• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Já se asi zblázním. Vyvařuju jak kráva a on prostě nejí. Nic... Jen by se cpal kokinama. Už jsem to nevydržela a dostal na prdel. A žádný DVD nebude a kokina už vůbec ne....
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
U nás se dnes papat bude..dostali sme řízky :wink: :grinning:
12. říj 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky, tak v Poprade je tiez pekny hnus a poriadna kosa , brrrrr :angry: :frowning2:
12. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
ale Tobina zobrala vonku na prechdzku mamca, tak mam oddych :dizzy_face: to je taaaak super :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak pod tlakem snědl aspoň misku polívky. No misku, misečku a to jsem u toho musela dělat vochcapinky...
On by se cpa jen párkama a ničím jiným. Vyhlašuju embargo na kokina....

Mimi, tak to je super, aspoň máš chvilku klídečku sama pro sebe a se sebou :wink:
12. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
jj, jani, som sa tu tesila , ze si konecne oddychnem..... v Brne mi nema kto "pomoct" buduca svokra sa nejak necini :angry: tak za oddychom musim cestovat :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
mimi..to vám ta asi bude koncem týdne sněžit..co??

hlavně máte nádhernej výhled, na tatry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to je relax na duši
12. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
mikul: snezenie hlasili uz na dnes ale zatial nic , tak hadam to este vydrzi... a s tym vyhladom mas pravdu, je to uzasne, len nesmie by zamracene ... tak ako dnes :angry: :grinning: :angry: :grinning: proste narovinu, mam radsej leto a teplucko, zimu moc nieee :frowning2:
12. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
já miluju zimu jen kvůli sněhu a co se na něm všechno dá dělat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
léto mě baví u moře...hlavně kvůli náladě..jinak ve městě je vedro hnus :unamused:
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
u mna opat, ja mozem vedra v pohode, mne je totiz stale zima :grinning: Mne bola zima aj v Egypte, teda vecer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , sa zo mna vsetci smiali :sweat_smile:
sneh ale mozem tiez aj lyzovacku, ale to musi krasne svietit slniecko a byt tak 0 stupnov :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj Holky,tak a je to tady máme zánět na průduškách,tak sme na atb :unamused: ,a ve středu na kontrolu a celej týden doma to mě asi jebne :confounded:
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Týýý jo Mony kde to Maty lapl?? :confused: :confused:
12. říj 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
mimi..též mi docela bývá zima, ale městský vedro v tramvajích mě naprosto užírá a v rozpálených ulicích..kde všichni páchnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

moni..chudák Maty.. :unamused: to je zlý, ale jste to za včas chytly, tak se i určo brzy uzdraví :pensive: a ani na kočáru s ním nemůžeš ven??
mě dr.říkal, že pokud nemá teplotu, tak čerstvý vzduch mu udělá jen dobře..zvlášť u průdušek
12. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
no on byl nemocnej už před 14dny no měl teda jen kašel a rýmu,a podle mě se mu to vrátilo a sedlo na průdušky no ven nemáme vůbec chodit máme být v teple a teda budem v neděli máme to focení ,tak at už sme fit
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
moni: chjooo asi je Maty dost mrzuty :frowning2: :confounded: , tak nech je cim skor v poriadku :wink:
12. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky potrebujem poradit..... chceme malemu kupit jidelni zidlicku .... mate niektora skusenost s touoto: http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-fabula-2009/ popripade co mate doma vy???
12. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
díky Holky

mimi já teda ne my máme tu klasiku dřevěnou
12. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
jejda, chuďátko maty :frowning2: tak ať se to co nejdřív uzdraví :wink:
12. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
mi máme s Ikea..stála pár korun a vyšla v teste na j.sedačky jako nejlíp a to kvůli stabilitě..

mony..aha..co dr.to názor :unamused:..tak snad budete do neděle fit
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
mimi, my máme klasickou ikea židličku, tu co mají v každé restauraci :wink:
12. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Mimi, tohle má moje kamoška. Židlička v poho. ale velká jak kráva a neskladná a zavazí jí a navíc jí začalo praskat ten PVC poteh. Ve svárech.
Já prvně měla po devou dětech CAMku (obyč, nepolohovací). Ale tu měl až seděl. Před tím jsem ho krmila v polohovacím lehátku. a pak jsme přešli na stoleček a křesílko.... U babičky jsme měli klasika Ikeáckou....
12. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
jani..si na tebe musím ještě jít koupit žiletky do břitvi, abych tě mohla pořádně seříznout :grinning:
12. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jasně Veru, vemeš i ty moje odstávací uši? :grinning:
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
nene kolem nich ti to pořádně vystříhám..aby je bylo pořádně vidět :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
holky diky za nazory, ty jo a ja som si myslela ze kupit stolicku bude jednoduce... :confounded:
12. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Veru aby si nedapodla jak v tý povídke o Králi Lávrovi :wink:
12. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Tak už spí...

mimi: taky sem slyšela že je ta Fabula strašná kráva velká..
12. říj 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ty jsi to slyšela a já ji i viděla :grinning: :wink:
Opravdu velká kráva....
12. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
mony..a co tam bylo v té pohádce?
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
já jsem ji taky viděla, je veliká, jediná výhoda je, že je polohovací, ale dokud se nesedělo, tak jsme taky krmili v lehátku, příp. autosedačce a ta ikea fakt vyšla nejlíp v testech, je skladná, dobře čistitelná, dobře se převáží, je lehká, hrozně levná, jsem spokojená :wink:
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.