• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Terýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ale jinak promiň..ono to moc vtipný,,,,,,,, :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno,
venku je fakt čarokrásně! :frowning2:
12. říj 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, my jsme před dvaceti minutami vstávali....
12. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
já můžu přát jen ráno :frowning2: to je jediný co je pravda
12. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko

peťi copak?
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Marky niiiic :wink: jen mě to počasí nasralo, jsem potřebovala jít k soudu něco vyřídit ale takhle asi prd, že?
12. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
No mě dneska odpo přijde mamka na hlídání a já valím k lazebnici Verči na změnu účesu... Na duhovýho ježka. To mi bude mooooc slušet.... :grinning:
Kdy vy se to vlastně fotíte?

Peti, v tom Tchibu mají ty trojuhleníkový nákrčníky jen malý, bavlněný, spíš jako ochrana na žgryndy, když mimčo slintá. Mám je doma taky.... Na zimu místo šály to není....
12. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Jani na kolikatou jdeš??
12. říj 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz
Na třetí :wink:
12. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Jani fotíme v neděli :wink:
to budeš kočka :wink: pěkně načesaná, naondulovaná, natupírovaná, nasprejovaná... a pak vyjdeš ven a... vlhko a chcanec a všechno půjde od háje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: samozřejmě ti to nepřeju :wink: vem nějakou dřevěnou bedýnku, udělej tam díry pro oči a mazej dom :grinning: :grinning: :grinning:
a nene, mívaj i ty zimní ale ty jen 1x za rok (právě okolo té zimy) zatímco ty šátky mívaj 2x (někdy okolo jara a podzimu)... u nás tu teď prodávali/prodávaj ty zimní a ty jsou táááááák heboučký :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Luci já bych té paní (Míša že?) měla asi dát vědět jak mám starý ty děti, že jo? :confused:
12. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Peti to jo. Má nick mi83.
12. říj 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
No já mám jeden větší bavlněnej na podzim a tchýně mi podle něj udělala ty flísový...

To mi přopomíná Petapi, nemůžu najít kábel na přetažení fotek ani z foťáku, ani z mobilu, tak ti to donesu nakreslený na papírku (střih) a ukážu Ti to...
Někam jsem ty káblíky šikovně uklidila před Adamem a myslela si, že si to místo budu pamatovat :grinning: To jsem naivní, že?
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Peti, o tom jsme se spolu už bavili v Antrophosu, že by jsi měla....
12. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
dobré ráno :wink: ..dnes je tam ale krásně..kurva :angry:
12. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
někteří ty lidi jsou fakt idioti... :angry: před 3 týdny jsem vyhrála na aukru jednu příšerkovou nexťáckou mikinku pro Filípka... baba měla u té aukce napsaný že č.účtu pošle až na mail, tak sjem čekala a čekala až jsem ji asi před týdnem možná i víc poslala žádost o to číslo a ona mi před chvíli napsala že jak to vypadá s tím placením té mikinky...? si ze mě dělá prdel, ne? víc jak 3 týdny se neozývá a pak ze mě dělá idiota (a to jsem poctivě procházela i spamy kdyby něco) :angry:
12. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: i když venku je tááák hnusně.
peti, tak buď je opravdu nespolehlivá nebo spíš si myslím, že zklamala technika, a prostě ti nedošel mejl, se mi to přesně stalo na začátku prázdnin s punčocháčkama a paní mi pak i zpětně přeposlala ten mejl, co posílala a byla v tom nevinně, já teda taky, mě nic nepřišlo, prostě technickej eror, se může stát no.
12. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Luci, si tu?
12. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré upršené ránko!
My už jsme taky nachlazení Sabča má rýmu a začíná pokašlávat Natka měla v sobotu teplotu a že ju bolí v krku trochu to tam červený měla :unamused: dnes šla do školy tak jsu zvědavá z jakou přijde odpoledne :confused: berou vitamíny a stejně jsou nemocní tak nevím :frowning2:
12. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Jj sem tu
12. říj 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Sem si ještě jednou musela pustit některé holky ze včerejší SS.
12. říj 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Peti, před tím týdnem jsem se k té babce dívala na další aukce a už nic neprodávala, tak si spíš myslím, že to měla/má na háku
12. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Amelka má dnes dobrou náladu..už vymalovala další kus zdi, vylezla na stůl, ukořistila slánku a vysypala ji po celé kuchyni a td pišla takhle: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3395026&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
12. říj 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
A Luckynovi navlíkla moje kalhotky :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak to už je na pořízení podvazků, hoolka na to má čuch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi chtěla být sexy....
12. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
12. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
nebo rovnou francouzskou uklízečku, ne Jani? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
tady jde aspoň vidět že ty boxy mají opravdu smysl :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Hmmm tak už začali dělat ten výtah..su zvědavá jestli se mi v tom bordelu podaří Am uspat.
12. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.