• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
neznáš no přeci král měl oslí uši a vždy svýho kadeřníka po ostříhání nechal zabít aby nevyzradil jeho uši,tak jak Janča mluvila o těch uších ,tak abysi taky tak nedopadla :grinning:
12. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
já teda taky krmila v lehátku a stoličku dostal až v roce
12. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Sem si poplakala...
Ta paní se rozhodla pro náš byt, což je super, ale museli by sme se přestěhovat do prosinca..si nedovedu představit první pořádný vánove v cizím bytě..ale už to trocha vztřebávám..
12. říj 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
to ze je to velká krava :grinning: :grinning: :grinning: (dobre prirovnanie) to mi ani tak neva, skor mam strach z toho aby to PVC nepopraskalo :confounded: :confounded: :confounded:
12. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
labell ak sa smiem opytat co robite s bytom ? aby som bola trosku v obraze....
12. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: luci..hop do toho a půl je hotovo :wink: ..je to dost narychlo teda.. :confused: ..ale berete to, že jooooooo????
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
mimi: budeme od března stavět u manželovým rodičů půdní nástavbu, tak se potřebujeme zbavit našeho bytu.Je to brzo, ale všude nám říkali že je to běh na dlouhou trať a ono to vyšlo jak naschvál napoprvé.
12. říj 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
se picnu, stejnej tyjátr s postýlkou jsk večer, spí u nás v posteli...
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Veru bereme..dostaneme 400.
12. říj 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
luci, a kde budete přebývat na tu přechodnou dobu? ale jinak super zpráva ne? gratuluju :wink:
12. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Peti já už sem uspávání v postýlce odpolko vzdala..taky chrupká ve velké.
12. říj 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
no což o to, mě to nevadí, že spí u nás, ale spíš ta vidina, co se jakože děje, když je to i večer...
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky, mám tu mamku, tak se loučím. Jdu se namalovat, oblíknout a ještě musím jít na poštu, než budu relaxovat :grinning:
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Peti pomůžou nám najít podnájem. Takže teď vymyslet lokalitu a jak velkej ho chceme. Kdo nás chce blízko sebe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Lucy to je super fakt
12. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
labell takze ste predavali vas byt alebo menili ? teda ked hovoris ze prve poriadne vianoce v cudzom byte..... no ale tie dalsie vianove uz budete v novom "domecku" a to bude skvele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nebud velmi smutna :wink:
12. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
mimi: ne prodáme ho, musíme do podnájmu a mezitím začneme stavět. A máš pravdu další vánoce už budou v novém bytě. A navíc, my si ty krásný vánoce uděláme ať sme kde sme! :wink:
12. říj 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
podnajem, tak uz to teraz chapem... mi to nejak nedocvaklo :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
presne tak labell nejde o to kde ale ako a s kym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Tak tak!

Holky moc díky!!
12. říj 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
dala som si dobry obed, tak idem relaxovat ... tak sa zatial majte kocky :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
mimi: ahoj!
12. říj 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak gratuluju k prodeji a z vánoc si z toho moc nedělej... určitě se nasomrujete k mamce nebo tchýni takže to hlavní stejně doma neprožiješ takže ti to nebude tak líto.. uvidíš :wink: zatím můžeš chytat vychytávky a inspirace na další rok na ty svoje tentokrát už OPRAVDOVÝ a pravý vánoce... budete ve svým, novým, hezkým a taky Amelka to už bude intenzivněji vnímat :wink: to bude dobrý.. vsaď krk :wink:
12. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
To právě ne Peti, nechtěli me být u našich ani u tchýně a to hlavní si užít doma. letos poprvé a ať si přijedou babičky k nám. A tak to i bude, nebudu pak poslouchat hloupé řeči, že konečně už sme od nich odjeli..
12. říj 2009 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
jsem to právě chtěla napsat, že mám dojem, že tohle luci zrovna nechce :wink:
12. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
aspoň já jsem to tak měla :wink:

páááni, teď tam byl na primě příspěvek od té sabiny?? králové z vkv, jak to vypadá u ní doma a ona má normálně přímo v obýváku kamenou/šutrovou (nebo jakou) zeď po které lozí jak horolezec a navrchu v rohu má takový relaxační hnízdečko... zajímavý a zvláštní :sweat_smile: :confused:
12. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak tak Lucy,to by mě trefilu slavit vánoce u našich ,přece rodinu svoji mám,tak si to snima taky sama užiju
12. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Peti (peroli) taky sem se dívala..hezkej byt.

Peti (petapi) jdeš zítra do cvičení?
12. říj 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
jo a Lucy já chci aby si bydlela u nás blízko ju sem první néééééé
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jen te´d vybrat nějakou příjemnou lokalitu..
12. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.