• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Týý jo sousedce dobře hrabe..probudila zvonkem malou a blabolí tu cosi ať jdu na náměstí Svobody pro její dceru ať si pro ni přijedou..jako je mi jí líto, ale nevím co pro ni mám udělat..
12. říj 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
jej trochu to mu nerozumim,to je ta mladá od vedle Lucy ?blondýna?
12. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ne ta strašně stará a hluchá.

Jančo kde síííííííííííííí???????????? Že vy ste šly po dobře odvedené práci chlastat???
12. říj 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
jéééééééééé jé a Am usnula?
12. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Usnula, ale celkem to trvalo..
12. říj 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
no to naštve teda
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: dobrou noc holky!!
12. říj 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
Hojte kočky... tak si na mě počkejte live...

Ale musím říct, že Veru ej kouzelnice. Jen mi nespravila fasádu, což bych potřebovala jak sůl... Ale když jsem šla od ní, tak jsem si v DMku koupila stíny v barvách: Béžová, zlatavá, hnědozlatavá a tmavši hnědá a budou se vyjímat na oku jak od Diooora.
Jen mě mrzí, že jsem byla takovej přizdisráč, že jsem nešla do něčeho výraznějšího. nu což už teď... Příště zase něco prubnem a nebudu se bránit a důvěřovat Verči....
12. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
taky dobrou :wink:
12. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
jen ještě dotaz... pokuď nebude ve středu dopoledne chcanec (o teplotě už si iluze nedělám) mám v plánu jít do města něco vyřídit - nahlásit na soudě změnu a v HaM koupit bekovku na to focení.... nechcete se někdo přidat?
12. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Peti je sraz..myslím že když se nepůjde ven půjde se do nějaké baby kavárny, ale třeba někdo půjde..nechci mluvit za ostatní.
12. říj 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem pro baby kavárnu - hromadiště bacilků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
jj to samý jsem psala ráno do srazů, že když bude hnusně, tak kavárna :wink:
jinak jsme teda usnuli v posteli a teď budu čekat karamboooly na zem, ale ona normálně ani nechtěla dopít mlíko, jak věděla, že by měla jít spát a začala nám zdrhat a brečet, slovo "postýlka" vyvolává pláč :pensive:
12. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Týý jo Peti to je mazec teda.. :confused:
12. říj 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
peti, co to mají ty děti za excese :angry: :angry: ..období vzdour u vás asi taky nastalo na plný obrátky..mi to máme třeba u přebalovaní..to musím Vojtu honit po celým bytě a pak s šíleným vztekem ho možná i přebalím :angry: :angry:
a nebo i cítí boba :confused: ..
12. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ale tohle není období vzdoru né? Nebo aspoň to co dělá Baru bych řekla že ne...
12. říj 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
sic nejsem odborník, ale moc důvodů asi mít nebude..možná ten bob bude řešení???třeba vás chce víc cítit?
12. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
ale ono těžko radit, když si kolikrát sama nevím rady s tím naším kvítkem :unamused:
12. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Může mít třeba špatné sny, nebo se tam zničeho nic bojí jak chytá rozum..
12. říj 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz
sny asi néé, tady ten věk je na sny ještě moc nízkej..to by vyloženě musela bý strašená a nebo hafo týraná..a to ještě v té postýlce
ale jak píšeš, že je tam na ni teřba moc tma a stačilo by tlumený světlo
12. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Jako Amelka má brutální sny..křičí a plače..
12. říj 2009 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
ale asi by kvůli tomu postýlku nezavrhovala, ale prd víme..
12. říj 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Nechci být za chytrou, ale Adam u ségry taky začal odmítat postýlku. Prvně cestovní a doma klasiku... A hádejte ckde usíná, pokud s ním nejde R spát do jeho postele? :confounded:
A pozor, ještě nespí, čekal na tatínka, kterej přišel až teď. Takže sbohem soukromí. Adam je dokonalá antikoncepce. :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
jo tak takový snění jo, ale já mám jako namysli, že si to s tím nespojí..ty sny co má amka nejsou s ničím spojený..jako čeho by se měla bát...
i když možný je všechno, ale přijde mi divný, že by takhle malý dítě se bálo jét do postýlky kvůli snům..by se to teřba chtělo nějakýho odborníka optat :wink:
12. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Veru to máš asi pravdu..si pamatuju že já se bála chodit spát tak kolem 4 roků a příjde mi že jsou děti ten takové chytřejší a vnímavější, ale rok a půl je asi přece jen málo.
12. říj 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani píšeš že nechceš být za chytrou, ale k čemu si došla ty?
12. říj 2009 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak jak Baruška, tak ani Adam nechtěl být v postýlce, vztekal se a usnul jen ve velké posteli... Ať už s někým, nebo sám...Asi možná pocit stísněnosti? Možná tak bych to asi nazvala. Že je někde za šprušlema.
Omlouvám se, odbíhám k seminárce a nedokončila jsem myšlenku....
12. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
ahoj holky, veru ty už si byla v práci? byla jsem před pár dny, tak příště.. kdy že je ta baby kavárna?
12. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
jani jakou děláš školu?
12. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Marti, sociální pedagogiku....
12. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.