vypadám neodolatelně, ale jich tam bylo tak 10, takže spíš krize :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
jj ale odedneška dávám taky na imunitu,tak snad až se vyléčí,tak to pak bude ok

no je to fakt naprd,celej den jen berečí,si budou sousedi myslet,že ho týráme,a ještě do toho ty zuby no dneska je to na Černovice :sweat_smile:
tery, že vy markét? :grinning:
my dne koupili barunce konečně tu bundu a taky ty gumový kalhoty, v tom kiku mají fakt pěkný a ne drahý věci, teď ještě kombinézu, tam neměli správnou velikost, tak pořádně projedu mmb
11. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
jééé jani ty už deš zejtra na to co
11. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Tery nene to na tvorbu vitámínu d ,jak už moc nesvítí v zimě sluníčko ,tak aby jim nechyběl
11. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
vigantol asi není na imunitu, ale nevím...
já jsem ještě nic nekoupila, ale musím...
11. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tery vigantol je vitamín D tuším, takže něco málo tam bude, ale stejně bys ho malé dávala né?
11. říj 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
já se zítra zeptám dr,ale myslim,že snad už pro tekhle velké nebude potřeba
11. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
já taky brouzdám na mimáču a mám toho vyhlídlího celkm dost tak su zvědavá co z toho vyberu no každopádně musím něco koupit aj v kobchodě páč nevim v čem by šel ve středu do školky esi bude fakt taká kosa....

mony máme to stejný :pensive: já dotoho jejího téměř celodenního řevu jí ještě odsávám sople takže to je ještě tisíckrát histeričtější no taky přemejšlím esi na mě někoho nezavolaj...do toho tu ještě ječím na kubu :grinning: asi se tam sejdem :wink:

jani může se k tomu ribomunillu dávat ještě něco? nácí vitamíni??
11. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Jani kdy máš večer volno??
11. říj 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
z toho začínám mít celkm strach páč ta prdolína není furt na nic očkovaná bude se očkovat v tom nejhorším termínu a dotoho sem bude kubajz tahat ty hnusy ze školky
11. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Terko, zkusím nasadit ten fyto a vito tonic od Missivy. Stejný výrobce i Kulíšku. Je to na přírodní bázi a samý výtažky z bylinek a mám informace, že je to super....
11. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
no taky odsávám,to sou taky scény :angry:
no mě už došli ty dva roláky a tento týden snad dojde ten zbytek a bude na zimu vše akorát botičky,ale to koupím na poslední chvíli
11. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
to jo Tery tenkrát mi dr říkala,že na ten prevenar,je lepší když je očkovaný druhý mimi protože přesně pro tento důvod ten první nosí hnusy
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Mony pro Matyho asi ne, ale Am ještě nemá srostlou fontanelu a nišemu to v zimě tak jako tak neuškodí
11. říj 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
nene já to nebyla :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
já barunce asi koupím místo jednotlivých roláků jenom takovej ten rolákovej nástavec místo šály, sice se mi to nelíbí, ale účel to plní :sweat_smile:
11. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
barunka fontanelu má srostlou, se pak dr taky zeptám...
11. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Peti,já mám od každýho něco jak rolák triko,tak i zateplenej,za 25kaček neber to
11. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
jj mony, za 25k to je jasný :wink:
11. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Luci, kterej večer myslíš? :wink:

Peti, mě tchýně našila takový šátky na zapnutí na suchej zip a ten dávám míslo šály. Je to z příjemnýho flaše a jsou úúúúžasnýýý.
11. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.